Free Walkative Tours Gdansk

Free Walkative Tours Gdansk

Wybierz numer

513-875-814
i...@freewalkingtour.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Free Walkative Tours Gdansk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Free Walkative Tours Gdansk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Free Walkative Tours Gdansk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Free Walkative Tours Gdansk Gdańsk 1
 

Imprezy

O nas

Od 2015 roku Walkative! zrzesza trójmiejskich przewodników oprowadzających pod charakterystycznymi żółtymi parasolami w formacie "free tour". Cena wycieczki nie jest z góry ustalona, to turysta sam na koniec decyduje ile warta była praca przewodnika!

Jako Walkative! organizujemy wycieczki w 8 miastach w Polsce, w tym w Gdańsku i w Sopocie. Nasze regularne, tematyczne spacery odbywają się w językach polskim, angielskim, hiszpańskim oraz niemieckim. Na wycieczkę przyjść może każdy po uprzedniej rezerwacji przez nasza stronę internetową. Nasze standardowe trasy to:
- Główne Miasto w Gdańsku
- Stocznia Gdańska
- Nazistowski Terror w Gdańsku
- Sopot

Oprócz regularnych wycieczek organizujemy także zwiedzanie grup prywatnych na dowolne tematy. Nasi przewodnicy to pasjonaci Trójmiasta, prawdziwi "historyczni ultrasi" swojej małej ojczyzny. 

Wycieczki działają w naszej stałej formule “free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o niejedzenie popcornu na wycieczce ;)

 

Oceny (3)

kryska055@gmail.com
Termin usługi: marzec 2024

Wspaniały spacer po Gdańsku połączony z dużą dawką informacji przedstawionych w ciekawy sposób. Przewodnik p.Pawel kompetentny z dużą wiedzą , którą umiejętnie potrafi przekazać. Bardzo dziękuję za mile spędzony czas i dużą dawkę ciekawych informacji.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Michał
Termin usługi: maj 2022

Wycieczka przeprowadzona po Sopocie. Super atmosfera, dobrze rozplanowana wycieczka, przewodniczka Ela chętnie odpowiadała na pytania. Widać, że przewodniczka bardzo lubi swoją pracę, miałem wrażenie, że sama bawiła się równie dobrze jak ja.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Małgorzata
Termin usługi: kwiecień 2022

Zdecydowanie polecam Walkative! Tours w Gdańsku i Sopocie. Profesjonalni i sympatyczni przewodnicy. Dzięki nim dowiedziałam, że wielu ciekawostek o których nie miałam pojęcia wcześniej.

Przewodnicy turystyczni

6.0