Fundacja Judyta - Oddział Trójmiasto

Gdańsk

Fundacja Judyta

Wybierz numer

506-847-792
3...@fundacjajudyta.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

Artykuły o nas

O nas

Jesteśmy Trójmiejskim Oddziałem Fundacji dla Szczeniąt Judyta (dawniej znane jako Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka). Miejscem, które stało się odpowiedzią na potrzeby psów "niewidzialnych" - czyli takich, którym trudno znaleźć domy.

Pod nasze skrzydła trafiają psi seniorzy, psiaki lękowe, po przejściach, a także podrostki, które trzeba nauczyć jak być psem w świecie ludzi. Oczywiście szczenięta także, bo przecież judytowy sznyt musi być zaznaczony również nad morzem.

Przyjmujemy je nie po to, by z nami zostały, ale po to, by odmienić ich życie. Naszą siłą są domy tymczasowe, w których te czworonogi poznają czym są miłość, kanapa, smycz, normalna codzienność.

Jest to możliwe, bo część naszego zespołu ma wykształcenie behawiorystyczne. Dzięki pracy naszej i nieocenionych wolontariuszy przywracamy światu cudownych, ogoniastych przyjaciół, którzy trafiają do własnych, "szytych na miarę" rodzin.

Obok ratowania szczeniąt i psów chorych i niepełnosprawnych, Fundacja Judyta pomaga psiakom, którym pomóc najtrudniej. I to dzieje się właśnie tu - w Trójmiejskim Oddziale. Naszymi rękami. Obserwuj naszą pracę, bądź z nami.

Razem zdziałamy cuda.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę adoptować psiaka?
Należy zacząć od wypełnienia ankiety przedadopcyjnej: https://bit.ly/ankieta_przedadopcyjna

Procedury w skrócie: wypełnienie ankiety, wizyta przedadopcyjna. Po pozytywnym przejściu procedur podpisanie umowy adopcyjnej z obowiązkiem kastracji
Gdzie znajdę więcej piaków do adopcji?
Na grupie FB: Judyciaki do Adopcji - Trójmiasto
https://www.facebook.com/groups/1219142298244022
Czy wszystkie pieski są w domach tymczasowych?
Tak. Wszystkie psy znajdujące się pod opieką Trójmiejskiego Oddziału Fundacji dla Szczeniąt Judyta są w domach tymczasowych
Jak mogę zostać domem tymczasowym?
Wystarczy zadzwonić do Kingi: 535 822 299 lub wypełnić ankietę: https://bit.ly/ankieta_domy_tymczasowe
Jak moge wesprzeć Waszych podopiecznych?
Finansowo lub rzeczowo:
Bank Millenium: 85 1160 2202 0000 0005 2856 8667
tytuł: darowizna na cele statutowe
BLIK 452 546 389

kontakt w sprawie innych pomysów: marta@fundacjajudyta.com

Oceny (3)

MNaj
Termin usługi: sierpień 2023

Osoby, które tworzą fundacje są niesamowicie empatyczne i nie przechodzą obojętnie wobec krzywdy zwierząt. Wystarczy zaobserwować jaką metamorfozę przechodzą psy otoczone miłością, leczone i zaopiekowane przez właściwych ludzi. Nigdy nie spotkałam się z tak zaangażowanym zespołem, który pomaga nawet wtedy kiedy inni udają, że problemu nie ma.

Fundacje dla zwierząt

6.0
Marta
Termin usługi: maj 2023

Ogromne zaangażowanie i to czuć. Wszystkie psy są w domach tymczasowych, więc wiadomo mniej więcej kogo adoptujecie. I wsparcie przez cały czas. Psiaki są zadbane, zaopiekowanie medycznie i rozpieszczone :)

Fundacje dla zwierząt

6.0
Viola
Termin usługi: sierpień 2023

Fundacja działa bardzo prężnie, domy tymczasowe są na medal, bo rewelacyjnie przygotowują pieski do adopcji i nie ważne czy to szczeniak czy dorosły pies. Fundacja zapewnia pomoc behawioralną dla domów tymczasowych, co bardzo pomaga w przygotowaniu piesków do życia w nowej rodzinie.

Fundacje dla zwierząt

6.0