Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów

znajduje się w Olivia Centre

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów

Wybierz numer

58 558-58-58 58 552-01-29
g...@gfkm.pl pokaż
 

O nas

Kreujemy mistrzów w sztuce zarządzania. Dysponujemy kadrą ponad 100 najwyższej klasy wykładowców i konsultantów, polskich i zagranicznych. Prowadzimy Program Executive MBA akredytowane przez SEM "FORUM".
Program Executive MBA oraz szkolenia dla firm polskich i międzynarodowych prowadzimy od 26 lat. Szkolimy nie tylko w Polsce ale i w Szwecji, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii, Rosji i na Litwie, Łotwie, Estonii. Współpracujemy z doświadczonymi i cenionymi ekspertami, a przede wszystkim praktykami. To dzięki nim nasze szkolenia i studia MBA są wyjątkowe.
Nasi studenci doceniają ten wyjątkowy międzynarodowy charakter studiów MBA. W ich trakcie odbywa się sesja wyjazdowa do czołowych szkół biznesu, RSM Erasmus University i Aix-Marseille Graduate School of Management. Nawiązanie wartościowych przyjaźni, relacji biznesowych i zawodowych procentują w przyszłości. Po ukończeniu studiów nasi absolwenci zacieśniają więzi i rozszerzają grono networkingowe w ramach Stowarzyszenia Absolwentów MBA GFKM, czyli SAMBA GFKM.