Działalność on-line 

Olivia Business Centre

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472
(Olivia Business Centre (Biuro Inwestora) Mapka

Olivia Business Centre obiekty w tej lokalizacji (141) »

58 739-61-00
b...@oliviacentre.com pokaż
www.oliviacentre.com
/oliviabusinesscentre
/oliviacentre
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
Działalność on-line 
Wydarzenia online
GFKM Leadership Conference 2021

GFKM Leadership Conference 2021

targi , konferencje
wrz 24
Gdańsk,
al. Grunwaldzka 472

Imprezy

O nas

Olivia Business Centre w Gdańsku to największe i najnowocześniejsze centrum biurowo-biznesowe w aglomeracji trójmiejskiej

Projekt architektoniczny zespołu budynków oraz Olivia Gate powstał w pracowni Konior&Partners. Projektantem wszystkich budynków jest pracownia BJK Architekci. Najwięksi rezydenci Olivii to Amazon, Arrow, Bayer, Deloitte, Energa, EPAM, Fujifilm, Nordea, PwC, Ricoh, Sii, Staples, ThyssenKrupp.
 
Wiosną 2021 r. Olivia Business Centre poddana została najbardziej restrykcyjnej analizie prowadzonej przez ekspertów z International Well Building Institute (IWBI) z Nowego Yorku. Sprawdzane było bezpieczeństwo użytkowników budynków, a także rozwiązania podnoszące jakość życia na terenie centrum biznesowego, również w kontekście trwającej pandemii.  Olivia otrzymała maksymalną ocenę 25 na 25 punktów. Wynik ten zdobyła w 22 podstawowych kategoriach oraz w 3 nowych, związanych z wdrożonymi na jej terenie innowacjami. Jest to pierwszy taki wynik na świecie, co potwierdza, że gdańskie budynki należą do ścisłej światowej czołówki biznesowej.
 
Olivia Business Centre to równocześnie znacznie więcej niż budynki. W ciągu roku odbywa się tutaj kilkaset wydarzeń biznesowych, edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Na terenie centrum biurowego wykreowane zostało unikalne połączenie usług i udogodnień dla najemców i gości, które tworzy osiem restauracji, 4 kawiarnie, profesjonalne dwupiętrowe centrum fitness, żłobek i przedszkole dla 100 dzieci, szkołę podstawową, liceum, akademię IT, centrum medyczne, gabinet dentystyczny, aptekę, 5 punktów obsługi klienta banków i 5 centrów konferencyjnych, O4 – jeden z największych coworkingów w Polsce, ale równocześnie rozległe patio wypełnione roślinnością, fontannami i miejscami wypoczynku.
 
W lipcu 2019 roku na 32, 33 i 34 piętrze Olivii Star, najwyższego budynku Polski północnej uruchomiony został projekt, stanowiący unikalną, dodatkową ofertę przyciągającą do Olivii Business Centre gości z całego świata. Na 32 piętrze otwarta została ogólnodostępna kondygnacja widokowa, umożliwiająca widok 360 st. na całe Trójmiasto. Oferuje nie tylko zachwycającą panoramę na Zatokę Gdańską, Trójmiejski Park Krajobrazowy i gdyńskie wybrzeże klifowe, ale także oryginalnie zaprojektowane wnętrza, punkty gastronomiczne i rekreacyjne. Na 33 piętrze budynku znajdują się dwie prestiżowe restauracje: Arco i Treinta y Tres, prowadzone przez Paco Péreza, jednego z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie. Natomiast na 34 kondygnacji, na wysokości blisko 160 metrów nad ziemią, utworzono położone najwyżej w Polsce multifunkcjonalne centrum konferencyjne.

Olivia oferuje ponad 1600 miejsc parkingowych, szereg punktów do ładowania samochodów elektrycznych, punkty do przechowywania i ładowania hulajnóg elektrycznych, kilkaset stojaków rowerowych oraz duże szatnie z prysznicami dla rowerzystów w każdym z 8 budynków.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

3.8

w kategorii

Biurowce i biura do wynajęcia

 • lokalizacja:
  4
   
 • wygląd:
  4
   
 • bezpieczeństwo:
  4
   
 • przystępność cen:
  3
   
 • ocena ogólna:
  4
   
średnia ocena (max 6)
3.8
 

Drazek - opinia

no fajnie ladny widok kelner superobsluga

 • Drazek
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Aktualne inwestycje

 • Olivia Business Centre

  Olivia Business Centre

  Gdańsk, al. Grunwaldzka  Mapka
  • Zabudowa: powierzchnia biurowa, handel i usługi
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: zakończona