Olivia Garden

znajduje się w Olivia Centre

Olivia Garden

Wybierz numer

534-034-000
g...@oliviastar.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
Ocena 4.3 (6 ocen) + Oceń
  • Zdjęcie 1/28 - Olivia Garden Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/28 - Olivia Garden Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/28 - Olivia Garden Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/28 - Olivia Garden Gdańsk +25 1
 

Imprezy

O nas

Olivia Garden to egzotyczny ogród wyrastający w samym sercu Trójmiasta, pośrodku tętniącego życiem centrum biznesowego.
Olivia Garden to egzotyczny ogród wyrastający w samym sercu Trójmiasta, pośrodku tętniącego życiem centrum biznesowego. Możesz odwiedzać nas na wiele różnych sposobów. Zajrzyj do nas sam, z przyjaciółmi albo w przerwie pomiędzy zajęciami. Umów się, by porozmawiać o Ważnych Sprawach w naturalnej atmosferze. Pobudź swoją kreatywność w pracy, a zarazem wzmocnij ciało i umysł misą pełną jedzenia, które da Ci siłę na resztę dnia.
Rezerwacja biletów na www.garden.oliviacentre.com

Oceny (6)

MM
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2021 

Bardzo odświeżające, przyjemne miejsce, w którym już po przekroczeniu progu lżej się oddycha. Wyciszające, ale dobre na spotkania - robi świetne pierwsze wrażenie:)

Atrakcje turystyczne

6.0
Aneta
Termin usługi: styczeń 2023   

Byłam, jadłam. Bardzo miała obsługa. Pyszne jedzenie, niesamowity klimat. Polecam i na pewno tam wrócę.

Restauracje

6.0
Ewelina
Termin usługi: maj 2022   

Wspaniałe miejsce, zmieniono obsługę, nowe dziewczyny są uśmiechnięte, pomocne i wiedzą co robią:) Menu jak zwykle zaskakujące, jedzenie bardzo dobre, niecodzienne. Drinki i koktajle pierwsza klasa. Polecam wszystkim serdecznie!

Odpowiedź obiektu:

Pani Ewelino dziękujemy za Pani komentarz. Staramy się jak możemy, aby każdy nasz Gość był zadowolony z pobytu u nas! Zapraszamy ponownie.

Restauracje

6.0
Łukasz
Termin usługi: marzec 2022   

Miejsce ogólnie spoko, klimatyczne i wgl. Ale obsługa to mało śmieszny żart. byliśmy tam na imprezie i przy płaceniu rachunku dwie młode kelnerki poinformowały, że do rachunku ogólnego doliczają 10% od osoby za serwis, ale tego nie ma na rachunku. Ja rozumiem, że dziewczyny chciały napiwek. Ale to było nie na miejscu i bardzo nie kulturalne. Narzucić ile każdy ma wrzucić im do kieszeni i powiedzieć to w taki sposób jakby to była opłata obowiązkowa. A nie dobra wola klienta, że chcę podziękować obsłudze za miło spędzony wieczór. Chyba czas wyszkolić albo zmienić obsadę na sali. Bo jak już chcecie "wymuszać" napiwki to powinny one widnieć na rachunku

Odpowiedź obiektu:

Panie Łukaszu, bardzo przepraszamy za tak nieprzyjemną sytuacje w naszym obiekcie. Ma Pan całkowitą rację, nie zmuszamy klienta do niczego na co nie ma ochoty. Nasz personel będzie odpowiednio przeszkolony, żeby taka sytuacja nie pojawiła się ponownie. Mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy, a kolejna wizyta wzbudzi same pozytywne emocje.

Restauracje

2.2
Magdalena
Termin usługi: listopad 2021   

Mocne 3,5. Klimat zdecydowanie nie do wypoczynku: duszno, parno, brak obiegu powietrza i oświetlenie bardzo ostre - zapewne zbliżone do naturalnego dla rosnących tam gatunków. Miło dla roślinek, dla ludzi mniej. Dobre koktajle, jedzenie średnie. Obsługa dobra.

Restauracje

3.3
Relax Garden
Termin usługi: listopad 2021   

Ceny są dość drogie jak za 100g. Poza tym jeszcze duchota i parność. Straszą wilgoć panuje. Poza tym nic rewolucyjnego tam niema. Każdy ma prawo do wypowiedzi moje są negatywne.

Restauracje

2.7