GO-Estate - wykończenia i remonty od A do Z

GO-Estate

Wybierz numer

516-542-346
r...@go-estate.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/19 - GO-Estate Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/19 - GO-Estate Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/19 - GO-Estate Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/19 - GO-Estate Gdynia +16 1
 

O nas

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i wykończeniu wnętrz "pod klucz" - przygotujemy dla Ciebie projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom, a nasze ekipy remontowe zajmą się sprawną realizacją. Wręczymy Ci klucze do gotowego mieszkania, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Oferujemy maksymalną jakość w indywidualnym budżecie klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się solidną i cenioną firmą remontową, która poradzi sobie z każdym zadaniem. Cenimy sobie współpracę, dlatego nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy tworzą zgrany zespół co gwarantuje solidność i terminowość powierzonych prac.

Nad przebiegiem prac wykończeniowych oraz jakością czuwa nasz KOORDYNATOR, który również dla zaoszczędzenia nerwów naszych klientów, przesyła zdjęcia z postępu prac. Dzięki stałemu kontaktowi można śledzić przebieg remontu z każdego miejsca.

Na wszystkie zrealizowane prace wykończeniowe udzielamy rocznej gwarancji, dając Ci tym samym poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nawet po zakończeniu projektu możesz spać spokojnie.

Szukasz firmy która zrozumie Twój pomysł, nie nadwyręży Twojego budżetu i pozostawi miłe wspomnienia? Skontaktuj się z nami i sprawdź co dziś możemy dla Ciebie zrobić!
www.go-estate.pl/