GPP Gdańska Pracownia Pomocy - Pedagogicznej, Psychologicznej i Terapeutycznej

GPP

Wybierz numer

506-284-545
b...@gpp.edu.pl pokaż
 

O nas

GPP prowadzi dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi diagnozę i terapię : zaburzeń integracji sensorycznej, motoryki małej, PEP-R, IPET,logopedyczną, pedagogiczną. GPP prowadzi szkolenia, instruktaże i konsultacje dla pracowników medycznych i oświaty

Oceny (8)

Alicja
Termin usługi: luty 2024

Z czystym sumieniem polecam GPP. Wnikliwa i obszerna diagnoza zaburzeń integracji sensorycznej. Diagnoza składała się z trzech spotkań: wywiadu z rodzicem (około 1,5h), praca terapeuty z dzieckiem (2h) oraz ostatnie spotkanie -podsumowanie diagnozy, gdzie punkt po punkcie były objaśnione i omówione wyniki diagnozy. Syn uczęszcza na terapię integracji sensorycznej już od roku do Pani Anny Stawickiej - szczerze polecam terapeutę. Syn mimo trudności społecznych i lęku separacyjnego w zajęciach uczestniczy z ogromną chęcią i uśmiechem na twarzy :) Po ponad roku w terapii zauważalny ogromny rozwój w wielu aspektach. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest tworzenie przez terapeutę wspólnie z dzieckiem książeczki z zadaniami do wykonania w domu z rodzicem. Ćwiczenia są w formie zabawy, syn chętnie je wykonuje, a zarazem ćwiczy swoje umiejętności. Polecam GPP, wykwalifikowana kadra, zaangażowanie i profesjonalizm :)

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Aleksandra Kaszubowska
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i trafnej diagnozy, byliśmy wcześniej na wielu spotkaniach ze specjalistami ale na omówieniu diagnozy w GPP dowiedzieliśmy się więcej niż na tych wszystkich wcześniejszych spotkaniach. Polecam!

Psycholodzy dziecięcy

6.0
e.
 

Korzystamy z oferty GPP od trzech lat, Synek uczestniczy w zajęciach SI, korzystaliśmy również z terapii Johansona, INPP. Z całą pewnością mogę napisać, że fakt, iż trafiliśmy do GPP wpłynął bardzo pozytywnie na rozwój psycho - motoryczny dziecka, które obecnie bardzo dobrze radzi sobie w szkole i w życiu codziennym.

Psycholodzy dziecięcy

5.7
Agnieszka Białecka
Termin usługi: przez 3 lata

bardzo polecam GPP. Zajęcia SI prowadzone przez cierpliwe i kompetentne trenerki. Syn bardzo lubił uczęszczać na zajęcia. Terapia dała bardzo dobre rezultaty i wspomogła rozwój mojego dziecka.

Psycholodzy

5.7
Marta
Termin usługi: od maja 2013

,,Bardzo dobre, bardzo fajne, ekstremalnie fajne" - tymi słowami mój Syn opisał zajęcia SI prowadzone przez panią Anię Szumską. Dołączając się do jego oceny chciałabym dodać, że pani Ania jest nie tylko świetnym fachowcem, ale także osobą ciepłą, serdeczną, wyrozumiałą i godną zaufania. Jest wyjątkowo rzetelnym specjalistą. Kontakt z Nią to wielka przyjemność. Serdecznie polecam GPP każdej osobie, która szuka profesjonalnej opieki terapeutycznej dla swojego dziecka.

Psycholodzy

6.0
K.
Termin usługi: rok temu zakończylismy terapię

Moje dziecko chodziło tutaj na zajęcia z SI czyli terapia integracji sensorycznej. Pani Ania Szumska to anielica. Zajęcia prowadzone tak, że mój syn nie chciał wyjść z sali. I tak za każdym razem. Po roku widać było efekty gołym okiem i nikt mi nie powie, że po prostu dziecko dorosło czy wyrosło. Nic takiego!! Postęp w rozwoju to skutek terapii. Chciałam. by starszy syn też tu uczęszczał na SI, ale kolejka i czas oczekiwania zmusił nas do wybrania innej placówki i już jest ciut, ciut gorzej. Ale też fajnie. Czy polecam innym p.Anię Szumską? ZDECYDOWANIE TAK!!

Psycholodzy

5.3
Mama Natalki
Termin usługi: wrzesień - grudzień 2010

Chodzimy z córcią na zajęcia od kilku miesięcy i właśnie kończymy. To czego Pani Ania (właścicielka) dokonała na pierwszych zajęciach, przerosło moje oczekiwania. Moja córka po raz pierwszy podeszła do obcej osoby, chciała się z nią bawić, uśmiechała się i nie chciała wyjść z zajęć. Wcześniej byliśmy u innych rehabilitantów i nikomu się to nie udało! Moje dziecko przeszło niesamowitą metamorfozę, dużo nam wytłumaczyli i podpowiedzieli jak się zachowywać w danych sytuacjach. Nie lubię oceniać na różnych stronach, ale tutaj po prostu muszę pochwalić serce włożone w pracę Pani Ani.

Psycholodzy

6.0
Kate
Termin usługi: 06 2010

Uczęszczam z moją pociechą na terapię SI i jestem pod wielkim wrażeniem energii jaką panie wkładają w swoją pracę z widocznymi efektami u mojego dziecka. Gorąco polecam wszystkim ten gabinet!!!

Psycholodzy

4.3