Alicante Gabinet masażu i terapii naturalnych

Alicante Gabinet masażu i terapii naturalnych

Wybierz numer

501-189-821
m...@masazealicante.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Gabinet masażu dla zdrowia, urody i relaksu.
Proponuję Państwu szereg usług takich jak: akupunktura, refleksologia stóp, masaże lecznicze, masaże relaksacyjne, sportowe i wyszczuplające, masaże twarzy i głowy.
Możliwość dojazdu do domu klienta.

Oceny (5)

Monika
Termin usługi: wrzesień 2023  

Pan Tomasz bardzo profesjonalny, pomocny.

Salony masażu

5.7
Maja
   

Szczerze polecam usługi masażu u Pana Tomasza, który każdy zabieg wykonuje profesjonalnie i z bardzo dużym zaangażowaniem, w miłej, odprezajacej atmosferze. Gabinet czysciutki, elegancki. Jestem bardzo zadowolona!

Salony masażu

6.0
Dorota
   

Polecam masaż u tego Pana. Pan jest specjalistą w swoim "rzemiośle" , ma dużą wiedzę i praktykę sportową (sportem zajmuje się już dużo ponad dekadę), poza tym jest uprzejmy i sympatyczny, łatwo się przy nim zrelaksować. Oprócz tego, że może dobrać odpowiedni masaż to również jest w stanie doradzić odpowiednie zajęcia sportowe. Pan masuje m.in. w domu u klienta i ma cały "osprzęt"ze sobą. Miłym zaskoczeniem była cena. Polecam gorąco

Salony masażu

5.5
Dorota
   

Skorzystałam z usług Pana Masażysty na wieczorze panieńskim mojej siostry - taki relaks przed Wielkim Dniem. Pan przyjechał punktualnie, profesjonalnie przygotowany. Masaż był relaksujący i atmosfera podczas masażu przyjemna. Można było swobodnie porozmawiać. Polecam szczerze Salon Masażu i Pana masażystę, którego serdecznie pozdrawiam!

Salony masażu

6.0
Jola
   

Jestem stałą klientką, oferta jest bardzo szeroka, obsługa profesjonalna. Sam gabinet bardzo przytulny i rzeczywiście można się zrelaksować. Dodatkowo masaż, szczególnie refleksologia stóp bardzo pomocny przy problemach bólowych.

Salony masażu

6.0