Galeria Metropolia

Galeria Metropolia

Wybierz numer

58 765-07-10
b...@galeriametropolia.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Galeria Metropolia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Galeria Metropolia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Galeria Metropolia Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Galeria Metropolia Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Wielka Giełda Płytowa we Wrzeszczu
2456

Wielka Giełda Płytowa we Wrzeszczu

Imprezy

O nas

"Metropolia" to unikatowy w Trójmieście obiekt piątej generacji, który wyznacza nową jakość na mapie pomorskich przestrzeni handlowych.
Poprzez swoją unikalną lokalizację - bezpośrednie sąsiedztwo stacji kolejowej, a także skomunikowaniu w systemie "door to door", jako jedyna galeria handlowa na Pomorzu zapewni klientom niespotykanie dogodny dostęp do 33 700 GLA powierzchni handlowych. Wielomilionowe inwestycje w okoliczne obiekty, infrastrukturę, a także dogodne połączenie z gdańskim lotniskiem i Pomorską Koleją Metropolitalną, to gwarancja sukcesu najemców oraz magnes dla turystów z polski i zagranicy oraz mieszkańców całego Pomorza. Dzięki bezpośredniemu wejściu do galerii z peronów PKP, SKM i PKM, "Galeria Metropolia" będzie stanowiła bezkonkurencyjną ofertę zakupową i rozrywkową dla blisko 50 mln podróżnych rocznie!

Najczęściej zadawane pytania

Czy na terenie Galerii Metropolia znajduje się szatnia?
Niestety na terenie Galerii Metropolia nie ma szatni.
Czy na terenie Galerii Metropolia znajduje się biuro rzeczy znalezionych?
Niestety na terenie Galerii Metropolia nie ma biura rzeczy znalezionych. Wszystkie znalezione przedmioty trafiają do biura ochrony znajdującego się na poziomie 0, obok Mąki i Kawy (wejście od zewnątrz galerii). Można wcześniej skontaktować się z ochroną pod nr tel: 58 772 45 31.
Czy do Galerii Metropolia można wchodzić z psem?
Oczywiście. :) Szczegółową listę sklepów, do których można wchodzić z psem znajdą Państwo tutaj: https://galeriametropolia.pl/lista-sklepow-ktorej-mozesz-wejsc-psem/.

Oceny (1)

Daria
Termin usługi: czerwiec 2023

Galeria wewnatrz ładnie urządzona, ale w mojej opinii jest nieprzemyślana jeśli chodzi o projekt, ogromne niewykorzystane powierzchnie, strata czasu żeby dostać się z punktu A do B. Jedyne co może mnke tam ponownie przyciągnąć to restauracja Maka i Kawa oraz porządny i profesjonalny sklep modelarski. Ogólnie unikam tej galerii.

Centra handlowe

2.8