Ośrodek Szkolenia Psów Gang Urwisów

Ośrodek Szkolenia Psów

Wybierz numer

533-915-761
g...@gmail.com pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Ośrodek Szkolenia Psów Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Ośrodek Szkolenia Psów Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Ośrodek Szkolenia Psów Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Ośrodek Szkolenia Psów Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

                                   ZAPRASZAMY DO NAS :-)
Szkolenia i kursy w Ośrodku Szkolenia Psów „Gang Urwisów” mają na celu pokazanie Państwu co zrobić i jak postępować aby Wasz pies po prostu był grzeczny ;-) Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia wspólnie nauczymy Waszego pupilka jak być idealnym członkiem rodziny i ułożonym psem żyjącym w mieście. Dzięki treningom pod moim okiem zrozumiecie potrzeby swojego psa, nauczycie się jak postępować w problematycznych sytuacjach, nauczycie się szerokiego zakresu z Posłuszeństwa który stanie się językiem porozumienia z psem.


1.PRZEDSZKOLE DLA SZCZENIĄT. Przedszkole to najważniejszy etap edukacji w życiu małego czworonoga i jego właściciela. Trenujemy w odpowiednio dobranych grupach rówieśniczych, na ogrodzonym placu treningowym. Program zajęć dla maluchów jest dobrany w taki sposób żeby każdy z psiak poradził sobie z postawionym przed nim wyzwaniem. Sukces + radość właściciela motywuje szczeniaczka najbardziej ;-) i tak ma być ;-) NIE ZMUSZAMY  - ZACHĘCAMY ;-)
Program zajęć Przedszkolnych obejmuje:
* Edukację Właścicieli i pomoc w problemowych sytuacjach
Socjalizację szczeniąt w grupach rówieśniczych
Naukę poprawnych interakcji z innymi psami
Naukę podstaw posłuszeństwa
Naukę chodzenia na smyczy 
Naukę przywoływania
Eliminowanie skakania
Ćwiczenia sensoryczno – motoryczne
Rozwijanie świadomości własnego ciała
Przygotowywanie do zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych
Naukę współpracy człowiek – szczeniaczek
Zabawa z psem, oddawanie zabawki
              Dodatkowo można skorzystać z pomocy w kwestii problemów:
* Eliminowanie podgryzania      
* Eliminowania „Zjadania Śmieci”
    
* Nauki zostawiania szczeniaczka samego w domu
    
* Przeprowadzenia Treningu Czystości
    
* Obrona zasobów

Kandydaci do Przedszkola muszą posiadać aktualne szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym i odrobaczenia (nie jest wymagane szczepienie przeciwko wściekliźnie)

2. ZAJĘCIA Z POSŁUSZEŃSTWA. To zajęcia dla wszystkich psiaków powyżej 5 mca życia. Program zajęć obejmuje wszystkie komendy z rozszerzonego zakresu Posłuszeństwa, a treningi odbywają się w grupie na placu treningowym. Szkolenie opiera się na nauce komend i utrwalaniu tych komend poprzez wykonywanie ćwiczeń o różnym stopniu trudności. Psy już po kilku zajęciach zdobywają umiejętność współpracy ze swoim właścicielem, a dzięki temu że są motywowane i zachęcane do wykonywania zadań ani się obejrzą jak Posłuszeństwo zaczyna im sprawiać przeogromną radochę. Dodatkowo na zajęciach pojawiają się wątki edukacyjne, które ułatwiają Właścicielom życie z psem i eliminowanie niepożądanych zachowań. Jeśli to wszystko czego Człowiek i jego piesek nauczą się na zajęciach, zostanie wprowadzone w życie i trenowane „w domu”, pies bardzo szybko staje się bezproblemowym kompanem na spacerach a życie z nim staje się cudowne ;-)
Program zajęć to autorski program, zawierający w sobie naukę wszystkich niezbędnych komend, dzięki którym po ukończeniu kursu pies ma umiejętność współpracy z człowiekiem, a właściciel bez większych problemów jest w stanie kontrolować zachowanie swojego psa w różnych sytuacjach i różnych miejscach.
Pierwsza część kursu obejmuje 10 spotkań i jest to niezbędne minimum żeby pies nauczył się współpracy, reagowania i wykonywania podstawowych poleceń w obecności bodźców rozpraszających. Na początku nauka sprawia trochę trudności ale dzięki odpowiednio dobranemu programowi zajęcia bardzo szybko zaczynają wszystkim sprawiać radość a właściciele zauważają znaczną poprawę w zachowaniu swojego psa w domu i na spacerach.
Druga część kursu rozszerza nasze szkolenie o czas trwania taki, jakiego potrzebujecie. Wiadomo że każdy psiak uczy się inaczej, niektóre psy sprawiają trochę więcej kłopotów właścicielom, inne słabiej motywują się na nagrody, a jeszcze inne są w okresie dorastania i nie w głowie im współpraca z człowiekiem ;-) W związku z tym trenujemy tak długo, aż stwierdzicie, że doszliście do etapu jaki jest dla Was satysfakcjonujący. Zostając z nami trochę dłużej, najczęściej już po ok 4 miesiącach pracy będziecie bardzo zadowoleni z efektów. Będziecie mieli umiejętności egzekwowania posłuszeństwa bez względu na okoliczności oraz kontrolowania zachowania psa na spacerach i w relacjach z innymi psami i ludźmi. Oczywiście osiągniecie to wszystko dzięki szkoleniu ale i Waszej ciężkiej pracy pomiędzy zajęciami.
Psy, które osiągnął zadowalający stopień współpracy na placu treningowym, zostają zaproszone na zajęcia terenowe. Praca w terenie to praca w bardzo dużych rozproszeniach ale tak właśnie wygląda normalne życie w mieście. Dopracowujemy  zdobyte wcześniej umiejętności ;-), a psiaki nauczą się nie reagować na otoczenie: przebiegające osoby, rowerzystów, dźwięki ulicy, mijające Was czy biegające luzem psy. Nie są to zajęcia dla psów agresywnych. Psiaki problemowe zapraszam na konsultację celem dobrania dla nich odpowiedniej formy zajęć.

3. KONSULTACJE I ZAJĘCIA INDYWIDUALNE. Konsultacje to zajęcia dla psów problemowych lub psów z którymi spotykam się po raz pierwszy, zanim dobiorę im odpowiedni program szkolenia i towarzystwo w grupie. Na takich spotkaniach omawiamy sobie wszystkie problemy które właściciel ma ze swoim psem. Podpowiadam konkretne rozwiązania, Państwo wprowadzacie je w życie i wspólnymi siłami pomagamy Waszemu psiakowi żeby docelowo nie sprawiał problemów. Zajęcia indywidualne są fajnym rozwiązaniem dla psów, które ominęły edukację Przedszkolną. Na takich zajęciach wprowadzamy psa w tryb współpracy z człowiekiem. Pokazujemy mu nowe ćwiczenia w bardzo fajny, łatwy, przystępny i wesoły sposób, żeby praca na placu sprawiła mu radość. Dzięki temu rozpoczynając  zajęcia grupowe będzie mu łatwiej, ponieważ wcześniej poznał już miejsce treningowe, trenera ;-) i pierwsze ćwiczenia.

4. SZKOLENIE  PSÓW PROBLEMOWYCH. Zanim właściciel i urwis zostaną zaproszeni na zajęcia, proszę o podesłanie kilku filmików pt. „ Dzień z życia psa” i nagrane w miarę możliwości „zachowania problemowe”. Materiał filmowy daje mi bardzo dużo cennych informacji odnośnie tego nad czym i w jaki sposób należy popracować z psem i jego człowiekiem. Zapytacie pewnie… dlaczego filmy a nie spacer z właścicielem i jego psem? Czy obserwowanie psa 3 godziny w jego domu? Odpowiedź jest prosta: z doświadczenia wiem, że jak pojawia się osoba trzecia (trener=gość) psy zawsze zachowują się inaczej, a to nie daje jasnego poglądu na problemy jakie ma właściciel ze swoim pupilem. Jeśli nie uda się nic nagrać, nie martwcie się – są też inne sposoby ;-) W pracy z psami problemowymi zawsze zaczynamy od konsultacji połączonej z zajęciami indywidualnymi.  Na takim spotkaniu omawiamy sobie problemy i ustalamy plan działania. Właściciel dostaje potężną dawkę informacji, wskazówek i ćwiczeń które powoli wdraża w życie, a poprzez kolejne zajęcia i trening dopasowany do możliwości danego psa staramy się mu pomóc.

5. KONSULTACJE ON-LINE. Konsultacje on-line to spotkanie indywidualne za pomocą jednego z popularnych komunikatorów do którego każdy ma dostęp. Nie musicie Państwo wychodzić z domu i przyjeżdżać do mnie z psem. Jednak wcześniej zanim ustalimy termin spotkania, musicie podesłać mi filmiki z zachowaniami Waszego psa które chcecie omówić i odnośnie których potrzebujecie zasięgnąć porady. Po przeanalizowaniu filmów, okaże się czy mogę Wam pomóc w takiej formie, poprzez przekazanie wskazówek i ukierunkowanie Was jak postępować. Jeśli będzie to możliwe łączymy się w video konsultacji i omawiamy krok po kroku każdy przedstawiony na filmach problem. Pamiętajcie że nie każdy problem możemy rozwiązać w tej formie, ale bardzo dużo niepożądanych zachowań psa można zmodyfikować za pomocą konkretnych sprawdzonych metod dobranych do możliwości danego psa i człowieka.
6. TELEPORADA. To najtańsza i szybka konsultacja na telefon. Dzwonicie z konkretnym problem i uzyskujecie kilka podpowiedzi co zrobić, jak postąpić. Teleporada nie dotyczy co prawda bardzo złożonych problemów, ale to zawsze taka podpowiedź na już. Problemy które wymagają dogłębnej analizy przypadku rozwiązujemy za pomocą konsultacji on-line lub konsultacji w formie spotkania w Realu.

7. PRZYGOTOWANIE DO WYSTAW – w tych zajęciach uczestniczą wyłącznie psy rasowe, niekoniecznie jednej rasy. Uczę psy i ich właścicieli jak prawidłowo zachowywać na ringu, by pokazać zrównoważony charakter oraz temperament właściwy dla psa danej rasy. Trenujemy w grupie, a ćwiczenia dobrane są w taki sposób, żeby jak najszybciej przygotować psa na wystawowe show. Pomożemy psu, żeby nie stresował się w momencie oceniania przez sędziego, nie unikał dotykania wszystkich części ciała i pozwolił na oglądanie zębów. Właściciel uczy się jak zaprezentować psa, jak go ustawić i jak pokazać go w ruchu. Pokazuję jak wyeliminować wszystkie problemy związane z pielęgnacją psa i uczę właściciela jak sprawić żeby te zabiegi stały się dla psa przyjemnością.

Oceny (35)

Maciek
Termin usługi: maj 2024 

Korzystaliśmy z przedszkola dla psów oraz konsultacji i warsztatów. Dużo cennych wskazówek w miłej atmosferze

Szkolenia psów

6.0
Sara
Termin usługi: kwiecień 2024 

Bardzo polecam szkołę dla każdego psiego opiekuna. Przyszliśmy z naszym Racusiem do przedszkola, potem chodziliśmy na zajęcia z posłuszeństwa. Przyszliśmy z psem, z którym spacery były męczarnia, był zalękniony agresywny do wszystkiego co się ruszało. Nauczyliśmy się jak rozumieć psa, jak z nim pracować i budować jego pewność siebie. Zrozumieliśmy, że nie da się psa krótko nauczyć jedna komendą spokoju, ale spokój w różnych sytuacjach buduje się ciągłą pracą nad pewnością siebie, relacja i posłuszeństwem. Teraz spacery są już przyjemnością a widok innego psa w pobliżu nie wiąże się z paniką i niewiedzą co robić. Bardzo polecam też warsztaty węchowe organizowane przez Basię - dzięki nim nasze spacery wskoczyły na inny level a pewność psa znacząco wzrosła.

Szkolenia psów

6.0
Piotr
Termin usługi: luty 2024 

Super podejście i indywidualne zaangażowanie. Dziękuję i polecam przedszkole oraz treningi dla starszych psów.

Szkolenia psów

6.0
Iza
Termin usługi: marzec 2024 

To miejsce w którym doświadczenie łączy się z wielką miłością do zwierząt. Pani Basia ma oczy dookoła głowy. Wprawnie wyłapuje i koryguje postawę właścicieli, dzięki czemu zwierzaki rozumieją co mają robić. Dzięki niej mam ułożonego przyjaciela . Z radością mogę powiedzieć, że szkolenie wpływa na więź między mną a psem. Widzie również, zmiany i postępy u psów lękliwych z grupy. Dziękuję za okazaną empatię i uczciwość. Bardzo polecam.

Szkolenia psów

6.0
Ania
Termin usługi: grudzień 2023 

Zaczynaliśmy przygodę z Gangiem Urwisów od psiego przedszkola .potem zajęcia z posłuszeństwa i zakończyliśmy zajęciami węchowymi. Pani Basia ma ogromną wiedzę spotkania odbywają się w super fajnej atmosferze

Szkolenia psów

6.0
O.
Termin usługi: listopad 2023 

Chodzimy z naszym szczeniaczkiem do Gangu Urwisów - najpierw do przedszkola, teraz do starszaków - i jesteśmy super zadowoleni! Zajęcia przebiegają w pozytywnej atmosferze, jest dużo śmiechu ale i pracy. Pani Basia reaguje na każde zachowanie psa - czy dobre, czy złe, pomaga reagować w trudnych i problematycznych sytuacjach, zawsze służy pomocą i mądrą radą, gdy tego potrzebujemy. Nasz psiak na zajęcia idzie zawsze szczęśliwy i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł wparować na plac treningowy :) zdecydowanie polecamy każdemu właścicielowi psiaczków, bez względu na rasę czy charakter zwierzaka, bo po zajęciach w Gangu Urwisów wyjdziecie mądrzejsi, a opieka i wychowanie psa będą dużo łatwiejsze i przyjemniejsze :)

Szkolenia psów

6.0
Kasia Kwiatkowska
Termin usługi: sierpień 2023 

Super przydatne szkolenie. Pani Basia udziela na bieżąco wszystkich niezbędnych informacji, jak również kontruje niepożądane zachowania właścicieli ;) jak i psiaka. Idziemy dalej po więcej wiedzy!! Serdecznie polecam.

Szkolenia psów

6.0
Marta
Termin usługi: lipiec 2023 

Jesteśmy absolwentami przedszkola. Z niecierpliwością czekamy na kolejny etap. Zajecia w przedszkolu uważam za rewelacyjne bez napinki ale z pełną kontrola co te maluchy wyczynają. Akurat ja mam bardzo grzecznego i współpracujacego szczeniaka a zajęcia w przedszkolu dały nam to czego potrzebowaliśmy - socjalizacji, towarzystwa innych psiaków i ludzi. Polecam .

Szkolenia psów

6.0
Kamil
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam szkolenia z Panią Basią. Warto skorzystać z psiego przedszkola, Pani Basia wyjasnia rzeczy o których nawet nie mielibyśmy pojęcia jakie są to istotne sprawy. Piesek robi bardzo duże postępy. Jestesmy bardzo zadowoleni i dlatego kontynuujemy szkolenie w grupie dla starszakow :) Bardzo polecam!!

Szkolenia psów

6.0
Iwona
Termin usługi: maj 2023 

Polecam bardzo ,,Gang urwisów" wszystkim psiakom i ich właścicielom :-) Dla naszej Blanki lekcje przedszkolne były wyczekiwanym punktem tygodnia. Dzięki tym lekcjom miała możliwość prawidłowo socjalizować się z innymi pieskami i wiele się nauczyła a dla nas zachowanie i potrzeby naszego owczarka stały się bardziej zrozumiałe :-) Pani Basia to kompetentna trener, dzięki Jej ogromnej wiedzy i doświadczeniu czas spędzony na zajęciach przedszkolnych oceniamy jako wspaniałe doświadczenie. ...no i rozpoczynamy dalsze szkolenie Blanki z posłuszeństwa :-)

Szkolenia psów

6.0
Klaudia,Kuba,Rysia
Termin usługi: maj 2023 

Nasza Rysia chodziła do p. Basi od kiedy miała 3mce. Bardzo dobra socjalizacja, tak ważna od małego i nawet jakby się wydawało, że nie ma problemów lub są one małe. Potem przeszliśmy do zajęć z posłuszeństwa a na koniec braliśmy udział w warsztatach węchowych. Każde z tych zajęć możemy polecić. Warto psa uczyć od małego a co do zajęć węchowych polecamy każdemu kogo piesek lubi niuchać, bez względu na rasę️

Szkolenia psów

6.0
Grzegorz.K
Termin usługi: maj 2023 

Pani Basia Na szkolenie mojego szczeniaka ( Owczarka niemieckiego ) wkłada cale serce, bardzo polecam:

Szkolenia psów

6.0
Katarzyna
Termin usługi: maj 2023 

Po zajęciach w przedszkolu u Basi nasza Korba już wie jak być grzeczną i ułożoną dziewczyną. Dziękujemy i polecamy.

Szkolenia psów

6.0
Daria
Termin usługi: maj 2023 

Bardzo polecam zajęcia u Basi. Indywidualne podejście pozwoliło nam dosyć szybko pozbyć się wielu uciążliwych problemów z naszym pieskiem. Później jeszcze przez długi czas chodziliśmy na zajęcia ale to już głównie dla przyjemności i szlifowania umiejętności, Kokos taką pracę naprawdę uwielbia. Polecam każdemu, szczególnie dłuższą współpracę, wtedy zmiany widać z każdym kolejnym tygodniem :)

Szkolenia psów

6.0
Adrian Rutkowski
Termin usługi: maj 2023 

Do gangu dołączyliśmy zima 2020 roku i dalej chętnie bierzemy udział w zajęciach. Podejście do zwierząt i ludzi że strony Basi jest super, dużo cierpliwości, wyjaśnia zachowania psa i szuka możliwych rozwiązań przedstawiając właścicielowi kilka możliwych opcji. Nasz pies widocznie się uspokoi a praca nad posluszeństwem w grupie innych psów sprawia, że jest przyjazny i cichy. Dodatkowo Basia organizuje fajne dodatkowe zajęcia, takie jak np: węszenie/tropienie. Moja wiedza z internetu czy stare metody wychowania, które gdzieś tam utarły się, okazywały się często przynosić efekt odwrotny od zamierzonego. Basia pokazała nam, że bodziec pozytywny przynosi o wiele lepsze efekty, a psiak chętniej współpracuje. Dodatkowo te zajęcia są świetną motywacja do działania z psem także poza nimi, w grupie widzimy jak nasz pies się rozwija i co jeszcze może osiągnąć, dla psa to miło spędzony czas z człowiekiem a przy okazji pracujemy nad tym, żeby ta współpraca była przyjemna dla obu stron. Zdecydowanie polecam.

Szkolenia psów

6.0
Iwona
Termin usługi: marzec 2023 

Gaja uwielbiała te zajęcia. Pani Basia zawsze miała czas na przedyskutowanie indywidualnych problemów psiaka. Duża wiedza, przekładając się na praktyczne wskazówki dotyczące wychowania szczeniaczka

Szkolenia psów

6.0
Paulina
Termin usługi: marzec 2023 

Jesteśmy po psim przdszkolu i jest duża poprawa w zachowaniu psa. Dziękujemy za wskazówki, porady i czas poświęcony na szkolenie. Polecamy każdemu!!

Szkolenia psów

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2022 

Nasz pies trafił ( z polecenia innej osoby) do przedszkola u Basi i mogę powiedzieć, że warto skorzystać z takiego szkolenia szczeniaka - zwłaszcza jeżeli jest to Twój pierwszy pies - tak jak to było w naszym przypadku. Warto różnież skorzystać z indywidualnych zajęć - nasza sunia miała problem z podgryzaniem nas, ale po jednych już takich zajęciach i pomocnych wskazówkach prowadzącej udało się nam to zachowanie weliminować. Polecamy :)

Szkolenia psów

5.7
Marta
Termin usługi: luty 2023 

Polecam serdecznie Gang Urwisów. Pani Basia konkretna babka ze świetnym podejściem do psiaków. Jeśli dopiero zaczynacie wspólną drogę życiową ze szczeniakiem to takie szkolenie jest naprawdę przydatne. Tylko Gang Urwisów!

Szkolenia psów

6.0
Dorota i Zoja
Termin usługi: grudzień 2022 

Polecam szkolenia u Basi i Gangu Urwisów. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i w super atmosferze. Widać u Basi zamilowanie do psów i widać jak psiaki słuchają się jej bezwzględnie. Zdobyłyśmy z Zoja duża wiedzę jak uczyć się siebie nawzajem i jak ja mam ją uczyć posłuszeństwa. Warto przejść tako szkolenie z profesjonalistą. Myslalam, ze wiem duzo o psach, a te zajecia pokazaly mi jak wazne sa niuanse o ktorych w zyciu bym nie pomyslala, ze maja tak ogromne znaczenie. Na tych szkoleniach nauczylismy sie naprawde bardzo duzo. Jeszcze raz polecamy z Zoja bardzo bardzo i dziękujemy za wspólnie spędzony czas

Szkolenia psów

6.0