Gdański Zarząd Dróg i Zieleni

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni

Wybierz numer

58 341-20-41
i...@zdiz.gda.pl pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
 

Oceny (9)

Firma
Termin usługi: styczeń 2024

Dramat. Współpracuje z wieloma instytucjami z uwagi na charakter mojej pracy, ale z czymś tak oburzającym się jeszcze nie spotkałam. Na sali przy partyzantów nie idzie się dowiedzieć niczego. Zostałam skierowana na drogę mailową. Sprawę próbuje załatwić od sierpnia 2023, mamy koniec stycznia 2024 i końca nie widać. Nagle w grudniu urwał się kontakt i nie dostaję odpowiedzi na maila. Próby dzwonienia to jakiś żart. Od miesiąca dzwonię po kilkanaście razy dziennie pod numer podany w mailu (więc zgaduje, że bezpośrednio do biurka osoby, która zajmuje się sprawą.) Bezskutecznie. Dziś święto lasu, ktoś podniósł słuchawkę i ją odłożył ️

Spółki miejskie

1.0
Jozef
Termin usługi: grudzień 2023

Nędza. Same przykre skojarzenia poprzez wielokrotne i nieprzyjemne,, doswiadczenia"

Spółki miejskie

5.5
M
Termin usługi: listopad 2023

Mógłbym powiedzieć coś więcej, gdyby ktoś tam raczył odebrać telefon. Dzwonię od trzech dni po kilka razy dziennie i mimo wolnego sygnału nikt nie odbiera. Może tam nikt nie pracuje, bo na jakies 15 telefonów na dzień liczyłbym, że jednak trafię ten moment, kiedy ktoś podniesie słuchawkę. W takiej sytuacji należałoby nie podawać numeru telefonu kontaktowego, gdyż on i tak nie spełnia swojej funkcji.

Spółki miejskie

1.0
Michał
Termin usługi: wrzesień 2023

Podczas prac na cmentarzu Oliwskim (strącanie z drzew jemioł i posuszu) został uszkodzony nagrobek moich dziadków. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni oczywiście nie poczuwa się do winy. (...) Ciekawe kto za to w takim razie odpowiada? Ktoś przecież wpuszcza te samochody z wysięgnikami na teren cmentarza i nadzoruje te prace? Zastraszający poziom niekompetencji i wygodnictwa GZDiZ, które obarcza kosztami naprawy moich rodziców-emerytów. Nagrobek nie został uszkodzony z ich winy, tylko z winy rażących zaniedbań GZDiZ, które teraz umywa ręce zasłaniając się decyzją swojego ubezpieczyciela. Żenujące.

Spółki miejskie

1.0
Obywatel
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo złe wrażenia. Pracownicy siedzą za biurkiem, nie zwracając uwagi na petenta który znajduje się na sali. W ogóle to zajęci jedzeniem ( mielą gębami ) ręce opadają. Szok, co to za niekompetentni ludzie niby urzędnicy. Szok!!

Spółki miejskie

6.0
Maria
Termin usługi: lipiec 2023

Źle oznakowane parkingi , niewidoczne znaki do ,której ulicy przynależy parkometr. Dokonaliśmy opłaty parkingowej , jak się potem okazało na parkingu prywatnym , stojąc przy ulicy Podwale Staromiejskie . Kontroler z satysfakcją wypisał mandat , choć uiściliśmy opłatę . W sumie zapłaciliśmy 60 zł i mandat w wysokości 130 zł . Odnoszę wrażenie , że brak odpowiedniego oznakowania i informacji ma na celu wsparcie budżetu kosztem turysty .

Spółki miejskie

1.0
Ada
Termin usługi: styczeń 2023

Nikt nie odbiera telefonu, nie można się dodzwonić do parkingi GZDIZ !!! Zastanawiam się czy tam ktoś pracuje. Mandat 130 zł wystawiony w Boże Narodzenie 26.12.22, za zwłokę kwota wzrasta 200 zł nigdzie w Polsce nie pobiera się opłaty parkingowej w tym okresie. Jestem w szoku

Spółki miejskie

1.0
Magda
Termin usługi: listopad 2022

Szybko udało się załatwić sprawę, bardzo miła obsługa

Spółki miejskie

6.0
Karolina
Termin usługi: wrzesień 2022

Wszystko szybko udało się załatwić

Spółki miejskie

6.0