Gdańskie Liceum Ogólnokształcące

Gdańskie Liceum Ogólnokształcące

Wybierz numer

58 346-39-66 58 340-97-97
g...@wp.pl pokaż
 

O nas

30 lat doświadczenia,szkoła niepubliczna oferująca wysoki poziom nauczania,indywidualne podejście zależne od zdolności i aspiracji,w małych grupach,realizujemy indywidualne programy edukacyjne,rozszerzone zajęcia na trójmiejskich uczelniach.
Jeśli szukasz szkoły przyjaznej,z nauczycielami kreatywnymi z pasją to znalazłeś!!! Jesteśmy szkołą z 30 letnim doświadczeniem możemy pochwalić się licznymi sukcesami. Nasi absolwenci odnoszą sukcesy na wyższych szczeblach edukacji.W szkolnym planie nauczania oferujemy: trzy języki, zwiększoną liczbę godzin dydaktycznych,liczne zajęcia dodatkowe w dobrze wyposażonych salach pod okiem przyjaznej wysoko wykwalifikowanej kreatywnej kadry.Realizujemy projekty edukacyjne we współpracy z trójmiejskimi uczelniami wyższymi z wykorzystaniem funduszy unijnych i funduszy Miasta Gdańska. Jesteśmy beneficjentami projektu realizowanego przy wsparciu funduszy europejskich "Wyższe kompetencje,lepsze perspektywy.Podniesienie jakości edukacji ogólnej w Gdańskiej Szkole Podstawowej i Gdańskim Liceum Ogólnokształcącym,poprzez wsparcie uczniów i nauczycieli w zakresie kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy". Nasi uczniowie są dla nas ważni niezależnie od ich indywidualnych możliwości. W pracy dydaktycznej wykorzystujemy różne metody i formy z nastawieniem na indywidualne sukcesy każdego ucznia.Rozwijamy chęć poznawania, kreatywność, twórczość, samodzielne myślenie.Uczniowie mają możliwości sprawdzania się na różnych polach.W szkole mamy prężnie działającą Grupę Ratownictwa Medycznego. Jesteśmy współorganizatorami trójmiejskiego wydarzenia jakim jest TriMAT - młodzieżowej konferencji matematycznej wspólnie z Trzecim Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Kształcenie młodzieży traktujemy odpowiedzialnie dając im wsparcie nie tylko intelektualne ale również psychologa i pedagoga na co dzień.

Oceny (4)

Katarzyna
Termin usługi: luty 2024 

Prywatna szkoła z bardzo korzystnym cenowo czesnym i nauczyciele z pasja ktorzy nie zmuszaja, a skutecznie motywuja i zachecaja dzieciaki do nauki. Bardzo polecam,, syn zadowolony to i rodzice tez ;)

Szkoły średnie

6.0
czarna
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam z całego serca każdemu. Dobrze zorganizowana, osiągalna finansowo dla każdego szkoła z kadrą świetnie przygotowaną do pracy z młodzieżą, również tą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Szkoły średnie

6.0
jaa
Termin usługi: maj 2023 

Przetestowana podstawówka i liceum, polecam. Nauczyciele z indywidualnym podejściem do każdego.

Szkoły średnie

5.4
Anna
Termin usługi: lipiec 2022 

Szkoła ma indywidualne podejście do każdego dziecka, pozwala rozwijać jego umiejętności, bardzo polecam.

Szkoły średnie

6.0