Gdańskie Liceum Ogólnokształcące

80-037 Gdańsk, Małomiejska 58 Mapka
 
Inne oddziały:
58 346-39-66, 58 340-97-97  fax:  58 346-39-66
g...@wp.pl pokaż
www.glogdansk.pl

Napisali o nas

O nas

30 lat doświadczenia, szkoła niepubliczna oferująca wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście zależne od zdolności i aspiracji, w małych grupach, realizujemy indywidualne programy edukacyjne, rozszerzone zajęcia na trójmiejskich uczelniach.

Jeśli szukasz szkoły przyjaznej,z nauczycielami kreatywnymi z pasją to znalazłeś!!! Jesteśmy szkołą z 30 letnim doświadczeniem możemy pochwalić się licznymi sukcesami. Nasi absolwenci odnoszą sukcesy na wyższych szczeblach edukacji.W szkolnym planie nauczania oferujemy: trzy języki, zwiększoną liczbę godzin dydaktycznych,liczne zajęcia dodatkowe w dobrze wyposażonych salach pod okiem przyjaznej wysoko wykwalifikowanej kreatywnej kadry.Realizujemy projekty edukacyjne we współpracy z trójmiejskimi uczelniami wyższymi z wykorzystaniem funduszy unijnych i funduszy Miasta Gdańska. Jesteśmy beneficjentami projektu realizowanego przy wsparciu funduszy europejskich "Wyższe kompetencje,lepsze perspektywy.Podniesienie jakości edukacji ogólnej w Gdańskiej Szkole Podstawowej i Gdańskim Liceum Ogólnokształcącym,poprzez wsparcie uczniów i nauczycieli w zakresie kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy". Nasi uczniowie są dla nas ważni niezależnie od ich indywidualnych możliwości. W pracy dydaktycznej wykorzystujemy różne metody i formy z nastawieniem na indywidualne sukcesy każdego ucznia.Rozwijamy chęć poznawania, kreatywność, twórczość, samodzielne myślenie.Uczniowie mają możliwości sprawdzania się na różnych polach.W szkole mamy prężnie działającą Grupę Ratownictwa Medycznego. Jesteśmy współorganizatorami trójmiejskiego wydarzenia jakim jest TriMAT - młodzieżowej konferencji matematycznej wspólnie z Trzecim Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Kształcenie młodzieży traktujemy odpowiedzialnie dając im wsparcie nie tylko intelektualne ale również psychologa i pedagoga na co dzień.

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Szkoły średnie

 • poziom nauczania:
  6
   
 • wyposażenie:
  6
   
 • zajęcia dodatkowe:
  6
   
 • bezpieczeństwo:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Kaśka - opinia

szkoła super, jestem absolwentem i ubolewam , ze te trzy lata tak szybko minęły,najlepsza decyzja rodziców ze zapisali mnie do tej szkoły, polecam wszystkim kto potrzebuje indywidualnego podejścia i uwagi.Super kadra nauczycieli i dyrekcja która dba o uczniów i ich potrzeby, jeśli ktoś potrzebuje indywidualnych godzin na rozszerzenia to dostaje, robi się wszystko żeby przygotować do matury , wszystkim kto potrzebuje spokojnej edukacji polecam , w tej szkole jest uczeń ważny i słuchany. szczerze polecam super szkoła.

 • Kaśka
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »