Gdynia Arena

 • wideo
 • imprezy
 • zdjęcia
 • Plan widowni

Imprezy

 • targi
  wrz 4-5
  sobota - niedziela
  Gdynia, Gdynia Arena
  wstęp wolny
  Mieszkaniowe targi
 • rock , pop
  paź 15
  piątek, g. 20:00
  Gdynia, Gdynia Arena
  bilety 99-219 zł
  Kup bilet
  The Gentlemen - #WelcomeBackTour
 • muzyka chóralna , widowisko / show
  paź 22
  piątek, g. 19:00
  Gdynia, Gdynia Arena
  bilety 70-170 zł
  Kup bilet
  Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej
 • kabaret
  lis 25
  czwartek, g. 19:00
  Gdynia, Gdynia Arena
  bilety 120 - 220 zł
  Kup bilet
  Polska Noc Kabaretowa 2021

O nas

Obiekt wchodzi w skład Gdyńskiego Forum Sportu. Obiekt mieści 5000 widzów. Dzięki rozsuwanym i składanym trybunom można dowolnie zmieniać liczbę miejsc. W hali organizowane są koncerty, imprezy sportowe i targowo-wystawiennicze.

Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem, przystosowanym do organizacji imprez o charakterze sportowym, targowo-wystawienniczym i muzycznym, pełni również funkcję obiektu konferencyjno-szkoleniowego.

Hala składa się z głównej areny, mogącej pomieścić 4334 osób (posiada 3324 miejsc na trybunach stacjonarnych i 1010 miejsc na trybunach rozkładanych); dodatkowo można ustawić 850 krzeseł na parkiecie (z tego rozwiązania korzystają organizatorzy koncertów lub kongresów).

Obiekt dysponuje także dwiema salami konferencyjnymi (kameralną - dostosowaną do spotkań dla 30 uczestników i większą - dla 90 osób); wyposażonymi w nowoczesny sprzęt konferencyjny.
Hala Sportowo-Widowiskowa "Gdynia" posiada ponadto własną siłownię, saunę, bary i kawiarnie, jest także w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położona jest blisko bazy hotelowej i turystycznej, środków komunikacji miejskiej oraz w sąsiedztwie pięknego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W najbliższym czasie: planowane są ciekawe wydarzenia sportowe i artystyczne, między innymi - XXXV Mistrzostwa Świata w Siłowaniu na Ręce - Gdynia 2013, Mistrzostwa Europy w Siatkówce - Faza Grupowa, Koncert Pasion de Buena Vista. Więcej informacji na stronie domowej - http://www.hswgdynia.pl. Można nas znaleźć także na facebook'u: http://www.facebook.com/HSWGdynia

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »