• Zdjęcie 1/7 - Polsat Plus Arena Gdynia Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/7 - Polsat Plus Arena Gdynia Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/7 - Polsat Plus Arena Gdynia Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/7 - Polsat Plus Arena Gdynia Gdynia +4 1
 

TV Filmy

Żółta kotka skacze z kibicami
1814

Żółta kotka skacze z kibicami

Imprezy

 • rock / punk
  wrz 30
  sobota, g. 18:00
  Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
  bilety 119 zł
  Kup bilet
  4szmery - Tribute to AC/DC
 • pop
  paź 7
  sobota, g. 20:00
  Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
  bilety 130 - 300 zł
  Kup bilet
  Lady Pank - MTV Unplugged
 • gry , turniej
  paź 7-8
  sobota - niedziela, g. 07:15 - 20:00
  Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
  bilety 100 zł
  Kup bilet
  Rebel Star Wars World Open Qualifier Polska

O nas

Obiekt wchodzi w skład Gdyńskiego Forum Sportu. Obiekt mieści 5000 widzów. Dzięki rozsuwanym i składanym trybunom można dowolnie zmieniać liczbę miejsc. W hali organizowane są koncerty, imprezy sportowe i targowo-wystawiennicze.
Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem, przystosowanym do organizacji imprez o charakterze sportowym, targowo-wystawienniczym i muzycznym, pełni również funkcję obiektu konferencyjno-szkoleniowego.

Hala składa się z głównej areny, mogącej pomieścić 4334 osób (posiada 3324 miejsc na trybunach stacjonarnych i 1010 miejsc na trybunach rozkładanych); dodatkowo można ustawić 850 krzeseł na parkiecie (z tego rozwiązania korzystają organizatorzy koncertów lub kongresów).

Obiekt dysponuje także dwiema salami konferencyjnymi (kameralną - dostosowaną do spotkań dla 30 uczestników i większą - dla 90 osób); wyposażonymi w nowoczesny sprzęt konferencyjny.
Hala Sportowo-Widowiskowa "Gdynia" posiada ponadto własną siłownię, saunę, bary i kawiarnie, jest także w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położona jest blisko bazy hotelowej i turystycznej, środków komunikacji miejskiej oraz w sąsiedztwie pięknego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W najbliższym czasie: planowane są ciekawe wydarzenia sportowe i artystyczne, między innymi - XXXV Mistrzostwa Świata w Siłowaniu na Ręce - Gdynia 2013, Mistrzostwa Europy w Siatkówce - Faza Grupowa, Koncert Pasion de Buena Vista. Więcej informacji na stronie domowej - http://www.hswgdynia.pl. Można nas znaleźć także na facebook'u: http://www.facebook.com/HSWGdynia