Gdynia Dive Centrum Nurkowe

Gdynia Dive

Wybierz numer

58 629-58-07 608-637-224
b...@gdyniadive.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Gdynia Dive Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/16 - Gdynia Dive Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/16 - Gdynia Dive Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/16 - Gdynia Dive Gdynia +13 1
 

O nas

Kursy nurkowania dla dorosłych i dzieci (międzynarodowe certyfikaty). 100% zadowolonych kursantów. Biuro podróży. Sklep nurkowy. Wypożyczalnia i serwis sprzętu. Możliwość dokończenia kursu za granicą. Półkolonie dla dzieci Obozy dla dzieci
Gdynia Dive to jedyne na Pomorzu 5 ***** Centrum Nurkowe PADI S-22503. Szeroka oferta kursów i specjalizacji nurkowych, podróże w różne zakątki świata, bezpieczeństwo szkoleń nurkowych oraz chęć rozwoju stawia nas w ścisłej czołówce polskich centr nurkowych.

Od 2007 roku zbudowaliśmy zaufanie 4000 klientów indywidualnych, jak również wielu firm, instytucji i organizacji, których partnerami jesteśmy do dnia dzisiejszego.

W naszej ofercie znaleźć można:
Kursy nurkowania
- szkolimy dzieci i dorosłych zgodnie ze standardami PADI oraz osoby niepełnosprawne - zgodnie ze standardami HSA. W ofercie kursów oferujemy szkolenia na każdym poziomie nurkowania - od nurków podstawowych do nurków zawodowych. Istniejemy również w rejestrze Instytucji Szkoleniowych nr 2.22/003/2014. Dzięki temu możesz uzyskać dofinansowanie na szkolenie z Urzędu Pracy lub wykorzystać fundusz na rekonwersję.

Biuro podróży
- od 2007 roku odwiedziliśmy już prawie wszystkie kontynenty - organizując podróże i wyprawy w te bliższe oraz te najbardziej egzotyczne zakątki świata. Posiadamy licencję turystyczną wydaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego nr 408 z ważnym ubezpieczeniem.

Nurkowanie na wrakach Bałtyku
- organizujemy nurkowania wrakowe na Zatoce Gdańskiej i południowym Bałtyku. Wypływamy z Gdyni, Helu, Władysławowa i Łeby. Posiadamy ofertę dla grup nurkowych z całej Polski.

Sklep nurkowy
- to tu możesz kupić sprzęt nurkowy i akcesoria nurkowe m.in. suche skafandry SANTI, automaty oddechowe, jackety, komputery nurkowe Suunto. Pomagamy w doborze sprzętu w zależności od Twoich potrzeb. Istnieje możliwość przetestowania niektórych elementów sprzętu nurkowego np. ocieplaczy SANTI. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz sklep internetowy.

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
- Emergency First Response - jesteśmy świadomi, że pierwsze 3 minuty ratowania ludzkiego życia są najważniejsze. Organizujemy kursy pierwszej pomocy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla firm i instytucji przygotowaliśmy specjalne oferty - więcej dowiesz się w zakładce Dla Firm

Dystrybutor materiałów szkoleniowych PADI / Dystrybutor materiałów szkoleniowych DAN
- zaopatrujemy Centra Nurkowe i Instruktorów niezależnych w materiały szkoleniowe i pomoce dydaktyczne. PIC'i Online, PIC'i w standardowej wersji, Crew Pack'i i wiele innych.

Ubezpieczenia podróżne AXA
- prowadzimy stałą współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA. Na każdą naszą podróż, czy wyprawę nurkową w pakiecie otrzymasz ubezpieczenie podróżne.

Ubezpieczenia nurkowe DAN i AXA
- jesteśmy Biznes Partnerem najbardziej znanej na świecie organizacji ubezpieczającej nurków DAN (Divers Alert Network) oraz prowadzimy stałą współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA.

Serwis sprzętu
- serwisujemy sprzęt nurkowy, pianki, skafandry do sportów wodnych, legalizujemy zbiorniki ciśnieniowe (butle nurkowe, paintball, itp.) oraz automaty oddechowe.

Wypożyczalnia sprzętu
- dysponujemy wszystkimi rozmiarami i rodzajami sprzętu i akcesoriów do nurkowania. Napełniamy butle powietrzem i NITROX'em.

Centrum Nurkowe Gdynia Dive powstało w 2007 roku jako podsumowanie doświadczenia zdobytego podczas pełnej sukcesów służby wojskowej oraz pasji podróżniczej i nurkowej. W Gdynia Dive pracują profesjonaliści i pasjonaci. Z racji wykonywanych zawodów znamy środowisko wodne bardzo dobrze i wiemy jakie są granice zabawy z wodą, dlatego zawsze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Piotr Niewiński - właściciel Gdynia Dive