Oceny (8)

Ewa
Termin usługi: styczeń 2024 

rewelacja! pyszna, chrupiąca, świetne sosy!

Fast food

5.6
Beata
Termin usługi: sierpień 2023 

Jedzenie bardzo się popsuło. Na zamówienie do jednego stolika wydawano na 2 raty.

Fast food

1.6
Eddy
Termin usługi: grudzień 2017 

Naprawdę dobre zapiekanki, obsługa miła. Jedyna rzecz, która może przeszkadzać to bałaganik na stolikach i na sali. To pierwsze miejsce gdzie toalety są czystsze niż sala :) Wiem, że to nie restauracja, ale sami piszą, że nie są fast foodem czyli można się przyczepić :)

Fast food

5.3
Niko
Termin usługi: czerwiec 2017 

Pyszne zapiekanki. Obsługa mogłaby być sympatyczniejsza, ale z drugiej strony jeśli im słabo płacą to się nie dziwie, że się nie starają :-)

Fast food

4.3
gigi
Termin usługi: czerwiec 2017 

Menu jak na zapiekanki zachwyca. Smak i anturaż wysokich lotów. Tak wyjątkowo uprzejmej i obsługi nie spotyka się na codzień. Nie jestem fanem fast foodów, nie mniej jednak to miejsce polecam z uwagi na bardzo dobry i "zdrowy" asortyment.

Fast food

6.0
Tadeusz
Termin usługi: maj 2017 

Byliśmy w 5 osób, każdy był zadowolony ze swojego jedzenia. Mała uwaga do wyglądu. Wiadomo, że z zapiekanek leci na podłogę nawet jak ktoś się stara jeść prosto, no ale obsługa powinna stoliki i krzesła trzymać w porządku. Pozdrawiam i polecam

Fast food

5.0
Jolku
Termin usługi: 26.08.2016 

Polecam każdemu kto chce smacznie i szybko zjeść w przystępnej cenie. Składniki zawsze świerze, na bieżąco dokrajane, bułku chrupiace i dobrze wypieczone. Nic dodać nic ująć. Lepszych w Gdyni nie jadłem jeszcze.

Fast food

6.0
Ona
Termin usługi: 15-03-2016 

przy pierwszej wizycie zapiekanka była pyszna - wzorowa bułka, bardzo dobre składniki, z każdą kolejną wizytą mam wrażenie że zmieniane są składniki, wcześniej buła była większa, więcej składników, teraz mniej składników, gorsza bułka :-( tak czy siak zapiekanki nadal w smaku są w porządku więc można tanio dobrze zjeść :-) polecam dla głodomorów! ceny w miarę przystępne i co ciekawe można śmiało zamówić na wynos. btw zainwestujcie trochę w ekipę sprzątającą, bo stoliki dość często są brudne a kosze na śmieci zapełnione.

Fast food

4.4