GoAuto

GoAuto

Wybierz numer

58 380-32-59 603-564-496
b...@goauto.com.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - GoAuto Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - GoAuto Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - GoAuto Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - GoAuto Gdańsk +4 1
 

O nas

Zapewniamy Cię, że możliwe jest bezproblemowe przejście nauki jazdy i połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Najbliższe terminy kursów:
➡️ 05.08.2024
➡️ 26.08.2024

➡️ Cena Kursu: 3090 zł

Możemy się umówić na rozłożenie ceny kursu na nieoprocentowane raty:
I rata - 1290 zł płatna przed rozpoczęciem zajęć teoretycznych,
II rata - 600 zł płatna po zakończeniu zajęć teoretycznych,
III rata - 600 zł płatna po zrealizowaniu 10 godzin zajęć praktycznych,
IV rata - 600zł płatna po zrealizowaniu 20 godzin zajęć praktycznych.

➡️ Zajęcia teoretyczne: poniedziałek + środa + piątek w godzinach 17:00 -20:00

➡️ W go!auto szkolimy dobrych i odpowiedzialnych kierowców.

Jak to możliwe?

Od wielu lat z pasją wprowadzamy przyszłych kierowców w świat przepisów. Prowadząc zajęcia teoretyczne i praktyczne mamy dwa najważniejsze cele: wykształcić dobrego i odpowiedzialnego kierowcę oraz przygotować kursanta do egzaminu.

Wiemy, że zdecydowana większość kursantów z sympatią wspomina nasze szkolenia i docenia czas poświęcony na wytłumaczenie nawet najtrudniejszych spraw – żadne pytanie nie jest pozostawione bez odpowiedzi.
Wykorzystujemy więc osobiste doświadczenie oraz entuzjazm, by stworzyć szkołę nauki jazdy, w której dobra atmosfera, uśmiech i jasna komunikacja zachęca naszych Kursantów do współpracy z nami.
Zależy nam, aby wskazówki, których udzielamy były przydatne w trakcie egzaminu i w codziennym życiu kierowcy.

Dlatego sprawdź jak przygotować się do kursu:
PIERWSZE KROKI DO TWOJEGO WYMARZONEGO PRAWA JAZDY

Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się na kurs prawa jazdy?
Aby zapisać się na kurs prawa jazdy konieczne jest uzyskanie PKK, czyli Profilu Kandydata na Kierowcę – dokumentu generowanego w systemie przez wydział komunikacji (możesz je uzyskać w miejscu stałego zameldowania).

PKK jest bezpłatny i niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu. Zawiera dane i informacje identyfikujące Ciebie jako osobę ubiegającą się o wydanie prawa jazdy.
Czy można złożyć wniosek o PKK online?
To opcja dla posiadaczy Profilu Zaufanego. Zanim rozpoczniesz, przygotuj:

1. skan/zdjęcie wyraźniej fotografii o wymiarach 3,5×4,5cm (dozwolone rozszerzenia: .jpeg,.jpg),
2. skan/zdjęcie orzeczenia lekarskiego (dozwolone rozszerzenia: .jpeg,.jpg).
3. a następnie przejdź na ta stronę: https://www.esp.pwpw.pl/
Czy za PKK się płaci?
PKK jest bezpłatny i niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu. Zawiera dane i informacje identyfikujące Ciebie jako osobę ubiegającą się o wydanie prawa jazdy.
Jaki lekarz może wystawić mi zaświadczenie lekarskie?
Potrzebujesz zaświadczenia lekarza do przeprowadzenia badań badania lekarskie kandydatów na kierowców kategorii B i osób odnawiających prawo jazdy (np. z przyczyn zdrowotnych, utraty ważności prawa jazdy.
Jeśli chcesz podpowiemy Ci, gdzie szukać takiego lekarza – zadzwoń lub napisz do nas – na pewno odpowiemy i pokierujemy Cię w dobre ręce.
Jakie zdjęcie jest potrzebne do prawa jazdy i PKK?
Potrzebujesz jednej wyraźnej, aktualnej fotografii o wymiarach 35×45 mm. Na zdjęciu musi być pozycja frontalna (na wprost do obiektywu), bez nakrycia głowy oraz okularów z ciemnymi szkłami, widoczne muszą być źrenice, a kolor skóry dobrze odwzorowany. Osoba fotografowana musi mieć zamknięte usta, a włosy nie mogą zasłaniać twarzy.

Oceny (149)

Michał Owsianko
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam szkołę GO Auto, po kursie w tej szkole za pierwszą próbą zdałem egzamin na prawo jazdy. Pan Tomasz Kantorowski naprawdę świetnie przygotował mnie do egzaminu praktycznego a pan Wojciech Kiełbasa bardzo ciekawie prowadził wykłady. Mogę polecić tę szkołę z czystym sumieniem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Halina:)
Termin usługi: czerwiec 2024 

Dziękuję Panu Wojtku za zorganizowanie tych szkoleń! Oddzielnie dziękuję swojemu instruktorowi za jego sposób nauki i wsparcie które dostałam przed egzaminem. Serdecznie polecam każdemu tę szkołę!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Tomasz
Termin usługi: maj 2024 

Teoria u Pana Wojciecha była czystą przyjemnością, nigdy nie było a i bardzo dużo się człowiek nauczył. Praktyka z Panem Radkiem była wręcz idealna. Przećwiczył on ze mną trasy egzaminacyjne ale nie tylko, nauczył jak ułatwić i wykonać każde zadanie. Zawsze miał coś do opowiedzenia więc te 2 godziny jazd mijały szybko i czekało się już na kolejne z niecierpliwością. Egzaminy zdane za 1 razem a za kierownicą czuję się pewnie :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Paweł
Termin usługi: maj 2024 

Rzetelna, atrakcyjna i cenna nauka (równie wykłady oraz praktyka). Egzaminy zdałem za pierwszym razem dzięki Panom Wojciechowi oraz Tomaszowi. Pozdrawiam serdecznie ! :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Kacper M
Termin usługi: kwiecień 2024 

Kurs teoretyczny był jak marzenie. Pan Wojciech prowadził go w sposób ciekawy, oraz treściwy. Część praktyczną miałem z Panem Piotrem. Pan Piotr zawsze uśmiechnięty, treściwy, oraz chętny do dzielenia się swoją wiedzą. Egzaminy w PORD zdane bez większych trudności :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Seweryn Majewski
Termin usługi: styczeń 2024 

Po zdaniu egzaminu państwowego miesiąc temu, z wdzięcznością wspominam naukę w GO!Auto. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza za zajęcia praktyczne, które pozwoliły mi bez problemu pokonać już ponad 1100 km. Jego metody nauczania nie tylko przygotowały mnie do egzaminu, ale także do realnych sytuacji na drodze. Dzięki Panu Wojciechowi, zajęcia teoretyczne były niezwykle zrozumiałe i ciekawe. Zdałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem, co świadczy o wysokiej jakości szkolenia w GO!Auto. Polecam tę szkołę jazdy każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, skuteczność i przyjazną atmosferę. Dziękuję za wsparcie i wiedzę!

Kursy prawa jazdy

6.0
Izz
Termin usługi: styczeń 2024 

Teoria z Panem Wojtkiem to przyjemność: wszystkie zagadnienia przedstawione w sposób bardzo przystępny, rzetelny, a równocześnie ciekawy i często dowcipny. Kurs praktyczny z Radkiem rewelacja: cierpliwy, konkretny, a do tego przesympatyczny i komunikatywny instruktor sprawił, że nauka wchodziła do głowy szybko i skutecznie. Polecam tą szkołę jazdy!

Kursy prawa jazdy

6.0
maciej s
Termin usługi: październik 2023 

Oto moja historia. Mam 34 lata, w wieku 20 lat powiedziałem, że nigdy nie wejdę do auta w wyniku strasznego urazu który spotkał mnie w innej ze szkół. Tak trafiłem do go auto. stres był od początku straszny ale co się wydarzyło, najpierw pojawił się Pan Wojtek, który ze mną pogadał tak po przyjacielsku i uspokoił. Potem zaczęła się teoria, którą prowadził, a ta za każdym razem była inną niesamowitą historią której nie zapomnę :) tak wiem co mówię a jeśli chcecie sami przekonajcie się o co chodzi :) Co dalej hmm - no trzeba zacząć jazdy :) kolejny wielki stres jak zareaguje na starego chłopa instruktor. No i co RADEK spadł z nieba. Od razu poczułem że nie ważne ile mam lat, że nie wiem jak się jeździ i nie znam sie na tym kompletnie (ps wiem że auta mają różne kolory) - Po prostu mamy robotę do wykonania!! Praca od podstaw zupełna, początkowo nauka techniki jazdy żeby nie zrazić się na drodze, później stopniowe bardzo stopniowe poszerzanie tej wiedzy. Wiedza ogromna - ale taka co może nas spotkać na egzaminie bo przez te 30h my się jeździć nie nauczymy, my musimy zbudować grunt do tego aby go zdać ! Zna wszystkie kruczki, jeździmy tylko po trasach egzaminacyjnych. Później wciąż je utrwalamy. No i co przychodzi czas egzaminu. Tu kolejne zaskoczenie, Radkowi naprawdę zależy na swoich kursantach i co proponuje - Maciej egzamin masz na 8:00 umówmy się na 6:00, rozjeździsz się powtórzymy najważniejsze rzeczy, ale bez spiny, abyś był jeszcze pewniejszy. No i co egzamin zdałem za 1 razem !!!:) Oczywiście potrzeba trochę szczęścia ale to podejście, empatia, zaangażowanie pozwala naprawdę uwierzyć że to sie może udać. Jeszcze raz bardzo dziękuje za najlepszą przygodę mojego życia, a jak chcecie przeżyć podobną zachęcam w 100 % wszystkich - nawet tych co sądzą że nie ma szans :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola
Termin usługi: sierpień 2023 

Bardzo, bardzo polecam jazdy z Panem Radkiem! Świetny czas, przyjemna nauka. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bez stresu z dobrym nastawieniem. Wszystko przerobione więc bez zaskoczenia na egzaminie państwowym. Bardzo dziękuję również Panu Wojtkowi, zawsze był pomocny!

Kursy prawa jazdy

6.0
Kristina Shevchenko
Termin usługi: lipiec 2023 

GoAuto to wspaniała szkoła, która ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Uczyłem się online i miałem konsultacje raz w tygodniu przed egzaminem teoretycznym. Udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Gorąco polecam tę szkołę.

Kursy prawa jazdy

6.0
Vera M
Termin usługi: czerwiec 2023 

Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Dobre przygotowanie teoretyczne przez Pana Wojtka. Pan Wojtek to przemiła, bardzo pomocna osoba :) Teoria była przepodana w sposób bardzo zrozumiały. Wiele można wynieść z zajęć. Egzamin teor. zdany za pierwszym razem 74/74 :) Szczególne podziękowania dla instruktora Tomasza za cierpliwe i sumienne podejście do wykonywanej pracy! ️ Pan Tomasz jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, ma super poczucie humoru. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm. Czekalam z niecierpliwością na każdą jazdę :) Jest to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście :) Gorąco polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Vera M
Termin usługi: czerwiec 2023 

Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! Dobre przygotowanie teoretyczne przez Pana Wojtka. Pan Wojtek to przemiła, bardzo pomocna osoba :) Teoria była przepodana w sposób bardzo zrozumiały. Wiele można wynieść z zajęć. Egzamin teor. zdany za pierwszym razem 74/74 :) Szczególne podziękowania dla instruktora Tomasza za cierpliwe i sumienne podejście do wykonywanej pracy! ️ Pan Tomasz jest bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy, ma super poczucie humoru. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm. Czekalam z niecierpliwością na każdą jazdę :) Jest to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście :) Gorąco polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Tomasz
Termin usługi: kwiecień 2023 

Zdałem egzamin za pierwszym razem, więc śmiało mogę polecić tę szkołę jazdy. Cały kurs odbył się szybko i bez problemowo. Teoria przedstawiona w zrozumiały sposób. Szczególnie chcę podziękować instruktorowi Radkowi za rzetelność i profesjonalizm. Ma ogromną umiejętność w łatwy sposób wyjaśnić, jak zrobić dany manewr czy meandry trójmiejskich skrzyżowań. Co ważne elastycznie mogłem dopasować godziny jazd. Szczerze polecam. Tomasz.P

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy w imieniu całego zespołu :) Oczywiście życzymy powiedzenia na drodze :)

Pozdrawiamy
Zespół go!auto

Kursy prawa jazdy

6.0
Olga Majewska
Termin usługi: listopad 2022 

Świetna atmosfera, Pan Wojciech świetnie prowadził teorie po prostu nie dało się zasnąć ani na chwilę. Pan Piotr na praktyca bardzo cierpliwy, uprzejmy i bardzo wyrozumiały. Świetne podejście do nowicjuszy zarówno Pana Wojciecha jak i Pana Piotra. Z czystym sumieniem polecam go!auto najlepsza szkoła każdy jaka jest. Wszystko zdane za pierwszym razem

Kursy prawa jazdy

6.0
Tytus
Termin usługi: grudzień 2022 

Faktycznie ta szkoła była mi pisana. Chyba miałem szczęście. Nie byłem kursantem pierwszej młodości i nie ma co ukrywać, musiałem na naukę poświęcić więcej czasu. Tym bardziej ukłony dla Panów Wojtka (teoria) i Radka (praktyka) za potrójną cierpliwość wobec mojej osoby. Państwowy egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem, praktyczny za drugim - nie warto się stresować. Dziękuję

Kursy prawa jazdy

6.0
servus
Termin usługi: grudzień 2022 

Świetne miejsce. Teoria u Pana Wojtka to złoto, praktyka u Radka tak samo. Prawdziwi pasjonaci, profesjonaliści i po prostu normalnie fajni ludzie. Oby więcej takich miejsc. Totalnie polecam! Egzaminy teoretyczny i praktyczny zaliczone za pierwszym razem (właśnie wracam ze zdanej praktyki).

Kursy prawa jazdy

6.0
Natasza
Termin usługi: październik 2022 

Świetna szkoła! Wykłady z teorii przeprowadzone w miłej atmosferze, Pan Wojtek niesamowicie potrafi zainteresować słuchacza. Kurs praktyczny z Panem Krzysztofem przeprowadzony także bardzo profesjonalnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości wszystko zawsze zostało mi dokładnie wytłumaczone. Instruktor zwracał uwagę na każdy szczegół, dzięki czemu zdałam oba egzaminy za pierwszym razem. Serdecznie polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Grzegorz
Termin usługi: październik 2022 

Teoria przeprowadzona bardzo fajnie. Instruktor od praktyk uczył w porządku, ale momentami bywał niemiły i opryskliwy. Ale mimo to teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem :).

Kursy prawa jazdy

5.7
Stanisław
Termin usługi: październik 2022 

Go!auto było świetnym wyborem! Zarówno teoria z Panem Wojciechem jak i część praktyczna z Panem Tomaszem to przyjemność połączona ze zdobywaniem wiedzy. Egzaminy zdane za pierwszym razem, serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy i życzymy powodzenia za kierownicą :)
Zespół go!auto

Kursy prawa jazdy

5.8
Julia
Termin usługi: październik 2022 

Serdecznie polecam! Kursy z Panem Wojciechem odbywały się w bardzo sympatycznej atmosferze. Przekazał nam wartościową i życiową wiedzę, na temat przepisów i naszego bezpieczeństwa na drodze. Jazdy z Panem Piotrem oprócz dobrze przekazanej wiedzy praktycznej, były bardzo profesjonalne, wesołe i z przyjemnością na nie uczęszczałam.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy :) i życzymy powodzenia za kierownicą :)
Pozdrawiamy, Zespół go!auto

Kursy prawa jazdy

6.0