Golden English

Golden English

Wybierz numer

504-784-423
b...@goldenglish.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Golden English Gdańsk 4
 

TV Filmy

6

O nas

Golden English to kameralna szkoła języka angielskiego Gdańsk. Tu profesjonalizm łączy się z przyjaznym klimatem korepetycji.
Wybierz z oferty kursy języka angielskiego dla słuchaczy 50+ (co oznacza również 80+ i serce rośnie gdy widać ogromną chęć do pracy i postępy!), intensywne kursy języka angielskiego dla wyjeżdżających do pracy za granicę, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wybierz kurs języka angielskiego indywidualny, lub w kameralnej grupie. Lekcje mają charakter bardzo praktyczny. Od pierwszej lekcji ćwiczysz słuchanie i mówienie. Pracujesz z podręcznikiem renomowanego wydawnictwa. Doświadczasz indywidualnego podejścia lektora, dostajesz merytoryczne wsparcie. Twój sukces to nasz cel.

Oceny (7)

Anna Jędrzejewska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: kwiecień 2024 

Moi Drodzy, W końcu po wielu latach trafiłam do szkoły językowej, w której naprawdę uczę się języka i widzę u siebie postępy. Profesjonalizm, w 100% poświęcony czas, dostosowanie zajęć do faktycznych możliwości językowych uczącego. No i najważniejsze Pani Monika cudowny nauczyciel. Jeśli jeszcze zastanawiacie się gdzie rozpocząć naukę języka, to to jest właśnie to miejsce! Nie zastanawiaj się dłużej tylko się zapisuj! Polecam bardzo, bardzo!

Odpowiedź obiektu:

Ogromnie dziękuję za opinię Pani Aniu. Cieszę się, że kurs spełnia Pani oczekiwania - Pani postępy to mój priorytet :) Do zobaczenia na kolejnej lekcji!

Szkoły językowe

6.0
Magda W
Termin usługi: kwiecień 2024 

Polecam serdecznie zajęcia z panią Moniką. Jest to bardzo dobry, rzetelny nauczyciel. Syn uczęszcza od pół roku na lekcje, robi postępy i chętnie bierze w nich udział. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy na pewno kontynuować naukę.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię Pani Magdo. Każda kolejna lekcja to krok do przodu. Cieszę się że zajęcia są pomocne i przekładają się na pozytywne wyniki, a także na realne zaangażowanie syna w pracę na lekcji. Trzymam mocno kciuki i do zobaczenia w następny poniedziałek.

Szkoły językowe

6.0
Małgorzata Szplet-Wrocław
Termin usługi: grudzień 2023 

Do Golden English trafiłam w sierpniu 2024r. z wielkimi obawami , czy podołam nauce j. angielskiego w wieku -60. Niepotrzebnie!!!! Lekcje odbywają się w bardzo miłej , przyjaznej, bezstresowej i kameralnej atmosferze. Tempo nauki dostosowane jest do osoby uczącej się j. angielskiego. Książka wraz z ćwiczeniami i aplikacją internetową opracowana jest w dostępnej formie i łatwa w obsłudze. Pani Monika Wiśniewska to osoba profesjonalna i zaangażowana w nauczanie języka, zawsze służąca dobrą i pomocną radą. Jestem osobą z poza Gdańska i szkoda , że tak późno trafiłam do Golden English. Serdecznie polecam ten lektorat. Małgorzata

Odpowiedź obiektu:

Pani Małgosiu, dziękuję za tak niewiarygodnie pozytywną opinię oraz rekomendację!
Życzę Pani dalszych sukcesów.
P.S. Oczywiście początki naszej współpracy to sierpień 2023, ale zawsze to lepiej patrzeć do przodu niż oglądać się za siebie :)

Szkoły językowe

6.0
Joanna
Termin usługi: sierpień 2023 

Klimat spotkań, bardzo bezposredni, pozwolił mi "rozgadac sie" po wielu latach. Przy pani Monice nie czuje się skrępowania. Polecam wszystkim nieśmiałym w zaawansowanym wieku. Joanna

Odpowiedź obiektu:

Pani Joanno, bardzo dziękuję za opinię o kursie angielski 50+. Trzymam kciuki za dalsze Pani plany.

Szkoły językowe

6.0
Krystyna
Termin usługi: sierpień 2023 

Od kilku lat jestem uczestnikiem lektoratu języka angielskiego u pani Moniki Wiśniewskiej. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ odpowiada mi klimat lekcji i efekty postępu. Sprawdziłam to niejednokrotnie wyjeżdżając za granicę. Zatem polecam z pełną odpowiedzialnością te zajęcia. Krystyna Cejrowska

Odpowiedź obiektu:

Pani Krysiu, dziękuję i do zobaczenia po wakacjach :)

Szkoły językowe

6.0
Janusz
Termin usługi: marzec 2023 

Jestem w trakcie nauki zaczynałem od całkowitego zera mam 70 lat i jestem z angielskiego bardzo bardzo komunikatywny. Może to tylko świadczyć o professjonalności wykładowcy oraz jego zaangażowaniu. Cieszę się że tu trafiłem - polecam wszystkim moim rówieśnikom przede wszystkim - dacie radę

Szkoły językowe

6.0
Ewelina
Termin usługi: październik 2022 

Pani bardzo miła, sympatyczna, konkretna, przystępnie tłumaczy. Szczerze polecamy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za dodanie opinii. Tempo pracy niesamowite, ale warto było. Gratuluję wyników i życzę dalszych sukcesów.

Szkoły językowe

6.0