Działalność on-line 

Grafika i Kadr

80-254 Gdańsk, Partyzantów 99 Mapka
507-898-419
b...@grafikaikadr.pl pokaż
www.grafikaikadr.pl
Godziny otwarcia
pn-sob9:00 - 20:00
Jesteśmy z Trójmiasta. Pracujemy zdalnie oraz u klientów w całej Polsce.
Działalność on-line 

O nas

Grafika i Kadr oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotografii, filmu, projektowania www oraz grafiki. Pracujemy kompleksowo od koncepcji do gotowego produktu. Wykonujemy zarówno małe projekty graficzne jak i całościowe realizacje.

Chcesz wypromować swoją firmę lub nową markę?
Potrzebujesz nowej strony internetowej lub chcesz dopasować wygląd i funkcjonalność istniejącego serwisu do najnowszych trendów?
Potrzebujesz grafiki, zdjęć lub filmu?
Skontaktuj się, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Łącząc usługi zyskujesz najwięcej!

FOTOGRAFIA

Oferujemy pełen zakres usług fotograficznych od makrofotografii po zdjęcia dużych obiektów przemysłowych. Wykonujemy zdjęcia typu packshot, kreatywne fotografie reklamowe, portretowe, reporterskie oraz zdjęcia wnętrz i architektury. Realizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby budowanie wizerunku marki, firmy lub osoby. Tworzymy zdjęcia przeznaczone do sklepów i stron internetowych oraz fotografie do druku.
GRAFIKA
Realizujemy całościową komunikację wizualną jak również małe zlecenia graficzne. Tworzymy projekty do druku m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, reklamy wielkoformatowe oraz grafikę dedykowaną do stron www. Zaprojektujemy kompleksową identyfikacje wizualna firmy, logo, księgę znaku. Pomożemy w wyborze drukarni oraz materiałów poligraficznych i reklamowych.
WWW
Tworzymy strony typu One Page, blogi dla osób prywatnych oraz rozbudowane serwisy i sklepy internetowe. Oferujemy usługi administracyjne, rozbudowę oraz dostosowanie istniejących serwisów do najnowszych trendów. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie, profesjonalną grafikę, autorskie filmy i zdjęcia. Nasze projekty opieramy o najpopularniejszy na rynku CMS WordPress, który jest bezpieczny i łatwy w obsłudze. We wszystkich projektach stosujemy technikę Responsive Web Design, dzięki której strony wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Projektowanie stron www

 • kreatywność:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

drewder - opinia

Świetna współpraca. Pani Ania profesjonaln ie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy, doskonały i wysokiej jakości warsztat umiejętności potrafi zadowolić każdego klienta.Gorąco polecam . DrewDer.pl

 • drewder
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »