Grafika i Kadr

Grafika i Kadr

Wybierz numer

507-898-419
b...@grafikaikadr.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/15 - Grafika i Kadr Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Grafika i Kadr Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Grafika i Kadr Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Grafika i Kadr Gdańsk +12 1
 

O nas

Grafika i Kadr oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotografii, filmu, projektowania www oraz grafiki. Pracujemy kompleksowo od koncepcji do gotowego produktu. Wykonujemy zarówno małe projekty graficzne jak i całościowe realizacje.
Chcesz wypromować swoją firmę lub nową markę?
Potrzebujesz nowej strony internetowej lub chcesz dopasować wygląd i funkcjonalność istniejącego serwisu do najnowszych trendów?
Potrzebujesz grafiki, zdjęć lub filmu?
Skontaktuj się, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Łącząc usługi zyskujesz najwięcej!

FOTOGRAFIA

Oferujemy pełen zakres usług fotograficznych od makrofotografii po zdjęcia dużych obiektów przemysłowych. Wykonujemy zdjęcia typu packshot, kreatywne fotografie reklamowe, portretowe, reporterskie oraz zdjęcia wnętrz i architektury. Realizujemy sesje zdjęciowe na potrzeby budowanie wizerunku marki, firmy lub osoby. Tworzymy zdjęcia przeznaczone do sklepów i stron internetowych oraz fotografie do druku.
GRAFIKA
Realizujemy całościową komunikację wizualną jak również małe zlecenia graficzne. Tworzymy projekty do druku m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, reklamy wielkoformatowe oraz grafikę dedykowaną do stron www. Zaprojektujemy kompleksową identyfikacje wizualna firmy, logo, księgę znaku. Pomożemy w wyborze drukarni oraz materiałów poligraficznych i reklamowych.
WWW
Tworzymy strony typu One Page, blogi dla osób prywatnych oraz rozbudowane serwisy i sklepy internetowe. Oferujemy usługi administracyjne, rozbudowę oraz dostosowanie istniejących serwisów do najnowszych trendów. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie, profesjonalną grafikę, autorskie filmy i zdjęcia. Nasze projekty opieramy o najpopularniejszy na rynku CMS WordPress, który jest bezpieczny i łatwy w obsłudze. We wszystkich projektach stosujemy technikę Responsive Web Design, dzięki której strony wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

Oceny (7)

Stary Byron
Termin usługi: lipiec 2022

To była wspaniała współpraca. Bardzo, ale to bardzo polecamy!

Projektowanie stron www

6.0
Joanna Manturewicz z Architecto Pracownia Projektowa
Termin usługi: luty 2022

Ania z Grafika i Kadr realizuje sesje zdjęciowe z wnętrz, które projektujemy. Jesteśmy bardzo zadowolone z jej usług. Dobre oko, duża wiedza na temat fotografii i późniejszej obróbki, czego efektem są świetnie wykonane zdjęcia. Współpraca przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam bardzo.

Fotografowanie

6.0
Joanna z Architecto Pracownia Projektowa
Termin usługi: styczeń 2022

Dzięki Ani z Grafika i Kadr mamy ładnie wyglądającą i świetnie działającą stronę internetową. Ania słucha i w kreatywny sposób odpowiada na potrzeby klienta. Profesjonalna usługa w przystępnej cenie. Polecam bardzo.

Projektowanie stron www

6.0
Jakub Kużel Lodziarnie
Termin usługi: marzec 2022

Współpracuję z firmą Grafika i Kadr od wielu lat, realizując różnorodne projekty, m.in. projekty logo, menu, odzież służbowa, reklamy na pawilonach handlowych itp. Każdy projekt jest wynikiem wnikliwej analizy potrzeb klienta, poprzedzony wartościowymi spotkaniami, podczas których pani Anna udzielała wiele innowacyjnych wskazówek i propozycji, jednocześnie uważnie wsłuchując się w oczekiwania i propozycje drugiej strony. Realizacje zawsze przebiegały sprawnie i terminowo, a efekt prac był zawsze wspaniały. Rzetelna firma, ogromne doświadczenie, profesjonalizm i wielka przyjemność ze współpracy.

Projekty graficzne

6.0
Yukon Polska Sp. z o.o.
Termin usługi: styczeń 2022

Grafika i Kadr zajęła się naszą firmą kompleksowo (logo, projekt i wdrożenie strony www, wizytówki, papier firmowy, stopki e-mail). Usługi Grafiki i Kadru stoją na bardzo wysokim poziomie i są zdecydowanie godne polecenia.

Projektowanie stron www

6.0
The Witch Cosmetics
Termin usługi: luty 2022

Korzystałam z usług firmy Grafika i Kadr zarówno przy tworzeniu strony internetowej jak również z projektów graficznych: wizytówki, projekt reklamy, czy też tworzenie projektów opakowań. Jakość usług firmy Grafika i Kadr jest na bardzo wysokim poziomie. Współpracujemy rok i bardzo sobie cenię tą współpracę. Bardzo polecam!

Odpowiedź obiektu:

Również dziękuję za współpracę. Kompleksowa realizacja dla The Witch Cosmetics była wyzwaniem, ale również dużą przyjemnością. Wspólnie stworzyłyśmy wspaniały branding nowej marki od logo, poprzez opakowania, stronę www, reklamy. Obecnie pracujemy nad oprawą graficzną social media The Witch Cosmetics.

Projekty graficzne

6.0
drewder
Termin usługi: marzec 2020

Świetna współpraca. Pani Ania profesjonaln ie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy, doskonały i wysokiej jakości warsztat umiejętności potrafi zadowolić każdego klienta.Gorąco polecam . DrewDer.pl

Projektowanie stron www

6.0