Grand Estates

Grand Estates

Wybierz numer

530-957-070
k...@grandestates.pl pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/1 - Grand Estates Gdańsk 4
 

O nas

W Grand Estates zapewniamy kompleksową usługę pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Przyspieszymy proces znalezienia Twojego wymarzonego lokum, a także zadbamy o pełne bezpieczeństwo transakcji od A do Z.
Grand Estates to zgrany zespół doświadczonych specjalistów w branży nieruchomości. Kompleksowo obsługujemy zarówno klientów sprzedających, kupujących jak i wynajmujących i najemców. Zajmujemy się od A do Z wszelkimi formalnościami związanymi z obrotem nieruchomościami. 

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz  profesjonalnej obsłudze, zyskaliśmy zaufanie i nawiązaliśmy współpracę z największymi deweloperami w kraju, zyskując dostęp do ich portfeli klientów, co znacznie przyspiesza proces transakcji sprzedaży nieruchomości. 

Przeprowadzamy również relokację pracowników międzynarodowych firm, w związku z czym gwarantujemy naszym klientom wynajmującym pewnych, wypłacalnych i długoterminowych najemców.

Klientom kupującym przedstawiamy oferty dobrane specjalnie pod ich wymagania, doradzamy na każdym etapie poszukiwań, oraz pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej.

Zapraszamy do kontaktu, z pewnością pomożemy.

Oceny (2)

Anna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2022

Pełen profesjonalizm i szybka transakcja. Polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Mateusz
Termin usługi: październik 2023

Państwo w Grand Estates kompleksowo zajęli się moją nieruchomością. Otrzymałem od Panów wysokie zainteresowanie klientem oraz profesjonalną i sprawną pomoc. Polecam serdecznie :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0