Gromar Energy Sp. z o.o.

Gromar Energy

Wybierz numer

58 380-02-45 502-678-138
i...@gromar-energy.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
Działalność on-line Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Gromar Energy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Gromar Energy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Gromar Energy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Gromar Energy Gdańsk 1
 

O nas

Gromar-Energy Sp. z o.o. oferuje budowę instalacji fotowoltaicznych dla biznesu, domu i rolnictwa.
Nasze doświadczenia zdobywaliśmy na wymagającym niemieckim rynku fotowoltaiki.
W naszym zespole instalatorów są osoby z wieloletnim doświadczeniem w montażu instalacji w Polsce i za granicą.
 
Korzystamy z najlepszego na rynku oprogramowania dla fotowoltaiki PV Sol Premium 2020, pracujemy na profesjonalnych narzędziach, wykorzystujemy drony oraz termowizję do monitorowania instalacji.

Kontakt z naszej strony prowadzi jedna osoba od momentu określenia potrzeb Klienta, poprzez projekt, kompletację części, aż po profesjonalny montaż i uruchomienie instalacji. Dodatkowo, pomagamy w pozyskaniu dofinansowania (np. z programu Mój Prąd) oraz ewentualnego kredytowania lub leasingu instalacji (dla przedsiębiorców).

Czego potrzebujemy do wstępnej wyceny Twojej instalacji?:
**dokładną lokalizację inwestycji
**rodzaj poszycia dachu
**informację o rocznym zużyciu energii, lub skan faktury
 
Wyślij zapytanie ofertowe na adres info@gromar-energy.pl, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej inwestycji.

Zbudujemy Twoją własną elektrownię fotowoltaiczną „pod klucz”.

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół Gromar Energy

Oceny (20)

mgr arch. Alicja Wolańska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2024

Minęło już prawie dwa miesiące od chwili zakończenia, trzy etapowej realizacji Fotowoltaicznej inwestycji w naszym domu Nie będę tu jedynie chwalić wykonawców za techniczne, doskonałe wykonanie prac - bo tak będą najprawdopodobniej czynić inni opiniodawcy. My z uwagi na swoje minione doświadczenia związane z budową domu w latach 1957 stan surowy do 1973- otynkowanie elewacji. Oświadczamy , że równie ważne jest rzetelne, przychylne nastawienie wykonawcy do inwestora. Właśnie za to... bardzo ale to bardzo chcemy podziękować firmie Gromar Energy sp.o.o. i polecamy innym....

Fotowoltaika

6.0
Witold
Termin usługi: luty 2024

Jedyna firma z kilkunastu która wykonała montaż paneli i magazynu po wcześniejszych pomiarach . Przewody grubsze według życzenia , montaż pierwsza klasa . Serwis i aktualizacje systemów działa pięknie . Tu są specjaliści którzy do tego słuchają i wiedzą jak dobrać moc pod zużycie.

Fotowoltaika

6.0
Waldemar Chwaszczyno
Termin usługi: grudzień 2023

Porównałem kilka lokalnych firm z okolicy Trójmiasta i wybrałem najlepszą ofertę firmy Gromar ze względu na koszty wykonania i profesjonalizm Pana Krzysztofa który doradził mi moc jaką potrzebuję. Wszystkie formalności uzgodnień z Energą i zniżek z Programu Mój Prąd czyli biurokrację i papierologię dzięki Pani Marcie firma Gromar wzięła na siebie oszczędzając mój czas. Od dwóch lat instalacja pracuje bez zarzutu. Kilku sąsiadów też ma przez nich wykonaną instalację i z rozmów sąsiedzkich wynika że są bardzo zadowoleni. Bardzo gorąco Polecam fimę Gromar

Fotowoltaika

6.0
Iwona Tuchom
Termin usługi: sierpień 2021

Firma bardzo profesjonalna, fachowa obsługa techniczna oraz pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji o dofinansowanie. Polecam

Fotowoltaika

6.0
Daniel Worytkiewicz
Termin usługi: lipiec 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Gromar Energy. Sprawna i terminowa obsługa. Cena konkurencyjna.

Fotowoltaika

6.0
Tomek
Termin usługi: czerwiec 2021

Na podstawie opinii zawartych w internecie, uzyskałem oferty i spotkałem się bezpośrednio z przedstawicielami czterech trójmiejskich firm zajmujących się fotowoltaiką - spośród nich wybrałem firmę Gromar, której przedstawiciel a zarazem ekspert techniczny, pan Krzysztof zrobił na mnie zdecydowanie najlepsze wrażenie, wszystko wytłumaczył, przygotował warianty oferty i rozwiał wątpliwości. Cenowo oferta również była korzystna. Formalności (podpisanie umowy) i umówienie montażu przebiegły szybko i sprawnie. Sam montaż niestety już z pewnymi drobnymi problemami i niedopatrzeniami, być może z uwagi na brak bezpośredniego nadzoru pana Krzysztofa, który akurat był na urlopie. Napotkane problemy zostały jednak poprawione i instalacja działa bez zarzutu i zbiera fotony :-) Dalsze formalności również bardzo sprawnie - szybkie zgłoszenie do Energii + pełne wsparcie przy wniosku do programu Mój Prąd.

Fotowoltaika

5.8
Grażyna i Krzysztof
Termin usługi: sierpień 2021

Przed zakupem instalacji fotowoltaicznej spotkaliśmy się z przedstawicielami sześciu firm i zapoznaliśmy się z szeroką gamą ofert od budżetowych do klasy premium. Wśród firm , z którymi rozmawialiśmy była gromar energy. szczegółowa analiza ofert pozwoliła nam wyciągnąć wniosek, że to gromar energy jest firmą dla wymagających klientów. Możliwość doboru poszczególnych składników instalacji wraz z profesjonalną informacją na temat wszystkich za i przeciw spowodowały, że to właśnie gromar energy otrzymała od nas zamówienie na instalację PV. Bezproblemowa realizacja plus wspaniała obsługa administracyjna obejmująca wszystkie czynności związane z dokumentacją i wnioskami utwierdziły nas w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Polecamy.

Fotowoltaika

6.0
Adam S Tuchom
Termin usługi: czerwiec 2021

Bardzo słowni i solidni ludzie tworzący solidny team. Bardzo szybka realizacja, doradztwo, pomoc na każdym etapie realizacji. Zestaw paneli działa bez zarzutu. Polecam ten skład.

Fotowoltaika

6.0
Jarosław Bajsicki
Termin usługi: marzec 2021

Gorąco polecam montaż instalacji fotowoltaicznej przez firmę Gromar-Energy. Ofertę Gromar-u wybrałem po porównaniu jej z ofertami Edison-energia i Hymon Fotowoltaika. Firma Gromar-Energy wypadła korzystniej a do tego dużą zaletą (jak dla Mnie) jest to iż jest to firma lokalna a kontakt z jej przedstawicielami to pełen profesjonalizm. Montaż instalacji przebiegł zgodnie z harmonogramem. Mija, co prawda dopiero 3 miesiąc od montażu instalacji na dachu mojego domu (montaż koniec marca 2021, ale póki, co wszystko działa tak jak obiecywał pan Krzysztof. Jestem zadowolony z dokonanego wyboru. Firma solidna, dyspozycyjna i elastyczna. Montaż wykonany starannie, formalności z przyłączeniem do sieci załatwili praktycznie sami. Na chwilę obecną (i mam nadzieję, że nic się w tej kwestii w przyszłości nie zmieni) gorąco polecam !!!

Fotowoltaika

6.0
Klient 2020
Termin usługi: czerwiec 2021

Mija rok od budowy instalacji na moim dachu. Jestem bardzo zadowolony z decyzji. Firma solidna i dyspozycyjna w każdej chwili - montaż wykonany starannie, pełna obsługa dokumentacji. Do dziś Gromar monitoruje prace mojej instalacji, co dodatkowo mnie utwierdza, ze dbają o każdego klienta nawet po wielu miesiącach sprzedazy. Polecam z czystym sumieniem każdemu.

Fotowoltaika

6.0
Agnieszka B
Termin usługi: listopad 2020

Serdecznie polecam firmę Gromar Energy.Pełne wsparcie i zaangażowanie od projektu przez wykonawstwo do momentu uzyskania wszystkich dokumentów. Indywidualne podejście do Klienta. Konkurencyjne ceny.Wszystko zgodnie z umową,na czas i co ważne nie musiałam robić remontu po wizycie instalatorów :-) Firma godna zaufania. Pozdrawiam

Fotowoltaika

6.0
Piotr Fijałkowski
Termin usługi: grudzień 2020

Serdecznie polecam firmę Gromar Energy. Obsługa na wysokim poziomie, wszystkie formalności zostają po ich stronie za co bardzo duży plus. Swoją ofertą są bezkonkurencyjni a zaangażowanie i profesjonalizm są na porządku dziennym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, zdecydowanie firma godna zaufania. Pozdrawiam

Fotowoltaika

6.0
Krzysztof
Termin usługi: listopad 2020

Polecam każdemu firmę Gromar Energy! Profesjonalizm w pełnym wydaniu- jakość usługi na miarę XXI wieku. Bezkonkurencyjna oferta na rynku oraz pełne wsparcie uwzględniające wszelką pomoc w dofinansowaniu oraz doradztwo. Chciałbym spotykać na swojej drodze tylko takie firmy !

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Panie Krzysztofie za tak miłą opinię. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Gromar Energy :)

Fotowoltaika

6.0
Tadeusz Sikorski
Termin usługi: wrzesień 2020

Serdecznie polecam firmę Gromar Energy. Indywidualne podejście do Klienta. Duże zaangażowanie, zarówno w przygotowanie projektu (wiele opcji), jak również i wsparcie w formalnościach. Konkurencyjne ceny, terminowe wykonanie prac. Instalacja wykonana z należytą starannością i dbałością o estetykę. Duże wsparcie posprzedażowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, tym bardziej, że zdecydowaliśmy się na Gromar Energy bez polecenia (oferta z internetu). Firma godna zaufania. Pozdrawiam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy słonecznie :)

Robert
Termin usługi: wrzesień 2020

Firma zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Obsluga na wysokim poziomie - odbieraja telefony, przygotowują wszystkie dokumenty nie bylo niczego co móglbym skrytykowac. Polecam z czystym sumieniem

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za poświęcony czas i rekomendacje. Pozdrawiamy serdecznie!

Fotowoltaika

6.0
Zbigniew
Termin usługi: maj 2020

Profesjonalnie,terminowo ,bez żadnych problemów bardzo polecam.

Fotowoltaika

6.0
Tomasz i Ewa Nowak
Termin usługi: maj 2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Firmą. Bardzo dobry kontakt z doradcą (p. Krzysztof). Otrzymaliśmy symulację projektu w różnych wersjach z wyliczeniem prognozy zwrotu inwestycji. Podczas montażu ekipa dbająca o porządek. Duża pomoc w przygotowaniu dokumentacji (p. Marta) - zgłoszenie mikroinstalacji do dystrybutora energii i programu "Mój prąd". Polecamy z czystym sumieniem.

Fotowoltaika

6.0
Klient
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo pozytywne wrażenie. Od samego poczatku dobry kontakt. Fachowa porada, dobór oferty do potrzeb. Pomoc w załatwieniu formalności. Fajny zgrany zespół. Sprawne działanie i indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Fotowoltaika

5.8
Tomasz
Termin usługi: kwiecień 2020

Wysoka wiedza merytoryczna, doświadczona ekipa montażowa (szybki i sprawny montaż) , rozsądne podejście od potrzeb klienta, preferowane są rozwiązania (falowniki, panele) o ugruntowanej opinii na rynku i najdłuższej gwarancji.

Fotowoltaika

5.8
MG
Termin usługi: marzec 2020

Firma godna zaufania. Bardzo dobry kontakt z doradcą i ekipą monterów. Przedstawiona symulacja, kiedy instalacja przyniesie zwrot z inwestycji oraz kilka opcji projektu z uwzględnieniem różnych producentów sprzętu. Podczas montażu dbałość o porządek na terenie posesji. Pomoc w przygotowaniu dokumentacji - zgłoszenie mikroinstalacji do dystrybutora energii i programu "Mój prąd". Polecam z czystym sumieniem.

Fotowoltaika

6.0