Grupa Detektywistyczna Trójmiasto

znajduje się w Budynek biurowy HYNKA

Grupa Detektywistyczna

Wybierz numer

58 354-11-37 730-222-322
b...@grupadetektywistyczna.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 

O nas

"Zabójczo skuteczni..."
Prowadzimy działania weryfikujące podejrzenia o niewierności partnera, nierzetelności pracowników. Zajmujemy się też m.in. mobbingiem, zaginięciem osób, ustaleniem składników majątkowych, eliminacją nieuczciwej konkurencji.
Sukces Naszych Klientów jest dla nas największym priorytetem i pracuje nad nim szeroki zespół detektywów różnych specjalności. Mieszany zespół, w którym pracują kobiety, pozwala nam podjąć się każdej sprawy bez wyjątku. Jesteśmy obecni we wszystkich większych miastach Polski, a często podróżujemy również za granicę. Szczególną uwagę przykładamy do dokumentacji, bo to dzięki niej nasi Klienci wygrywają sprawy w sądzie.
Lata doświadczeń w Centralnym Biurze Śledczym, GROM czy ABW pomogło nam w wygraniu wielu spraw gospodarczych, majątkowych oraz rodzinnych. Mamy opinię najlepszej firmy detektywistycznej na Pomorzu. 
Zapraszamy na rozmowę, którą poprowadzi nieodpłatnie nasz specjalista. W trakcie spotkania uzyskają Państwo odpowiedzi na wszystkie trudne pytania oraz przedstawiona zostanie dokładna wycena zlecenia.
Działamy na podstawie zezwolenia nr RD-65/2016 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr 0003667 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji Warszawa.

Oceny (3)

Rafik
Termin usługi: marzec 2024

Konkretna robota !!! Dzięki

Agencje detektywistyczne

6.0
Daria
Termin usługi: maj 2023

Mój bratanek wyjechał do Danii. Długo nie miałam z nim kontaktu, reszta rodziny także. Firma detektywistyczna z Trójmiasta wykazała się pełnym profesjonalizmem, mimo że ja szalałam z nerwów.

Agencje detektywistyczne

6.0
Grażyna B.
Termin usługi: marzec 2023

Pan Wojciech Koszczyński posiada intuicję i profesjonalizm prawdziwego detektywa. Dziękuję za pomoc w trudnej życiowej sprawie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy. Cieszymy się, że mogliśmy Pani pomóc.

Agencje detektywistyczne

5.8