Grupa Inwestycyjna Granit

Grupa Inwestycyjna Granit

Wybierz numer

669-111-222
s...@gigranit.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/11 - Grupa Inwestycyjna Granit Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Grupa Inwestycyjna Granit Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Grupa Inwestycyjna Granit Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Grupa Inwestycyjna Granit Gdańsk +8 1
 

Inwestycje

O nas

Deweloper: mieszkania, domy bliźniacze, lokale usługowe.
Grupa Inwestycyjna GRANIT realizując swoje inwestycje deweloperskie stawia przede wszystkim na wyjątkowość lokalizacji oraz jakość i solidność oddawanych domów, mieszkań i lokali. Każda z naszych inwestycji znajduje się w starannie wybranym przez nas miejscu, zapewniającym doskonałą komunikację i bliskość udogodnień – szkół, sklepów, ośrodków zdrowia, przy jednoczesnej bliskości terenów zielonych. Oferujemy Państwu również atrakcyjną architekturę, zawsze wpisującą się odpowiednio w okoliczną infrastrukturę. Dodatkowa dbałość o detale, staranność wykończenia i zagospodarowanie części wspólnych oraz najbliższego otoczenia naszych inwestycji, stwarzają nowym nabywcom idealne warunki do zamieszkania.
Rzetelność, solidność oraz jakość prac budowlanych gwarantuje Przedsiębiorstwo Budowlane GRANIT, nasza spółka-matka, już od 25 lat odnosząca sukcesy na rynku budowlanym Pomorza.

Oceny (2)

Właściciel mieszkania
Termin usługi: kwiecień 2024

Przykre doświadczenie z deweloperem, odbiór mieszkań miał być w grudniu 2023 roku, wciąż nie wiadomo kiedy oddadzą nieruchomość. Oczywiście deweloper twierdzi, że wszystkie opóźnienia nie są z ich winy. Trudna komunikacja, nie polecam.

Deweloperzy

1.0
kredytobiorca
Termin usługi: luty 2024

niestety przykre doświadczenie z "patodeweloperką", duże opóźnienie i niestety nie są nam nieznane terminy odbiorów mieszkań.

Deweloperzy

1.0