Grupa Inwestycyjna Granit

80-465 Gdańsk, Franciszka Hynka 6/5
(I piętro) Mapka
697-600-006
b...@gigranit.pl pokaż
gigranit.com/PL

O nas

Deweloper: mieszkania, domki bliźniacze, lokale usługowe.

Grupa Inwestycyjna GRANIT realizując swoje inwestycje deweloperskie stawia przede wszystkim na wyjątkowość lokalizacji oraz jakość i solidność oddawanych domów, mieszkań i lokali. Każda z naszych inwestycji znajduje się w starannie wybranym przez nas miejscu, zapewniającym doskonałą komunikację i bliskość udogodnień – szkół, sklepów, ośrodków zdrowia, przy jednoczesnej bliskości terenów zielonych. Oferujemy Państwu również atrakcyjną architekturę, zawsze wpisującą się odpowiednio w okoliczną infrastrukturę. Dodatkowa dbałość o detale, staranność wykończenia i zagospodarowanie części wspólnych oraz najbliższego otoczenia naszych inwestycji, stwarzają nowym nabywcom idealne warunki do zamieszkania.
Rzetelność, solidność oraz jakość prac budowlanych gwarantuje Przedsiębiorstwo Budowlane GRANIT, nasza spółka-matka, już od 25 lat odnosząca sukcesy na rynku budowlanym Pomorza.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Profesjonalizm

Bardzo rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do każdego klienta, wszystko zrobione z dotrzymaniem terminów. Na prawdę bardzo polecam współpracę

  • klient
  • Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2019
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »