Grzechotka punkt opieki dziennej

Grzechotka

Wybierz numer

731-247-100
g...@wp.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Grzechotka Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/12 - Grzechotka Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/12 - Grzechotka Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/12 - Grzechotka Gdynia +9 1
 

Artykuły o nas

O nas

Grzechotka to przyjazne miejsce dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Jesteśmy nastawieni na niewielką liczbę dzieci dzięki czemu możemy zapewnić rzetelną i troskliwą opiekę naszym podopiecznym.
Wspieramy maluchy w ich rozwoju poprzez zabawy i różnorodne zajęcia w danej grupie wiekowej. Staramy się aby zdobywały nowe umiejętności społeczne, takie jak praca w grupie, nawiązywanie relacji z innymi dziećmi, ale także uczyły się samodzielnej zabawy.

Posiadamy nowoczesny lokal o wysokim standardzie. Sale dydaktyczne są wysokie na ponad 3 m, co gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza. Łączna powierzchnia użytkowa to 150 m2, dzięki czemu pomieszczenia są przestronne, do tego bardzo jasne (w każdej sali są duże okna).

Ponadto placówka wyposażona jest w:
– przestrzeń ogrodową z placem zabaw (60 m2),
– pomoce dydaktyczne niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka,
– w każdej z sal znajdują się różnorodne kąciki zabaw.

Drogi Rodzicu nie zwlekaj, zadzwoń, przyjdź i porozmawiaj, zobacz co mamy do zaoferowania, gdyż powierzasz nam to co najcenniejsze - DZIECKO, malutkiego człowieka.

Zapraszamy !!!

Oceny (48)

Mama Karoliny
Termin usługi: październik 2023

Córka chodziła do Grzechotki półtora roku, już od pierwszego roku życia najpierw do grupy maluchów (1-2), potem do starszaków (2-3). Razem z córką naprawdę polubiliśmy to miejsce, adaptacja przebiegła bardzo szybko i łatwo, bez łez. Gry, imprezy, spacery, różnorodne zajęcia twórcze, towarzystwo innych dzieci i cioć dzieciaki tu nigdy się nie nudzą! Pracownicy są wspaniali: bardzo mili, uprzejmi i wyrozumiali. Polecamy Grzechotkę!:)

Żłobki

5.8
Agata
Termin usługi: październik 2023

Grzechotka to wspaniale miejsce. Synek spędził tam dwa lata. Od pierwszego adaptacyjnego dnia czuliśmy że to dobry wybór . Kreatywne zajęcia , super komunikacja z Pania Karolina i pozostałymi Ciociami, świetna atmosfera,szczęśliwe i zadowolone dzieci, a przede wszystkim pełne zaufanie -zostawiajac synka pod opieką Cioc wiedzialam że jest w dobrych rękach i zawsze byłam spokojna . Będziemy tęsknić :)

Żłobki

3.0
Mama Lidki
Termin usługi: sierpień 2023

Najlepszy wybór żłobka, jakiego mogłam dokonać dla córki (uczęszczała 2 lata). Wspaniała atmosfera, kameralna grupa, przyjemne wnętrze, bogactwo pomysłów na spędzanie czasu, własny plac zabaw, a przede wszystkim cudowne Ciocie (niezastąpiona Pani Ania u "Maluszków", świetna Pani Andżela u "Starszaków") sprawiły, że córka z chęcią spędzała tam czas i wracala do domu z uśmiechem na buzi. Pani Karolina stworzyła miejsce, które nie tylko dostarczyło córce niezwykłych doświadczeń (dni tematyczne, święta, urodzinki, kreatywne zabawy), ale też nauczyło ją zasad współżycia społecznego czy przestrzegania reguł. Lidka odnalazła w żłobku także pierwsze przyjaźnie - wierzę że kontakt będzie trwał długo po zakończeniu żłobkowej przygody. Aż żal się rozstawać! Polecam to miejsce z całego serca. A wszystkim Ciociom i Pani Karolinie dziękuję za opiekę.

Żłobki

6.0
Mama Adama
Termin usługi: marzec 2023

Serdecznie polecam. Panie cudowne, w szczególności Pania Ania z maluszków . Zawsze byłam spokojna kiedy moje dziecko trafialo pod jej opieke. Właścicielka bardzo zaangażowana, dbająca o każde dziecko z osobna. Odchodzimy z dużym smutkiem. Synek bez żadnych traum związanych z pobytem w Grzechotce. Az serce rośnie, gdy widzę jak pobyt tam wpłynął na jego rozwój.

Żłobki

6.0
Mama Poli
Termin usługi: październik 2022

Każdemu rodzicowi polecam Grzechotkę jako pierwszą opiekę dla dziecka. Infrastruktura idealna pod małe dzieci. Panie z milionem pomysłów na kreatywna zabawę i spędzanie czasu z dziećmi. Opiekuńcze i wyrozumiałe. Szczerze polecam!

Żłobki

6.0
Mama KAliny
Termin usługi: wrzesień 2022

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to miejsce.Od pierwszego dnia czułam się zaopiekowana tak samo jako córka.Cudowne miejsce. Pani Ania, która pierwszego dnia przejmowała córeczkę z moich rąk (będę wspominała Ją przez całe życie :) ) wprowadziła we mnie spokój o bezpieczeństwo mojego dziecka. Córeczka uczęszczała do żłobka przez 2 lata i nie było przez ten czas ani razu zawahania z mojej strony o to czy dokonałam dobrego wyboru. Podziwiam również zaangażowanie prowadzącej żłobek Pani Karoliny, która posiada nieograniczoną fantazję i pomysły na realizację dni tematycznych, np. dzień smerfa, dzień kosmosu, dzień policjata/strażaka-córka zawsze wracała podekscytowana ze żłobka. Wartości, które córka wyniosła ze żłobka to dodatkowy atut - naturalnym jest dzielenie się zabawkami, mówienie przepraszam dziękuję,rozumienie podstawowych zagrożeń,dla rodzica to ogromne wsparcie w codziennym wychowywaniu.Widać, że w tym miejscu wszystkie ciocie są naprawdę oddane temu co robią i dzięki temu nasza adaptacja do przedszkola przeszła naturalnie.Całym sercem polecam i dziękuję wszystkim Ciociom za wspaniałą opiekę oraz serce, które wkładają w trudy okiełznania dzieciaczków! :)

Żłobki

6.0
mama Miłosza
Termin usługi: wrzesień 2022

Super miejsce, dwójka moich dzieci jest jego wychowankami, polecam żłobek wszystkim mamom. Pani Karolina i Jej pracownicy wspierali nas od 2016.

Żłobki

6.0
mama Kacpra
Termin usługi: sierpień 2022

Cudowne miejsce. Od pierwszego dnia czułam, że nie muszę się martwić o bezpieczeństwo synka, że jest w dobrych rękach, co potwierdzało się przez kilkanaście kolejnych miesiący. Synek codziennie szedł do żłobka z uśmiechem na twarzy, a do domu nie chciał wracać. W Grzechotce było wiele dni tematycznych (np. Dzień Dinozaura czy Dzień Strażaka) co było z pewnością urozmaiceniem wielu chwil. Cudowne ciocie witały synka z wyjątkową serdecznością. Żal było się rozstawać z tym miejscem, ale wiem, że synek dostał najlepsze przygotowanie z możliwych do nowego etapu jakim jest przedszkole :). Wszystkim bardzo polecam Grzechotke.

Żłobki

6.0
Magda
Termin usługi: sierpień 2022

Całym sercem polecam Grzechotkę Wszystkim zainteresowanym rodzicom, którzy planują oddać dzieci w dobre ręce. Wspaniała opieka, na bieżąco informacje o postępach i aktywnościach dziecka. Najlepsze 2 lata, w których Oluś uczył się funkcjonować w grupie, poznawał zasady, rozwijał się i rósł na oczach troskliwych cioć :) rewelacyjna organizacja zajęć manualnych dla maluchów. Dni tematyczne, święta i uroczystości przygotowywane z duża starannością. Maluchy nie miały tu nudy. Tutaj Nasz synek otworzył się na kontakt z rówieśnikami. Zdecydowanie polecam cała kadrę Grzechotki, dla mnie zadowolone i szczęśliwe dziecko to najlepsza ocena tego miejsca. Oceniam na 6. Nasza Najlepsza decyzja. Cieszymy się, ze Oluś trafił do tak wspaniałego miejsca. Serdecznie pozdrawiam :)

Żłobki

6.0
mama Wojtka
Termin usługi: sierpień 2022

Fantastyczne miejsce na mapie trójmiasta dla wszystkich małych ludzi i ich rodziców.Synek uczęszczał do placówki od prawie roku do 3lat i ze smutkiem kończymy naszą przygodę z Grzechotką.Ciocie niezwykle zaangażowane w relacje z synkiem,od bobasa uczyły kroków, zapewniały bliskość,nie unikały noszenia na rękach. Klubik bardzo wspierał samodzielność syna jednocześnie ucząc respektowania zasad. Rewelacyjna organizacja w okresie covidowym. Syn zawsze chodził chętnie do żłobka nawet po kilkutygodniowych przerwach co dla mnie mamy, z która jest silnie związany było dużym zaskoczeniem.Ciocie po każdym dniu zdają relacje co się działo, komunikują sukcesy, sygnalizują trudności.Mnóstwo dni tematycznych, imponujące pomysły na prace / zabawy z dziecmi.Pani Karolina świetnie zarządza placówka, nie ma tu przypadków,a raczej określony plan realizowany z dnia na dzien.Polecam zaufać, zyskać spokojną głowę i szczęśliwe dziecko z możliwości doświadczania życia w grupie.Kiedy pytam mojgo syna o Grzechotkę ten odpowiada, ze ,, tu wsystkie ciocie są ulubione, ,, ciocia tylko psytula maluszki, ciocia - to moja ulubiona koleżanka z pracy. Dzieci są szczere i niech te słowa będą najlpszą rekomendacją.

Żłobki

6.0
Rodzice Adasia
Termin usługi: sierpień 2022

Polecamy Grzechotkę każdemu dziecku i rodzicowi. Nasz synek spędził tam fantastyczne dwa lata i trochę żal się już rozstawać. Początkowy niepokój związany z zostawieniem małego brzdąca na kilka godzin szybko minął, gdy widzieliśmy jak Adaś sprawnie się zaadoptował. Ciocie są przesympatyczne, niemalże zawsze uśmiechnięte, z anielską cierpliwością podchodzą do humorów dziecka, nawet w te trudniejsze dni :) Dzieci mają zapewnionych całą masę atrakcji w ciągu dnia - zajęcia plastyczne, taneczne, dni tematyczne, gimnastyka, język angielski - nie sposób wszystkiego wymienić! Widać, że ciocie wkładają w to imponującą ilość czasu i energii. Do tego sama placówka jest czyściutka, z przeróżnymi ciekawymi i rozwijającymi zabawkami, z ogródkiem, w którym dzieci często się bawią. Jako rodzice jesteśmy wdzięczni, że nasze dziecko miało taką wspaniałą opiekę, w mig nauczyło się zasypiać bez mamy utulone do snu przez ciocie, tu stawiało swoje pierwsze kroki, wypowiadało pierwsze słowa, potem śpiewało najróżniejsze piosenki, zawarło pierwsze przyjaźnie! Pewnie nie jesteśmy w stanie wyrazić swojej wdzięczności za te dwa lata wspólnej przygody. Dziękujemy z całego serca!

Żłobki

6.0
Rafałek
Termin usługi: czerwiec 2022

Rewelacyjne miejsce! W Grzechotce od pierwszych dni czułem się jak w domu. Ciocie-opiekunki codziennie witały mnie z uśmiechem i pozytywną energią. Każdy dzień był ciekawy i pełen kreatywnych aktywności (najbardziej podobał mi się oczywiście dzień chłopaka). Nigdy się nie nudziłem i wcale nie przejmowałem się, że przez 7-8 godzin nie ma przy mnie rodziców. Ciocie dbały o moje potrzeby, czystość i rozwój. Bardzo dużo mnie nauczyły - już umiem korzystać z nocnika, sprzątać po sobie zabawki oraz zdejmować i zakładać buciki. Są super kompanami do zabaw zarówno w sali, jak i na placu zabaw. Będę za nimi tęsknił. Rodzice też wydają się być zadowoleni - często z radością mówili o profesjonalizmie, entuzjazmie i trafnym wyborze. A przecież dobrze wiadomo, że zadowolony rodzic to także zadowolone dziecko. Gorąco polecam Grzechotkę wszystkim koleżankom i kolegom - tutaj jest super :)

Żłobki

6.0
Wika
Termin usługi: czerwiec 2022

Jestem bardzo zadowolona z wybranego przeze mnie miejsca do opieki nad swoimdzieckiem. Zawsze oddajac w ręcę pań bylam spokojna, ze dziecko jest bezpieczne. Panie byly wyrozumiale odnosnie "Trudnych" dni maluszków. Bije od nich spokoj cierpliwosc i wyrozumialosc - to co powinny dzieci wlasnie otrzymywac. Dzieci zawsze sa czyste, pieluszka sucha przy kazdym odbiorze. Panie codziennie z usmiechem nas witały. Przy odbiorze zawsze streszczały cały dzien, czy zjadlo wszystko, ile spalo etc. fajnie widac mega zaangazowanie i czuc, ze osoby zatrudnione sa na odpowiednim stanowisku. Wlascicielka placowki zawsze odpowiada na wiadomosci badz telefonu. Wszelkie watpliwosci rozwiewa w sposob wyczerpujacy. Potrafi wysluchac, doradzic. Ja moge smialo polecic to miejsce.

Żłobki

6.0
Mama Oliwki
Termin usługi: listopad 2021

Żłobek Grzechotka był moim drugim wyborem - ale za to świetnym. Córka bardzo szybko się zaakceptowała (porównując do poprzedniego żłobka). Panie mile, uśmiechnięte, otwarte i "z podejściem" do dzieci. Idąc do pracy wiedziałam że moje dziecko zostaje w dobrych rękach. "Ciocie" świetnie organizują dzieciom zabawę, wspierają ich rozwój oraz mają duży udział w usamodzielnianiu sie maluchów. Panie udzielają informacji przy odbiorze na temat jedzenia, spania oraz o tym co się działo w ciągu dnia. Pani Karolina czasem przesyłała zdjęcia z zabawy co również bardzo mi się podobało i utwierdzało w tym, że córka dobrze się tam czuła. Na terenie placówki jest plac zabaw na którym dzieci spędzają dużo czasu. Wszystkie "ważne" święta są celebrowane. Jadłospis urozmaicony z możliwością wyboru diety. Zajęcia zróżnicowane. Bardzo miło wspominam pobyt córki w Grzechotce, a Paniom jestem wdzięczna przede wszystkim za to że właśnie tu córka zwalczyła swoją nieśmiałość.

Żłobki

6.0
Mama Synka
Termin usługi: sierpień 2021

Bardzo polecam. Opieka profesjonalna. Czysto. Mile ciocie, ktore kazdego dnia, przy odbiorze mowia jak minal dzien. Dziecko dobrze odnajduje sie w zlobku i lubi tam chodzic,dobrze sie rozwija. Czuję,ze opieka jest dobrze zapewniona,a dziecko zadbane, nie nudzi się. Gdy jest ladna pogoda na dwor dzieci wychodza nawet dwa razy dziennie, a gdy pogody nie ma wykonuja roznego rodzaju prace plastyczne. Atmosfera mila, rodzinna. Grupy nie sa duze. Placowka dobrze zaopatrzona. Menu zroznicowane, z mozliwoscia wyboru diety. W trakcie pandemii wszystkie informacje przekazywane sa sprawnie. Celebrowane sa uroczystosci (przykladowo przed swietami byl w żlobku św. Mikolaj, na dzien babci i dziadka dzieci robily laurki ze swoimi zdjeciami, na Dzien Matki dostalam kwiaty, na Wielkanoc siali rzezuche itp). Bardzo milo wspominam pobyt synka w żlobku

Żłobki

6.0
Rodzice Wandzi
Termin usługi: sierpień 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Grzechotki. Córka chodziła do grupy maluchów, później starszaków. W obu grupach czuła się świetnie, najlepszym dowodem była jej chęć chodzenia do Grzechotki i dobry humor popołudniu, a spędzała tam 7-8 godzin. Pani Karolina, właścicielka, ma wspaniałe podejście do dzieci i dba o to, żeby każdy maluch czuł się "zaopiekowany" i świetnie się bawił. Dzieci mają bardzo różnorodny plan dnia, m.in. rytmikę, angielski, zajęcia tematyczne czy plastyczne. Do tego mnóstwo zabawek. Wszystko zorganizowane bardzo pomysłowo i ciekawie dla dzieci. Dużą zaletą placówki jest ogród z placem zabaw - dzieci spędzają dużo czasu na powietrzu. Wszystkie ciocie są troskliwe i kochane, więc dzieci bardzo lubią spędzać z nimi czas, mają też duże wsparcie w usamodzielnianiu się. Pani Karolina bardzo dba o dobry kontakt z rodzicami, codziennie dostawaliśmy info jak minął dzień, co się działo i jak z jedzeniem, spaniem. Do tego czasem podsyłane są zdjęcia z zabawy i jest możliwość kontaktu właściwie w każdej chwili. Na plus też jedzonko, zdrowy i urozmaicony jadłospis od dobrego dostawcy. Kolejne dziecko w drodze i na pewno wrócimy do Grzechotki.

Żłobki

6.0
Olga
Termin usługi: wrzesień 2021

Naszą przygodę z 'Grzechotką' oceniam bardzo pozytywnie.Córka chodziła tam z ochotą i wracała z uśmiechem na twarzy,wspaniale się rozwijała i często opowiadała jak jej mijał dzień 'u dzieci'.Ciocie są pełne empatii, wkładają w swoją pracę całe serce i starają się,żeby dzieci czuły się jak najlepiej.Jako rodzic miałam poczucie,że dziecko jest pod troskliwą i dobrą opieką.Dzieci często miały zajęcia plastyczne,zabawy w ogródku gdy tylko pozwalała na to pogoda,dni tematyczne i mnóstwo innych rozwijających zajęć i atrakcji.Szczerze i gorąco polecam!

Żłobki

6.0
Daria Romanowska
Termin usługi: wrzesień 2021

Bardzo polecam Grzechotkę dla wszystkich maluszków. Jest to miejsce gdzie dzieci otacza się opieka i troską. Nie raz widziałam jak Panie opiekunki ( ciocie) nosiły maluszki na rękach bo tego potrzebowały. Pani Karolina właścicielka dba o najwyższe standardy także jako rodzic również można poczuć się wysłuchanym i zaopiekowanym. Grupy są małe i ilość dzieci jest dostosowana do ilości opiekunek i nigdy więcej. Szczerze polecam!

Żłobki

6.0
Paulina Klimont
Termin usługi: wrzesień 2021

Grzechotka to najlepsze miejsce do rozpoczęcia przygody z edukacja dla dziecka!!! Kochające dzieci ciocie, pełne miłości, empatii i zaangażowania. Nasz Kacperek uczęszczał do żłobka z uśmiechem na ustach, czysta pielucha, najedzony brzuszek , mnóstwo przytulasów i zabawy z ukochanymi ciociami, czego chcieć więcej? Bardzo dobry kontakt z paniami jak i dyrekcja powodował, że nie raz spędzałam w żłobku dodatkowe 15 minut na rozmowach Panie dokładnie przedstawiają dzień dziecka, dużo prac plastycznych rozwijajacych motorykę, pomimo ze to takie maluchy. Spacery w ogródku za żłobkiem,nawet parę razy dziennie. Miejsce tworzone z miłości do dzieci i dla dzieci. To widać i czuć na każdym kroku w Grzechotce, nawet trudny czas pandemii nie spowodował zmian w naszych doświadczeniach. Co najważniejsze Kacperek bez problemu radzi sobie w przedszkolu, a adaptacja w nowym miejscu przebiegła błyskawicznie. Dziękujemy wszystkim ciociom ale w szczególności cioci Ani, Monice i Karolinie. Będziemy tęsknić!!!

Żłobki

5.8
Monika mama Leosia
Termin usługi: lipiec 2021

Bardzo polecam żłobek Grzechotka, ciocie opiekunki przesympatyczne i przede wszystkim całym sercem zaangażowane w opiekę nad maluszkami. Żłobek posiada własny ogródek z którego dzieci systematycznke korzystają, a potem nie chcą wracać do domu;)

Żłobki

5.8