Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (4)

Kasia
Termin usługi: październik 2022 

Najlepsze ciasta wegańskie jakie jadłam w Trójmieście. Doskonała kawa.

Cukiernie i piekarnie

5.8
A.
Termin usługi: styczeń 2020   

Przyszłyśmy w dwie osoby tylko na herbatę. Najpierw nie było w ogóle nikogo z obsługi. Po jakiś 5 minutach z drugiej części lokalu, który jest za ścianą przyszedł Pan. Nie mówię, że był niemiły. Nie to. Był totalnie niekompetentny. Na hasło "herbata owocowa" bezradnie wskazał ścianę zastawioną puszkami z herbatą, żebyśmy wybierały. Ale trudno wybierać po kolorach puszek. Na hasło "menu" powiedział, że musiałby przynieść z lokalu za ścianą. No, szczerze miałam nadzieję, że przyniesie, ale nie w zamian zaczął ściągać te puszki ze ściany do powąchania. Trwało to i trwało, coś nam tłumaczył, ale nic nie było słychać z powodu muzyki. Wzięłyśmy pierwszą lepszą herbatę, żeby nie przedłużać. Sama herbata nie była zła, ale 17zł za jedną! Lekka przesada o 10 zł. No dobrze, o 7 zł. A lokal wcale nie ekskluzywny. Jak zaczęłam się przyglądać to wystrój zupełnie nieszczególny. Ot, nic specjalnego. Rozumiem, że to kwestia lokalizacji i czynszu. Następnym razem na herbatę pójdziemy gdzie indziej.

Kawiarnie i herbaciarnie

1.8
rowe_rzystka
Termin usługi: marzec 2019   

Perełka w gastronomicznym światku Trójmiasta. Oryginalne, zdrowe dania podane przez uprzejmą obsługę. Warto tam zajrzeć - koniecznie w parze ❤️

Restauracje

5.8
P&A
Termin usługi: listopad 2018   

Herbata i kawa bardzo dobre. Ciasto...inne bo wege (pierwszy raz miałyśmy okazję spróbować), ale dobre. Ceny trochę wysokie. Obsługa sympatyczna. Miejsce ciasne, ale przytulne z fajnym widokiem.

Kawiarnie i herbaciarnie

4.2