Oceny (7)

Joanna
Termin usługi: październik 2023

Jedzenie na wynos okropne. Zestaw Sushi Hocaido Set stary, prawdopodobnie z dnia poprzedniego , rozpadający się i bez smaku. Jest to szczególnie rozczarowujące bo wydaje się działaniem wyrachowanym. Ta sama restauracja podaje na miejscu najsmaczniejsze potrawy kuchni japońskiej,jakie jadłam kiedykolwiek. Sytuację z beznadziejnym jedzeniem na wynos miałam dwa razy. Słabo :((

Jedzenie na wynos

1.0
Noe
Termin usługi: grudzień 2021

Mistrzostwo świata! Najlepsze Sushi jakie jadłem. Obsługa TOP level.

Bistro

5.8
Stachu
Termin usługi: lipiec 2021

Sushi w miarę ok. Ryż dobrze ugotowany ale średnioziarnisty .... Zamowiłem set same nigiri - tuńczyk bez szału wg. mnie lepiej jak jest tłusty ale w PL raczej nieosiągalne ;-) reszta poprawna biorąc pod uwagę że czekaliśmy prawie godzinę. Oceniam jako wariacje na temat sushi bo do oryginału panowie to jeszcze daleko .

Bistro

4.8
Mk
Termin usługi: listopad 2020

Smaczne jedzenie i wspaniali ludzie. Polecam

Bistro

6.0
Julson
Termin usługi: sierpień 2020

Absolutnie fantastyczny jest ich burger z kimchi. Sam lokal wygląda tak niepozornie, że gdyby ktoś mi tego miejsca nie pokazał, nigdy bym tam nie zajrzała. Ale burger bajka!!!!!!! Gorąco polecam.

Bistro

4.8
Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2020

Obsługa jest bardzo miła, zostaliśmy poinformowani o wszystkim łącznie z czasem oczekiwania na zamówienie, jedzenie było przepyszne i bardzo świeże. Godne polecenia!

Damian
Termin usługi: maj 2020

Super smaczne, zachwyciłem się od pierwszego szaszłyka, napewno będę wracał

Bistro

6.0