Ranking II miejsce

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy

HCentrum Stomatologiczne Jasińscy

Wybierz numer

58 341-59-41 665-650-533
i...@hcentrum.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/24 - HCentrum Stomatologiczne Jasińscy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/24 - HCentrum Stomatologiczne Jasińscy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/24 - HCentrum Stomatologiczne Jasińscy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/24 - HCentrum Stomatologiczne Jasińscy Gdańsk +21 1
 

Artykuły o nas

  • Wybielanie zębów. Jakie metody są najbardziej skuteczne?
    Białe, lśniące i zdrowe zęby to marzenie wielu z nas. Półki w drogeriach i aptekach uginają się od produktów, które mają wspierać wybielanie zębów, jednak naprawdę skutecznymi metodami są te wykonywane pod nadzorem dentystycznym. Jak skutecznie wybielić zęby? Co zrobić, by długo cieszyć się pięknym uśmiechem?
    3 kwietnia 2024 (23 opinie)

O nas

Jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty.
30 lat doświadczenia na rynku pomorskim. Nowoczesne centrum stomatologiczne dysponujące certyfikowanym sprzętem najwyższej jakości. Poza samymi zabiegami, można zrealizować tu cały proces zapewniający pacjentowi zdrowy uśmiech o wysokiej estetyce.

Kilka słów o właścicielach:

dr Hanna Jasińska - Prezydent IAO (International Association for Orthodontics) Polska – największej na świecie organizacji zrzeszającej lekarzy dentystów ogólnie praktykujących, ortodontów oraz specjalistów z zakresu ortodoncji. Wykonuje zabiegi z zakresu ortodoncji.

dr Przemysław Jasiński - Propagator i jeden z najlepszych implantologów w Polsce, stosujący system BICON. Wykonuje zabiegi z zakresu: chirurgia stomatologiczna, implanty, periodontologia, protetyka i stomatologia estetyczna.

Stomatologia, Implantologia, Ortodoncja

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujemy usługi na NFZ?
Nie. Nasze centrum jest placówką prywatną.
Czy świadczymy usługę pogotowia?
Nie. Nasze centrum jest otwarte 7 dni w tygodniu w godzinach:
Pon. – Pt.: 08:00 – 20:00
Sb. – 09:00 - 16:00
Nd.: zamknięte
Jakie usługi są dostępne w centrum?
Lista usług znajduje się na stronię: https://hcentrum.pl/
Gdzie znajduje się parking?
Na przeciwko centrum znajduje się parking Lidla, który daje możliwość 60 minut parkowania za darmo. Centrum ma również swój parking w bocznej ulicy od budynku ZDiZ. Wystarczy podjechać pod szlaban i zgłosić, że parkowanie związane z wizytą w centrum.
Jakie formy leczenia ortodontycznego świadczymy?
Ortodoncja w naszym centrum to po implantologii druga najważniejsza specjalizacja. Lekarz prowadzący dr Hanna Jasińska to doświadczony specjalista, który pełni również w Polsce funkcję Prezydenta IAO największej na świecie organizacji zrzeszającej ortodontów - specjalistów.

Specjalizujemy się w ortodoncji klasycznej (zamki) oraz nakładkowej (nakładki są niewidoczne).

Oceny (145)

Kinga Kozłowska
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2023

jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia lekarzy oraz asystentek, oraz wspaniałej organizacji na rejestracji! Dynamiczna praca całego zespołu sprawia, że wszystko chodzi jak w zegarku! Wizyty na czas bez opóźnień, konkretnie i rzeczowo. Polecam z całego serca!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy, polecamy się na przyszłość :)

Stomatolodzy

6.0
Marcin
Termin usługi: czerwiec 2024

Profesjonalnie, szybko, sprawnie a co najważniejsze bez bólu. Polecam dr Anetę. Takie wizyty to czysta przyjemność. :)

Stomatolodzy

6.0
Dominika Garbowska
Termin usługi: czerwiec 2024

Najlepszy dentysta ! Wyrywanie ósemki bezbolesne i bardzo szybkie. Gorąco polecam. Pan doktor był bardzo pozytywny i mnie ogromnie uspokoił podczas zabiegu.

Stomatolodzy

6.0
Ewa Makuch
Termin usługi: czerwiec 2024

Serdecznie polecam dr. Jasińskiego, bardzo profesjonalne podejście. Usunięcie ósemki bez bólu. Polecam z całego serac każdemu:)

Stomatolodzy

6.0
Natalia
Termin usługi: maj 2024

Serdecznie polecam dr Jasińskiego, profesjonalny, konkretny, z pozytywnym podejściem do trudnych tematów ekstrakcji ósemek :) Panie asystujące również niezwykle miłe i responsywne.

Stomatolodzy

6.0
Alicja
Termin usługi: maj 2024

Szczerze polecam dr.Jasinskiego. jego profesjonalne podejście do pacjenta , usmiech i rozmowa czynią wizytę mniej bolesna. Implantologia na najwyższym poziomie . Bardzo dziękuję za piękny usmiech.

Implanty

6.0
Jan
Termin usługi: maj 2024

Zrobiono mi implanty i jestem zadowolony. Polecam pana doktora Jasińskiego.

Implanty

6.0
Dagmara
Termin usługi: kwiecień 2024

W klinice państwa jasińskich HCentrum wykonano mi implanty. Wszystko zostało zrobione bardzo profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem w moje potrzeby. Jestem bardzo zadowolona i ogromnie wdzięczna.

Implanty

3.0
Maciej
Termin usługi: maj 2024

Przemiła obsługa od samego wejścia. Przed rozpoczęciem leczenia wszystko zostało mi jasno wytłumaczone. Zabiegi wykonane totalnie bezboleśnie a dodam, że od małego boje się stomatologów. Gorąco polecam! :)))))

Stomatolodzy

6.0
Dawid P
Termin usługi: maj 2024

Wybrałem Centrum na usunięcie zatrzymanej ósemki. Zabieg bezbolesny, ząb został błyskawicznie usunięty bez bólu i stresu. Bardzo miły personel. Polecam w 100%

Stomatolodzy

6.0
Hanna P.
Termin usługi: lipiec 2023

Korzystam z usług tego HCentrum już od roku i jestem zachwycona punktualnością planowanych zabiegów, profesjonalizmem dr Jasińskiego i zespołu, z których już wielu usług korzystałam. Panuje tam sympatyczna atmosfera, co dla mnie ma duże znaczenie. Moje rozległe prace chirurgiczne i wprowadzane implanty , które wykonywał dr Jasiński, nie były łatwe, ale przebiegły bardzo sprawnie, bez komplikacji i z pozytywnym efektem końcowym.Jestem mu bardzo wdzięczna za to.Polecam każdemu tą Klinikę w Gdańsku.

Stomatolodzy

6.0
Helena Kinowska
Termin usługi: maj 2023

Pani dr. Dorota Kolasińska jest bardzo profesjonalna, miła i cierpliwa. Wytłumaczyła mi wszystkie moje wątpliwości związane ze stanem mojego uzębienia. Doradziła co należy zrobić i zaplanowała plan leczenia. Centrum Stomatologiczne dobrze wyposażone. Cały Zespół miły i zgrany. Polecam tę Placówkę z całym szacunkiem i ze szczerego serca.

Stomatolodzy

5.5
Helena Kinowska
Termin usługi: maj 2023

Pani dr.Dorota Kolasińska bardzo miła, profesjonalna i cierpliwa. Wytłumaczyła mi wszystkie moje wątpliwości dot. mojego uzębienia. Doradziła co powinnam zrobić i zaplanowała plan leczenia. Centrum Stomatologiczne bardzo dobrze wyposażone. Cały Zespół zgrany i bardzo miły. Korzystanie z usług centrum gorąco polecam.

Stomatolodzy

5.5
Agnueszka Tomasik
Termin usługi: maj 2023

Pani doktor Aneta Pokryfka jest bardzo profesjonalna. Świetnie komunikuje się z pacjentami i elastycznie podchodzi do naszych potrzeb. Polecam bardzo

Stomatolodzy

6.0
Anna M
Termin usługi: kwiecień 2023

Wspaniały lekarz, bardzo polecam! Miałam w gabinecie przeprowadzone zabiegi przeszczepu kości i wszczepienia śrub. O kolejnych planach i etapach byłam przez doktora szczegółowo informowana, zabiegi prowadzone były niezwykle starannie, profesjonalnie, z czujną asystą, higienicznie, przebieg monitorowany był i omawiany ze mną na nowoczesnym sprzęcie. Czułam się bezpiecznie i komfortowo. Zdecydowanie polecam!!

Implanty

6.0
Anna M
Termin usługi: kwiecień 2023

Wspaniały lekarz, bardzo polecam! Miałam w gabinecie przeprowadzone zabiegi przeszczepu kości i wszczepienia śrub. O kolejnych planach i etapach byłam przez doktora szczegółowo informowana, zabiegi prowadzone były niezwykle starannie, profesjonalnie, z czujną asystą, higienicznie, przebieg monitorowany był i omawiany ze mną na nowoczesnym sprzęcie. Czułam się bezpiecznie i komfortowo. Zdecydowanie polecam!

Stomatolodzy

6.0
Davor
Termin usługi: kwiecień 2023

Wszytko w porządku bardzo miła i fachową obsluga

Protetycy

6.0
Beata
Termin usługi: marzec 2023

Bylam przyjeta w piatek z bulem zeba dziekuje za pomoc za fachowe podejscie przesympatyczny i konkretny doktor przemyslaw

Stomatolodzy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: marzec 2023

Brak kompleksowej obsługi dziecka na miejscu. Dzisiaj zarejestrowałam dziecko rano, wyszłam wcześniej z pracy, tylko zmarnowałam czas. Stomatolog dziecięca na miejscu stwierdziła, cytuję "że nie zdejmie osadu, bo nie ma sprzętu, i mam zarejestrować dziecko do higienistki". Bardzo prosiłam, by rozwiązano ten problem, ale na miejscu nie było żadnej higienistki. Odeszliśmy z niczym. Dla mnie to niedopuszczalne, jak na tak "dobrą" klinikę. Oczywiście zainkasowano poradę.

Odpowiedź obiektu:

Pani Agnieszko, dziękujemy za Pani opinię.
Przepraszamy, ale niestety nie możemy się z nią zgodzić. Zadzwoniła Pani do nas z zamiarem jak najszybszego umówienia wizyty do stomatologa dziecięcego, ponieważ nie wiedziała Pani czy u syna występuje próchnica, czy też jest to tylko kamień nazębny. Telefon od Pani otrzymaliśmy w godzinach porannych i zgodnie z Pani życzeniem termin konsultacji u lekarza został zaproponowany przez naszego Koordynatora Rejestracji na ten sam dzień. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w naszej klinice istnieje jasny podział obowiązków - lekarze zajmują się leczeniem w zakresie swoich specjalizacji a dyplomowane higienistki profilaktyką i zabiegami higienizacji. Aby sprostać Pani oczekiwaniu wykonany został przegląd przez lekarza stomatologa z dużym doświadczeniem (niestety nie świadczymy usług w ramach NFZ), podczas którego okazało się, że mamy do czynienia z osadem nazębnym. W HCentrum mamy do dyspozycji kilka higienistek, ale podczas Pani wizyty nie było akurat możliwości wykonania usługi przy użyciu specjalistycznego sprzętu jaki do tego celu wykorzystujemy. W tym samym czasie był bowiem prowadzony zabieg higienizacji zgodnie z przyjętym harmonogramem (planem wizyt). Gdyby okazało się, że dziecko wymaga pilnego leczenia, lekarz stomatolog wyleczyłby próchnicę na miejscu. Jako, że takiej konieczności nie było, zaproponowaliśmy najbliższy możliwy termin wizyty u higienistki. Rzecz jasna, gdyby gabinet higienizacji był dostępny, zabieg odkamieniania odbyłby się bez konieczności powtórnego odwiedzania naszej kliniki. Przepraszamy jeżeli doszło do nieporozumienia. Staramy się działać nie tylko w sposób kompleksowy, ale przede wszystkim planowy. Wykazujemy się sporą elastycznością w nagłych przypadkach, w miarę naszych możliwości. Pozostajemy z nadzieją na Pani zrozumienie.

Z poważaniem.

Stomatolodzy

2.2
Maria
Termin usługi: marzec 2023

Super usługi, polecam wszystkim

Stomatolodzy

6.0