HMS Clinic

HMS Clinic

Wybierz numer

58 742-21-80 798-519-519
i...@hms-clinic24.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - HMS Clinic Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - HMS Clinic Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - HMS Clinic Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - HMS Clinic Gdynia +2 1
 

O nas

HMS Clinic to nowoczesna prywatna placówka medyczna.
Naszym celem jest szybka, trafna diagnostyka i skuteczne leczenie pacjenta.
HMS Clinic oferuje specjalistyczną pomoc lekarską w dwóch lokalizacjach: Placówka w Gdyni zlokalizowana na ul. Waszyngtona 34/36, gdzie Pacjenci mają dostęp do usług prywatnych w tym świadectw zdrowia dla marynarzy i medycyny pracy oraz placówka w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 58, gdzie Pacjenci mogą skorzystać z opieki Lekarzy w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej w NFZ a także z konsultacji lekarza medycyny podróży.

Dysponujemy punktem pobrań materiału do badań laboratoryjnych: wykonujemy pełen zakres testów i profili laboratoryjnych w tym badania na obecność alkoholu i narkotyków, niezbędne dla Marynarzy, oraz testy covid.

Wykonujemy specjalistyczne, małoinwazyjne zabiegi w tym urologiczne, ortopedyczne oraz chirurgiczne, dla dorosłych i dzieci,

Świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy lądowej i morskiej a także badania kierowców wszystkich kategorii. Gwarantujemy organizację badań i konsultacji specjalistycznych niezbędnych do uzyskania orzecznictwa lekarskiego w ciągu jednego dnia.

Zwracamy szczególną uwagę na miłą i życzliwą atmosferę. Służymy fachową radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych naszych Pacjentów. Wykwalifikowany personel medyczny, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, iż pacjenci chętnie korzystają z naszych usług.

 

Oceny (2)

Artur_87
Termin usługi: listopad 2022

Profesjonalnie i sympatycznie wykonane badania do kierowania pojazdami. Wszystko poszło sprawnie. Miła i konkretna obsługa klienta.

Medycyna pracy

5.2
PanMechanik
Termin usługi: listopad 2022

Placówka fajnie podchodzi do świadectw morskich. Zrobiłem międzynarodowe, PEME i flagowe w jeden dzień. Lekarze dokładni ale ludzcy. Cena ok. Panie w rejestracji mogłyby być bardziej uśmiechnięte ale ogólnie spoko. Widać, że specjalizują się w marynarzach.

Medycyna pracy

5.5