Najlepsze taxi Gdynia

Oceny (25)

Paweł
Termin usługi: marzec 2024

Super Kierowca samochód zadbany czysty bez zastrzeżeń

Taxi

6.0
Sławek
Termin usługi: luty 2024

Zamówieni zrealizowane szybko i sprawnie. Pan taksówkarz miły i sympatyczny. Dodatkowo szybko zareagował na pozostawioną w taksówce rzecz. Dziękuję!

Taxi

6.0
m. wozniak
Termin usługi: grudzień 2023

taksowki przyjezdzaja punktualnie,kierowcy uprzejmi.

Taxi

4.9
Marcin
Termin usługi: luty 2023

Szybki dojazd, kierowca zawodowy znający Gdynię od podszewki :)

Taxi

6.0
Grazyns
Termin usługi: luty 2023

Tyle lat korzystałam,ale już nigdy więcej. Krótka trasa do domu,ale długa jazda z krajobrazami! Fajnie,że nie dojechałam do domu!Strach się bać. Koniec.kropka.

Taxi

1.0
Eks klient
Termin usługi: lipiec 2019

Taksówki tej firmy nie zachęcają do podróżowania. Stan , czystość i wszystko razem jest poniżej jakiegokolwiek standardu. Większość taksówek brudna , stara i brzydko w nich pachnie. Korzystałem przed długi czas ale dzisiaj stwierdziłem ze więcej nie wsiądę do auta tej firmy. A onauga na infolinia arogancka.

Taxi

1.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2018

Taksówka podjechała w ciągu 5 minut i zdążyłam na autokar

Taxi

6.0
Marta
Termin usługi: czerwiec 2018

Zamówiłam dziś rano taxówkę. Dostałam potwierdzenie smsem i informaję o marce i nr rejestracyjnym taxówki, która miała po mnie przyjechać. Kiedy podjechała, wsiadł do niej przede mną jakiś mężczyzna. Zdążyłam ich zatrzymać i wytłumaczyłam że nastąpiła pomyłka i że jest to taxówka, którą zamówiłam ja. Kierowca mężczyznę wyprosił i kazał wyjąć walizki z bagażnika. Ze zwykłej przyzwoitosci zaproponowałam, że jeżeli mężczyzna jedzie w tym samym kierunku to możemy jechać razem. Okazało się że oboje jedziemy na dworzec. I tutaj kierowcy zabłysło oko. Kiedy dojechaliśmy skasował nas oboje tzn otrzymał podwójna stawkę za jeden kurs. I tym sposobem upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Mimo że popełnił błąd, nie zweryfikował kto wsiada do taksówki po czym bez pardonu wyprosił wspomnianego wcześniej mężczyznę to jeszcze na całej sytuacji dodatkowo zarobił. Pazerność ludzi nie zna granic!

Taxi

6.0
tomi
Termin usługi: sierpień 2017

duza firma dużo taksówek szybki czas dojazu na dzielnicach co ważne nie tylko w centrum gdyni polecam cena ok

Taxi

6.0
Darek
Termin usługi: Dwa tygodnie temu

Zmiana taryfy to rzecz normalna każda korporacja zmienia taryfy w dzień 1 na 3 w nocy 2 na 4. Korporacje i tak dla nas klientów idą na rękę i zmieniają taryfę powrotną na granicy Gdańska i Sopotu, A normalnie granica jest jak skończy się Gdynia i zaczyna się Sopot. Ja z Hallo Express jeżdżę od samego początku i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim!

Taxi

6.0
Krzysztof
Termin usługi: 18.01.2014

"super" obsługa!!! mimo późnych godzin nocnycch ,określony czas przyjazdu (5 min.) oraz bardzo przemiła pani , która przyjęła zamówienie i okeslila plus-minus koszt oraz dowoz zakopow.. korzystam od paru lat z tej firmy i szczerze mowiac-piszac to inne korporacje sie chowaja. data zamowienia18.01.2015 godz. 03:00

Taxi

6.0
ArekS
Termin usługi: 14-04-2014

Z Hallo Express Taxi korzystam od połowy lat 90-tych. Sporadycznie, ale jednak. W ostatni poniedziałek jadąc z Gdyni do Wrzeszcza (ok. godziny 11:00) zdziwiłem się jak kierowca zmienił taryfę z 1 na 3 na granicy Gdańska i Sopotu. Nigdy wcześniej żaden kierowca tego nie zrobił. Na wszelki wypadek wziąłem paragon, na którym jest wyszczególniona taryfa 1 i 3. No i pytanie - czy kierowcy w Hallo Express Taxi Gdynia mogą to robić? Mimo wszystko jeden mały zgrzyt przez tyle lat na pewno nie spowoduje, że przestanę korzystać z usług firmy.

Taxi

5.0
Piotr
Termin usługi: 09.10.2013

Wielkim plusem tej firmy jest czas dojazdu(5 min.)

Taxi

6.0
Antoni
Termin usługi: 10 październik 2013

Jechałem ostatnio taksówką z Hallo, wszystko w porządku.

Taxi

6.0
aga
Termin usługi: REDA

Zawsze na czas i miło. Polecam:)

Taxi

6.0
Paweł
Termin usługi: 17.09.2011

jakość usług zdecydowanie na plus!

Taxi

6.0
fan
Termin usługi: 30.05.2011

POGORZE STAMTĄD DZONIE WSZYSTKO OK BARDZO SZYBKO

Taxi

6.0
Wojciech
Termin usługi: 30 maj 2010

Zamawiam czesto na Witominie i Centrum wszystko ok szybki dojazd

Taxi

6.0
Krystian
Termin usługi: 12,09,2010

Zadzwoniłem po taxi a szanowana pani po drugiej stronie słuchawki powiedziała mi \" proszę zadzwonić pod inny numer\" i sie rozłączyła. Trochę dziwne jak dla mnie

Taxi

1.0
Leszek
Termin usługi: 12.02.2010

SZybko i solidnie . Czas oczekiwania 4 min. At a nowa PROMOCJA ???? Jest OK !!!! Kurs na dworzec miałem za darmo !!!!! Auta dobre ,nawet można jednym samochodem jechać z całą dużą rodzinką (mają busy !!!!) Polecam !!!!!! Pozdrawiam wszystkich kierowców i Panie z dyspozytorni też.

Taxi

6.0