Najlepszy coaching Gdynia

Oceny (9)

Michał Mędrek
Termin usługi: styczeń 2022

Hanna to coach podchodzący indywidualnie do klienta. Cechuje ją niezwykły profesjonalizm, ambicja oraz pasja z jaką wykonuje swoją pracę. Rewelacyjnie potrafiła zadbać o atmosferę podczas każdej sesji coachingowej, sprawiała, że chciało się z nią przepracować nawet najcięższy temat. Spotkania pomogły mi odkryć, z czego wynikają moje trudności i znalazłem właściwe sposoby, aby poradzić sobie z nimi. Z czystym sumieniem mogę polecić sesje coachingowe z Hanną każdemu, kto chce zmian w swoim życiu, a nie wie jak zacząć.

Coaching

6.0
Emilia
Termin usługi: marzec 2022

Wszystko było świetne! Pani Hania pokazała mi jak popchnąć swój biznes do przodu. Dziękuję!!

Coaching

6.0
Kamil Wiśniewski
Termin usługi: styczeń 2022

Kto nie był na szkoleniu Hanny, ten nie zna życia! Poleca współpracę z całego serducha.

Coaching

6.0
Aleksandra
Termin usługi: luty 2022

Rzetelna, dobrze przygotowana i z ogromnym doświadczeniem. Już po kilku spotkaniach widzę zmianę w moim nastawieniu i przekonaniach. Jeżeli planujesz szkolenie lub indywidualne sesje, to u Hanny możesz mieć pewność, że będzie profesjonalnie i skutecznie.

Coaching

6.0
Paweł Michta
Termin usługi: marzec 2021

Po prostu mistrzostwo Świata! Wiele szkoleń jest już za mną i zdecydowanie Pani Hanna to najlepszy coach z jakim miałem przyjemność pracować. Polecam!

Coaching

6.0
Karolina
Termin usługi: grudzień 2020

Przede wszystkim pani Hania jest bardzo skuteczna i skoncentrowana na celu. Ma ogromne doświadczenie i wie co robi, spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze, choć były bardzo intensywne i dotykały wielu trudnych tematów. Bardzo polecam, głównie ze względu na efekty.

Coaching

6.0
Hanna
Termin usługi: listopad 2020

Moje pierwsze zderzenie z coachingiem i z p. Hanną utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto. Polecam z przekonaniem, sesja po sesji zrozumiałam, co mi w duszy gra i budowałam nowe nawyki. Pani Hanna jest szalenie otwartą osobą, konkretną i trzymającą rękę na pulsie:) Dziękuję.

Coaching

6.0
Piotr Jurewicz
Termin usługi: listopad 2020

Bardzo merytoryczne i konkretne wskazówki. Dziękuję bardzo!

Coaching

6.0
Kasia
Termin usługi: lipiec 2019

Efektywnie i skutecznie! :) Hania pokazała mi szybką ścieżkę rozwoju mojej kariery w miłej atmosferze sesji coachingowej. Polecam!

Coaching

6.0