HANNA!!! Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Hanna Lewandowska

HANNA!!! Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Hanna Lewandowska

Wybierz numer

58 344-06-03 698-914-641
h...@hanna.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:30 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Posiadamy 30-letnie doświadczenie na Trójmiejskim rynku nieruchomości.
Świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa zakresie: sprzedaży, kupna, wynajmu i zamiany.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Serdecznie Państwa zapraszamy
Szanowni Państwo!

Biuro Hanna na rynku nieruchomości działa od 1991 roku.
Prawie 30 letnie doświadczenie sprawia, że znamy rynek nieruchomości, a nasze usługi oparte są o wiedzę, profesjonalizm i rzetelność.

Jesteśmy otwarci na indywidualne zapotrzebowanie każdego Klienta, przy realizacji Państwa potrzeb, w dogodnym dla Państwa czasie.

Świadczymy usługi w zakresie:
Sprzedaży – Kupna – Zamiamy lokali mieszkalnych i użytkowych;
Sprzedaży i kupna działek budowlanych i innych nieruchomości pod zabudowę mieszkalno – inwestycyjną;
Sprzedaży – kupna domów jednorodzinnych;
Sprzedaży – kupna obiektów użytkowych;
Najmu lokali mieszkalnych oraz użytkowych

Troską naszą jest bezpieczeństwo obrotu prawnego na rzecz Szanownych Klientów
i udane ekonomicznie transakcje.
 
Prezentujemy lokale i nieruchomości uczestnicząc razem z Państwem w oględzinach obiektów, ich usytuowaniu oraz analizie miejscowych prognoz rozwojowych sąsiadującej infrastruktury. Przeprowadzamy wywiady, sprawdzamy tytuły prawne do zbywanych nieruchomości i ewentualny zakres obciążeń nieruchomości.
Zapewniamy kompleksową obsługę prawną i notarialną realizowanych transakcji.
 
Prowadzimy szeroką promocję naszych ofert za pośrednictwem znanych portali internetowych (m. in. , www.otodom.pl, www.gratka.pl, www.trojmiasto.pl, www.pbon.pl) oraz na łamach regionalnej prasy.
W trosce o Państwa cenny czas z przyjemnością i zaangażowaniem, dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem, podejmiemy się rozwiązania Państwa problemów na rynku nieruchomości.
Serdecznie zapraszamy – jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
 
Z poważaniem
Hanna Lewandowska /właściciel/

Oceny (10)

as
Termin usługi: sierpień 2021

dziekuje pani Ani za pomoc w wynajeciu mieszkania - biuro mega profesjonalne, dobry kontakt i wsparcie w calym procesie.

Wynajem mieszkań

6.0
Dariusz
Termin usługi: maj 2018

Duże, duże doświadczenie. Sprzedaż mieszkania odbyła się błyskawicznie - śmiało mogę polecić innym. Transakcja bez stresu

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
anpi
Termin usługi: maj 2018

Jestem bardzo zadowolony z pracy osób pracujących w Agencji. Kupujący wydawali się być faktycznie zainteresowani zakupem, a to dla sprzedającego najważniejsze.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Marek
Termin usługi: maj 2018

zaangażowanie, zawsze odbieranie telefonów i smsów. Jestem z Wroclawia i mieszkanie sprzedalem całkiem szybko, ani razu nie przyjedzajac do Gdanska, na podstawie pełnomocnictw. W zasadzie to profesjonalizm bez skazy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Roman
Termin usługi: kwiecień 2018

Bardzo profesjonalna Pani, sprzedaż mieszkania została przeprowadzona sprawnie. Efektywnie i szybko przeprowadziła wszelkie formalności... Bardzo dziękuję, będę polecać wszystkim biuro Hanna a w szczególności przesympatyczna Panią Anię.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Małgorzata
Termin usługi: maj 2018

Witam, przesyłam serdeczne podziękowania Pani Annie Wolskiej z Biura Hanna, która jest osobą konkretną i profesjonalną. Pośrednictwo w sprzedaży było sprawne i efektywne. Dziękuję i polecam wszystkim!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Leszek Dastych
Termin usługi: luty 2018

Bardzo miłe, rzetelne i osobiste zaangażowanie przy obsłudze klienta, szeroka gama ofert z profesjonalnym doradztwem podczas negocjacji, wypełniania druków, załatwiania formalności we wszelkich urzędach jak również pomoc - w miarę możliwości- w sprawach osobistych. Opłaty, jak zwykle chciałoby się jeszcze taniej, ale za taką jakość obsługi wcale nie są wygórowane. Firma całkowicie godna polecenia.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Katarzyna
Termin usługi: luty 2018

Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości HANNA. Skorzystałam z pośrednictwa tego biura sprzedając kawalerkę w Gdańsku. Pośrednik -Pan Dariusz Bargielski zareklamował moje mieszkanie w wielu źródłach - strony Internetowe (w tym strona biura) oraz baner. Na stałe mieszkam w innym mieście i często kontaktowałam się z Panem Bargielskim telefonicznie bądź przez Internet. Na bieżąco otrzymywałam informacje związane ze sprzedażą mieszkania, a przed dokonaniem transakcji Pan Bargielski załatwił w Gdańsku wszelkie formalności potrzebne do sfinansowania sprawy. Również po dokonaniu sprzedaży i po moim powrocie do rodzinnego miasta, Pośrednik załatwił dalsze formalności w spółdzielni, a mnie przesłał stosowne skany. Służył mi radą i pomocą, co w przypadku sprzedaży na odległość jest niezwykle istotne. Sprzedaż mojego mieszkania została załatwiona sprawnie i profesjonalnie. Polecam to biuro.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna Pilger
Termin usługi: wrzesień 2016

W 2016 roku chcialam sprzedac mieszkanie. W biurze Hanna zapowiedziano mi realistycznie, ze jesli chce osiagnac moja cene, to na pewno nie uda sie go sprzedac natychmiast, ale w ciagu najwyzej roku powinno to byc mozliwe. I faktycznie - mieszkanie zostalo sprzedane po 9 miesiacach, prawie osiagnelismy zalozona cene, a ja nie musialam sie o nic troszczyc. Rowniez wsparcie podczas kompletowania dokumentow i zawierania umowy bylo bardzo dobre. Biuro serdecznie polecam - sprzedalam za jego posrednictwem juz 2 mieszkania, za kazdym razem bylam zadowolona ze wspolpracy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Marek
Termin usługi: październik 2017

PROFESJONALIZM i WIEDZA

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.4