Hanza Pałac Wellness&Spa

Warlubie 86-160, Rulewo 13

Hanza Pałac Wellness&Spa

Wybierz numer

52 320-90-94
r...@hanzapalac.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Hanza Pałac Wellness&Spa Warlubie 4
  • Zdjęcie 2/25 - Hanza Pałac Wellness&Spa Warlubie 3
  • Zdjęcie 3/25 - Hanza Pałac Wellness&Spa Warlubie 2
  • Zdjęcie 4/25 - Hanza Pałac Wellness&Spa Warlubie +22 1

TV Filmy

86

Hanza Pałac Wellness & SPA Rulewo

O nas

Czterogwiazdkowy hotel na skraju Borów Tucholskich w zabytkowym budynku z nowoczesną częścią wellness & spa. 9 hektarowy park ze starodrzewiem. Relaks w otoczeniu natury z dala od zgiełku miasta. Restauracja, basen, gabinety spa, sauny, jacuzzi.
U wrót malowniczych Borów Tucholskich, w otoczeniu dwustuletniego parku, z dala od zgiełku, pośpiechu i problemów wielkiego świata, przed spragnionymi relaksu w najczystszej postaci podróżnymi swe gościnne podwoje otwiera Hanza Pałas Wellness & Spa – czterogwiazdkowy hotel, w którego pałacowych wnętrzach czas zdaje się zwalniać bieg, a mnogość oferowanych atrakcji dostarcza niezapomnianych wrażeń, do których chce się wciąż wracać i wracać…
 
Tu zapomnisz o codzienności, karmiąc zmysły urodą pałacowej architektury, smakami regionalnej kuchni i obcowaniem z pięknem natury, jednocześnie regenerując siły w hotelowej strefie spa lub stawiając czoła wyzwaniom w największym w Polsce parku linowym. Odwiedź to miejsce choć na krótką chwilę, a zrozumiesz, dlaczego tak wielu gości, wyjeżdżając stąd, żegna się słowami:
 
"Do zobaczenia!”

Oceny (1)

iwonna
Termin usługi: styczeń 2024 

hotel położony w środku niczego . Jedzenie znośne ,mały basen i nic poza tym .Z dziećmi nie ma co robić .Teren w około hotelu jak bezie ciepło to ok . jest co robić .pokoje czyste ,obsługa bardzo miła.

Weekend za miastem

4.1