Hanza Pałac Wellness&Spa

adres
86-160 Warlubie, Rulewo 13
telefon
52 320-90-94  fax:  52 381-52-34
e-mail
r...@hanzapalac.pl pokaż
www
www.hanzapalac.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę
 

rodzaj kuchni:   polska
udogodnienia:   ogródek letni

Napisali o nas

O nas

Pałac otacza zabytkowy park, w którym dla urozmaicenia Państwa czasu utworzono:
park linowy, mini zoo oraz plac zabaw dla dzieci.

U wrót malowniczych Borów Tucholskich, w otoczeniu dwustuletniego parku, z dala od zgiełku, pośpiechu i problemów wielkiego świata, przed spragnionymi relaksu w najczystszej postaci podróżnymi swe gościnne podwoje otwiera Hanza Pałas Wellness & Spa – czterogwiazdkowy hotel, w którego pałacowych wnętrzach czas zdaje się zwalniać bieg, a mnogość oferowanych atrakcji dostarcza niezapomnianych wrażeń, do których chce się wciąż wracać i wracać…
 
Tu zapomnisz o codzienności, karmiąc zmysły urodą pałacowej architektury, smakami regionalnej kuchni i obcowaniem z pięknem natury, jednocześnie regenerując siły w hotelowej strefie spa lub stawiając czoła wyzwaniom w największym w Polsce parku linowym. Odwiedź to miejsce choć na krótką chwilę, a zrozumiesz, dlaczego tak wielu gości, wyjeżdżając stąd, żegna się słowami:
 
"Do zobaczenia!”

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.2

w kategorii

Weekend za miastem

 • obsługa:
  6
   
 • wygląd i czystość:
  6
   
 • dodatkowe usługi:
  5
   
 • lokalizacja:
  5
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
5.2
 

Piękny Pałac

Na Pałac trafiliśmy dzięki reklamie na Autostradzie. I rzeczywiscie 40 minut jazdy A1ką i jesteśmy w Rulewie. Pokoje przestronne, kolorowe i akcentami jeleni i ptaków. Świetna strefa Spa z basenem (podgrzewana woda), jacuzzi i saunami. Korzystaliśmy zarówno z obiadokolacji hotelowej jak i z karty. Obie opcje były bardzo smaczne. Gratulacje dla kucharza. Nie skorzystaliśmy tylko z dużego parku liniowego, ponieważ w okresie zimowym jest nieczynny, ale z pewnością tu wrócimy w okresie wakacji.

 • Patka_gd
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018