Hewelke Restaurant & Bakery

Hewelke Restaurant & Bakery

Wybierz numer

58 347-03-02 609-850-026
r...@hewelkerestaurant.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Hewelke Restaurant & Bakery Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Hewelke Restaurant & Bakery Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Hewelke Restaurant & Bakery Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Hewelke Restaurant & Bakery Gdańsk +4 1
 

Artykuły o nas

O nas

Hewelke Restaurant & Bakery to nowa przestrzeń w miejscu dawnego Browaru Gdańskiego we Wrzeszczu - stworzona z pasji do podróży i różnorodnych kuchni świata.
Koncept Hewelke Restaurant & Bakery to połączenie tradycji kulinarnych z różnych części globu z piekarnią rodem z francuskiej boulangerie – z najlepszym pieczywem tworzonym na miejscu, autorskimi wypiekami oraz własnymi przetworami roślinnymi.
 
Hewelke to jednocześnie nowa restauracja Marcina Popielarza po gdyńskim Białym Króliku i kaszubskim Biôłim Trusie - odmienne od nich, ale o równie wyraźnym charakterze. 

W pobliżu:
- Dworzec PKP,
- Szybka Kolej Miejska (SKM),
- Pomorska Kolej Metropolitalna,
- przystanek autobusowy i tramwajowy (do 1 km),
- Obwodnica Trójmiasta, która łączy się z drogą ekspresową A1 oraz S7.

Oceny (2)

Maciej
Termin usługi: październik 2023   

Klimatyczne wnętrze, różnorodne i bardzo smaczne dania oraz autorskie drinki. Do tego serwują ciekawe street foodowe menu degustacyjne. A wszystko realizowane w przyjemnej i nienachalnej atmosferze. Najbardziej zrównoważona restauracja we Wrzeszczu. Polecam w pełni oraz chleb z jabłkiem i palone masło w weekendy Warto zastanowić się nad otwarciem śniadań w weekendy

Restauracje

6.0
Sławek
Termin usługi: maj 2023   

Znakomita kuchnia. Znakomita obsługa (młody, kompetentny kelner). Miła atmosfera. Byliśmy tam w pięć osób. Gratulacje! Polecamy i odwiedzimy Was nieraz. Jeszcze tylko malutki minusik: trochę zbyt głośna i niedobrana stylistycznie muzyka.

Restauracje

6.0