Hipodrom Sopot

Hipodrom Sopot

Wybierz numer

58 551-78-96
h...@sopot.pl pokaż
Otwarte do 21:00 więcej
 • Zdjęcie 1/14 - Hipodrom Sopot Sopot 4
 • Zdjęcie 2/14 - Hipodrom Sopot Sopot 3
 • Zdjęcie 3/14 - Hipodrom Sopot Sopot 2
 • Zdjęcie 4/14 - Hipodrom Sopot Sopot +11 1
 

TV Filmy

697

Jeździecka rywalizacja na CSiO 2024

Imprezy

Artykuły o nas

 • CSIO4* Sopot. Święto jeździectwa na Hipodromie. Walczą o milion złotych
  Międzynarodowe zawody w skokach CSIO4* w Sopocie odbywają się już po raz 26. Warto wybrać się na sopocki Hipodrom, bo zawitała tu bowiem czołówka światowego jeździectwa, która walczy o pulę nagród wynoszącą 1 mln złotych. Jest też wiele atrakcji dla najmłodszych. Ceny biletów na piątek wynoszą 42 zł, a na weekend - 63 zł. Z kolei karnety na wszystkie dni można kupować w cenie 168 zł.
  14 czerwca 2024 (14 opinii)
 • Noc Muzeów w Trójmieście: 5 najbardziej nieoczywistych atrakcji
  Kilkadziesiąt instytucji kultury - nie tylko muzeów - w całym Trójmieście otworzy w sobotę wieczorem swoje podwoje dla uczestników Międzynarodowej Nocy Muzeów. W wystawach, happeningach artystycznych czy warsztatach będzie można wziąć udział bezpłatnie lub za 1 zł. Atrakcji jest mnóstwo - znajdziecie je w Kalendarzu imprez. Wybraliśmy z nich pięć, naszym zdaniem, najciekawszych.
  17 maja 2024 (43 opinie)
 • Wyścigi konne, zakłady bukmacherskie, tysiące złotych i kapelusze. Będzie rekord?
  Przed nami dwa weekendy z wyścigami konnymi na sopockim hipodromie. Letnia tradycja kurortu powróci w dniach: 8-9 i 15-16 lipca. Gonitwy będą rozpoczynały się o godz. 15. Najwyższa nagroda dla zwycięzcy wynosi 21 tys. zł. Wygrywać można też na trybunach, bowiem przyjmowane będą zakłady bukmacherskie już od 3 zł. Kolejną nieodzowną atrakcją imprezy będzie konkurs kapeluszy, który zaplanowany jest na 15 lipca. Przed rokiem zgłosiło się do niego rekordowe ponad 80 osób, ale organizatorzy nie wykluczają, że w tym może być ich jeszcze więcej. Bilet wstępu kosztuje 20 zł. By uniknąć kolejek, warto zakupić je drogą internetową.
  7 lipca 2023 (28 opinii)

O nas

Sopocki Hipodrom to jeden z najnowocześniejszych ośrodków jeździeckich w Polsce. Posiada znakomite zaplecze treningowe: 4 nowe hale ujeżdżeniowe (duża sportowa, mniejsza sportowa, hala rekreacyjna, hala hipoterapii) oraz 2 nieco starsze.
Nowe stajnie na ponad 180 boksów. Malowniczy teren zielony wewnątrz toru wyścigowego - otwarty dla wszystkich odwiedzających.

Na Hipodromie działa 6 szkółek jazdy konnej, organizowane są zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, WKKW oraz wyścigi konne.
Hipodrom to także idealne miejsce dla imprez masowych: koncertów, imprez integracyjnych, wystaw, pokazów itp.

Nowoczesne zaplecze z salą konferencyjną, salą cateringową, przestronną Galerią oraz pokojami gościnnymi na wynajem umożliwia organizacje szkoleń, konferencji i spotka biznesowych.
Szczegółowe informacje na www.hipodrom.sopot.pl

Zapraszamy!