Hala Pomarańczowa Sopot - Hipodrom

znajduje się w Hipodrom Sopot

Hala Pomarańczowa Sopot

Wybierz numer

58 551-78-96 601-428-700
m...@hipodrom.sopot.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - Hala Pomarańczowa Sopot Sopot 4
  • Zdjęcie 2/4 - Hala Pomarańczowa Sopot Sopot 3
  • Zdjęcie 3/4 - Hala Pomarańczowa Sopot Sopot 2
  • Zdjęcie 4/4 - Hala Pomarańczowa Sopot Sopot 1
 

Artykuły o nas

O nas

Hala Pomarańczowa mieści w sobie 3 obiekty przeznaczone na wynajem pod spotkania biznesowe, eventy, imprezy firmowe. Płyta hali to powierzchnia 3200 m2 na której można zorganizować targi, koncerty, duże imprezy integracyjne.

Galeria z pięknym widokiem na tor z jednej strony, na płytę hali z drugiej to idealne miejsce do organizacji studniówek i wesel. Posiada klimatyzację, nagłośnienie, sterowanie oświetleniem, szatnie, zaplecze sanitarne oraz nieograniczone możliwości adaptacyjne.

Sala szkoleniowa do 100 osób dzieli się na 3 mniejsze salki dzięki ściankom działowym, poza nagłośnieniem, klimatyzacją oraz zapleczem sanitarnym, posiada pełne zaciemnienie. Przed salą znajduje się rozległe foyer, w którym można zorganizować recepcję oraz wydać przerwy kawowe.

W budynku znajduje się także 9 pokoi gościnnych.

Poza tymi nowymi obiektami, oddanymi do użytku w grudniu 2013 roku, Hipodrom udostępnia również zabytkową trybunę z 1926 roku, zrewitalizowaną w 2013 roku. Na dole znajduje się sala cateringowa na 100 osób, a u góry loża honorowa z pięknym widokiem na tor.