Holiday Inn Gdańsk City Centre

80-750 Gdańsk, Chmielna 1
(na krańcu Wyspy Spichrzów) Mapka
58 733-40-00  fax:  58 733-40-01
h...@ihg.com pokaż
www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/gdansk/gdncc/hot...
Godziny otwarcia
Hotel
codzienniecałą dobę
Restauracja
codziennie14:00 - 21:00
Targi, konferencje - wynajem powierzchni
codzienniecałą dobę
Wymagana wcześniejsza rezerwacja sal.
4 aktywne ogłoszenia zobacz wszystkie
Kelner/Kelnerka - Holiday Inn Gdańsk - City Centre Holiday Inn Gdańsk City Centre
Gdańsk Śródmieście
Barman/Barmanka - Holiday Inn Gdańsk - City Centre Holiday Inn Gdańsk City Centre
Gdańsk Śródmieście
Pokojowa/Pracownik służby pięter Holiday Inn Gdańsk City Centre
Gdańsk Śródmieście
 

rodzaj kuchni:   Europejska
udogodnienia:   ogródek / taras, menu degustacyjne, muzyka na żywo, śniadania, urządzanie imprez zamkniętych, menu dla dzieci

O nas

Holiday Inn Gdańsk City Centre to nowe miejsce na Wyspie Spichrzów.
Piękne wydoki, przestronne sale konferencyjne oraz jedyny i nipowtarzalny Sky Bar.

Hotel Holiday Inn Gdańsk - City Centre **** znajduje się w samym centrum historycznego Gdańska. Położony na Wyspie Spichrzów obiekt oferuje 240 klimatyzowanych pokoi, w tym 86 typu executive i 4  apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Żuraw i marinę.

Wchodząc do Holiday Inn Gdańsk - City Centre głównym wejściem natkniemy się na wkomponowane w fasadę łuki jednego z najcenniejszych zabytków na wyspie - Spichlerza "Książę".

Wnętrza całego obiektu nawiązują do tematyki marynistycznej, która podkreślona jest poprzez użycie kolorów kojarzących się z morzem oraz przez elementy dekoracyjne takie jak liny portowe, wiosła, czy knagi jachtowe.

Oprócz tego w hotelu znajduje się 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni 270 m kw. Największa z nich dostępna jest dla 85 osób. Każda posiada osobne foyer na przerwę kawową oraz dostęp do światła dziennego i fantastyczny widok na marinę jachtową.

Na 7 piętrze hotelu znajduje się niepowtarzalny Sky Bar, czyli miejsce z magicznym widokiem na Motławę, które za dnia pełni rolę kawiarni, a wieczorem baru, w którym można zmówić orzeźwiające koktajle. W Restauracji serwowane są dania kuchni międzynarodowej, które latem będzie można zjeść również w wewnętrznym ogrodzie, a zimą przy kominku.

W budynku hotelowym dostępny bezpłatny Internet, podziemny parking dla 46 samochodów (dostępny od września 2019) oraz siłownia czynną przez całą dobę.

Do hotelu, a tym samym do restauracji oraz Sky Baru będzie można dotrzeć w szybki i atrakcyjny sposób, po obrotowej kładce, która właśnie powstaje. Część jej nawierzchni będzie przezroczysta, więc można będzie odnieść wrażenie, że idzie się po wodzie.Wszystkie atrakcje Gdańska są dostępne spacerem, w ciągu kilku minut od Hotelu.
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »