Holistic Approach rehabilitacja masaż fizjoterapia trening

Holistic Approach

Wybierz numer

500-845-843 690-588-502
k...@fizjoterapiagda.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/1 - Holistic Approach Gdańsk 4
 

O nas


Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z zakresu psychologii, fizjoterapii, masażu, rehabilitacji. Cechuje nas olbrzymia empatia i szacunek dla drugiego człowieka.
Staramy się patrzeć na problemy naszych pacjentów kompleksowo, holistycznie, dlatego w zespole mamy psychologa, dietetyka, trenera personalnego, fizjoterapeutów, masażystę.
Specjalizujemy się w rehabilitacji z zakresu neurologii, ortopedii, reumatologii, rehabilitacji sportowej i pourazowej, pomagamy osobom po wypadkach komunikacyjnych, operacjach, kontuzjach, poparzeniach. W zespole mamy fizjoterapeutkę, która zajmuje się fizjoterapią uroginekologiczną i fizjoterapią kobiet w ciąży. Dla naszych pacjentów wprowadziliśmy usługę rehabilitacji domowej, wizyty domowej (rehabilitacji z dojazdem do domu pacjenta).
Współpracujemy ze sprawdzonymi lekarzami z zakresu psychiatrii, ortopedii, neurologii.
Stosujemy nowoczesne i najefektywniejsze metody nieinwazyjnego leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu, stosujemy terapie: terapię manualną, masaże, terapię wisceralną, terapię tkanek głębokich, terapię blizn, terapię tkanek miękkich, kinezyterapię, fizjoterapię, pracujemy metodą kinesio tapingu, wykonujemy drenaż limfatyczny.
Zajmujemy się takimi schorzeniami jak: stany po udarze, zespół Ehlersa-Danlosa, SM, choroba Parkinsona, niedowłady, porażenia, zanik mięśni, przykurcze mięśni, rwa kulszowa, rwa barkowa, kręcz szyi, ból kręgosłupa, dyskopatie, przepukliny, kompleksowe leczenie kręgosłupa, ból głowy, napięcia mięśniowe, rehabilitacja po operacji ACL, uszkodzonych łąkotek, konflikt rzepkowo-udowy, rehabilitacja po wypadkach komunikacyjnych, urazach sportowych, ból kręgosłupa w ciąży.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i naszego gabinetu.
 
                  Pozwól sobie pomóc i bądź szczęśliwy, żyj bez bólu.
 

Najczęściej zadawane pytania

Czy w nagłych przypadkach ostrego bólu kręgosłupa przyjeżdżacie Państwo z wizytą domową do domu pacjenta?
Firma Holistic approach oferuje możliwość rehabilitacji z dojazdem do domu, masażu z dojazdem w przypadku ostrego bólu kręgosłupa, nagłej kontuzji uniemożliwiającej przemieszczanie, w przypadkach osób leżących. Oferujemy wizyty domowe, fizjoterapia w domu Gdańsk i całe Trójmiasto.
Czy można w Państwa firmie wykupić karnet ulgowy na zabiegi masażu i rehabilitację?
Oczywiście oferujemy taką możliwość, w gabinecie Holistic Approach osoby wymagające dłuższej rehabilitacji lub większej ilości zabiegów mogą wykupić karnet zniżkowy na zabiegi masażu i rehabilitacji. Oferujemy również vouchery podarunkowe. Istnieje również możliwość umówienia ceny indywidualnej w przypadku rehabilitacji długoterminowej.
Czy przyjmujecie Państwo osoby z rwą kulszową, w stanie ostrego bólu kręgosłupa?
W gabinecie Holistic Approach przyjmujemy osoby w stanie ostrym, z rwą kulszową, z bólami kręgosłupa, dyskopatiami, wypadającym dyskiem. W opisanych sytuacjach zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty. Im szybciej pojawią się na zabiegu tym szybciej ból minie lub zostanie złagodzony. Zajmujemy się osobami w stanie ostrym też takimi, które nie mogą wstać, chodzić, ruszać się w związku z bólem kręgosłupa. Specjalizujemy się w rehabilitacji osób z problemami z kręgosłupem, dyskopatiami, rwą kulszowa, wypadającym dyskiem, skoliozami, rehabilitacji przepukliny kręgosłupa, fizjoterapii wad postawy. Operacja to ostateczność dlatego najpierw spróbuj rehabilitacji. Wielu naszych pacjentów uniknęło operacji i cieszy się z życia bez bólu. W gabinecie Holistic Approach przyjmujemy również osoby ze skoliozami, bólem głowy, drętwieniem rąk, z objawem szumu w uszach, bólu w pachwinie - w większości przypadków to kręgosłup.
Czy należy mieć do Państwa skierowanie od lekarza i jak długo się czeka na wizytę?
W Holistic Approach nie trzeba mieć skierowania od lekarza, czas oczekiwania na wizytę w gabinecie jest bardzo krótki, osoby w stanie poważnym lub ostrym umawiane są prawie natychmiastowo. Zależy nam aby Państwa problem, dysfunkcja zostały jak najszybciej rozwiązane. Stosujemy rozwiązanie boli -to dzwoń, masz stan ostry- dzwoń, masz uraz- dzwoń natychmiast postaramy się umówić wizytę. W takich przypadkach przyjmujemy również w soboty i niedziele. Można powiedzieć, że działamy jak pogotowie rehabilitacyjne. Rehabilitacja bez skierowania, rehabilitacja bez kolejki, rehabilitacja bez limitu to Holistic Approach.
Czy zajmujecie się osobami po wypadkach komunikacyjnych?
W firmie Holistic Approach prowadzimy rehabilitację po wypadkach komunikacyjnych, rehabilitację po operacjach ortopedycznych, rehabilitację po operacjach neurologicznych, rehabilitację po endoplastyce stawu biodrowego, fizjoterapię po rekonstrukcji ACL, fizjoterapia po operacji łąkotki. Takie objawy jak ból kolana, trzeszczenie w kolanie, ból w pachwinie, bol w pośladku to wszystko są objawy z którymi trzeba się zgłosić do fizjoterapeuty Mamy specjalistów, więc nie boimy się trudnych, skomplikowanych przypadków. Zajmujemy się pacjentami w stanach ciężkich, takimi których nikt inny nie chce przyjąć. Nie boimy się bo wiemy co robimy.
Jakie terapie stosujecie w swojej pracy?
W naszej firmie Holistic Approach podczas pracy stosujemy terapie: terapię manualną, masaże lecznicze, masaże sportowe, terapię wisceralną, terapię tkanek głębokich, terapię blizny, terapię tkanek miękkich, terapie mięśniowo-powięziową, terapię punktów spustowych, techniki aktywnego rozlużniania, kinezyterapię, fizjoterapię, pracujemy metodą kinesio tapingu, wykonujemy drenaż limfatyczny. W czasie wizyty przeprowadzamy testy, robimy wywiad, diagnozujemy staramy się znależć przyczynę a nie tylko leczyć objawy. W momencie gdy coś nas zaniepokoi wysyłamy pacjentów do lekarzy odpowiedniej specjalizacji i prosimy o dodatkowe badania. Współpracujemy z lekarzami i podpowiadamy gdzie wykonać badania by były robione przez fachowców w swojej specjalizacji. Cały czas szkolimy się i podwyższamy swoje kwalifikacje. Pracujemy w zawodzie, w którym musimy uczyć się całe życie. Współpracujemy z trenerem personalnym i dietetykiem, wobec czego możemy pomóc Państwu kompleksowo.
Czy wykonujecie Państwo terapię blizny, czy zajmujecie się osobami po ciężkich oparzeniach?
Rehabilitanci Holistic Approach zajmują się bliznami zarówno po operacjach, jak i bliznami po poparzeniach, mamy w tym temacie duże doświadczenia a niestety lekarze nie informują swoich pacjentów o konieczności wykonania zabiegów na bliznach. Zajmujemy się również bliznami po poparzeniach chemicznych, oparzeniach różnego stopnia, bliznami na dużej powierzchni ciała. Rehabilitacja blizny po cięciu cesarskim, fizjoterapia przed porodem i po porodzie, ćwiczenia po porodzie . Rehabilitacja blizny po mastektomii.
Czy prowadzicie rehabilitacje neurologiczną z pacjentami leżącymi po udarze?
Firma Holistic Approach zajmuje się pacjentami po udarze mózgu, leżącymi pacjentami po udarze w domu pacjenta, wykonujemy rehabilitację neurologiczną dla pacjentów z SM, z zespołem Ehlersa- Danlosa, z zanikiem mięśni, z chorobą Parkinsona , Alzheimera, również z dojazdem do pacjenta. Rehabilitacja po zawale, rehabilitacja po udarze, fizjoterapia po udarze.
Czy zajmujecie się Państwo rehabilitacją kontuzji, urazów u sportowców?
Firma Holistic Approach zajmuje się rehabilitacją sportowców. Prowadzimy fizjoterapię po kontuzjach sportowych, fizjoterapię po urazach sportowych, masaż sportowy, fizjoterapię kolana biegacza, kolana skoczka, rehabilitację po skręceniu stawu skokowego. Zajmujemy się fizjoterapią łokcia tenisisty, rehabilitacją zamrożonego barku, urazami stożka rotatorów, rehabilitacją łokcia tenisisty i golfisty, zespołem cieśni nadgarstka. Zapraszamy szczególnie biegaczy, triathlonistów, tancerzy, osoby które biegają w maratonach i biorą udział w różnych zwodach sportowych. Takie objawy jak ból kolana, sztywność stawu, ból łydki, uda ,pośladka podczas chodzenia, ból w okolicy bocznej strony kolana to objawy z którymi należy pojawić się u fizjoterapeuty. Stosujemy profilaktykę przeciwurazową, rehabilitację zachowawczą. Współpracujemy z profesjonalnym trenerem personalnym, prowadzimy stabilizację głęboką, trening medyczny. Uczymy co robić aby uniknąć urazów i kontuzji.

Oceny (11)

Bogumila
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2020

Serdecznie polecam. Panie mają bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Trafiłam do nich po operacji i gdyby nie masaże i fizjoterapia u obu Pań nie doszła bym do obecnego stanu. Serdecznie polecam.

Rehabilitacja

6.0
Adam koniecko
Termin usługi: kwiecień 2024 

Super wykonywany masaz leczniczy przez Panie Natalię oraz Sylwię. Profesjonalne podejście indywidualne do każdego pacjenta. Miła atmosfera. Polecam

Masażyści

6.0
Wojciech
Termin usługi: styczeń 2021

Polecam serdecznie. Znaczna ulga już po pierwszym zabiegu. Dziewczyny nie kombinują jak rozłożyć masaż czy rehabilitację na kilka "razy". Każda wizyta jest kompletna. Polecam.

Rehabilitacja

6.0
Adam
Termin usługi: listopad 2020 

Jestem stałym pacjentem tego gabinetu. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić specjalistów który tam pracują, maja bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dużą wiedzę, dokładność w tym co robią i pełne zaangażowanie, te wszystkie elementy dają doskonałe efekty w leczeniu. Podchodzą do pacjenta i jego problemu holistycznie, kompleksowo zajmują się całym problemem do tego w miłej atmosferze, z dużym poczuciem humoru, dużą ilością śmiechu. Serdecznie polecam, zarówno masaże lecznicze jak i masaże sportowe.

Masażyści

6.0
Eliza
Termin usługi: grudzień 2020 

Ogromnie polecam, otrzymana pomoc bezcenna

Masażyści

6.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2020

Bardzo profesjonalny gabinet, Pani fizjoterapeutki z dużą wiedzą i umiejętnościami. Zdecydowanie potrafią pomóc i doradzić.

Rehabilitacja

6.0
Sara
Termin usługi: listopad 2020 

Mój masaż wykonywała pani Sylwia. Kontakt z nią to przyjemność, sprawnie przeprowadzona konsultacja. Po masażu przyjemne uczucie przestrzeni w ciele, lekkości i rozluźnienia. Polecam!

Masażyści

6.0
Edyta
Termin usługi: wrzesień 2020 

Długo szukaliśmy tak kompetentnych osób do rehabilitacji blizn poparzeniowych u córki. Panie zajmują się i ciałem i duszą. Widoczna poprawa, skóra gładka bez napięć. Polecam osobom po oparzeniach. Tu uważność, wsparcie współgra z wiedzą medyczną.

Masażyści

6.0
Monika
Termin usługi: listopad 2020

Od dłuższego czasu borykam się z problemami kręgosłupa. Odwiedzałam różne osoby z różnym efektem. Tutaj chodzę już regularnie od 2 lat- co chyba świadczy samo o sobie ;) moje plecy są pod doskonałą, stałą opieką i co ważne- zawsze mogę liczyć na dziewczyny, nawet jeśli pomocy potrzebuję tu i teraz. Serdecznie polecam!

Rehabilitacja

5.0
Bogusia
Termin usługi: wrzesień 2020 

Obie Panie bardzo profesjonalne. Podchodzą indywidualnie do pacjenta i zawsze chętnie pomogą. Jestem stałą klientką i mogę serdecznie polecić bo nieraz postawiły mnie na nogi.

Masażyści

6.0
Asia
Termin usługi: sierpień 2020

Super, jestem bardzo zadowolona, dziewczyny ze świetną wiedzą, rewelacyjnym podejściem, poprosiły o wykonanie dodatkowych badań co znacznie przyspieszyło moją rehabilitację. Zdecydowanie polecam wszystkim którym dokucza kręgosłup. Stawiają na nogi ale także starają się wprowadzić zmiany w złych nawykach. Dużo rozmawiają o profilaktyce i zdrowych zasadach życia. Jednak to co najważniejsze z bólu 9 zeszłyśmy na 0 i mogę normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim.

Rehabilitacja

6.0