Home Experts

Home Experts

Wybierz numer

690-464-944
b...@homeexperts.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/4 - Home Experts Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Home Experts Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Home Experts Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Home Experts Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Home Experts to Biuro Nieruchomości z Trójmiasta, które stawia na jakość obsługi, indywidualne podejście do każdego klienta i doświadczenie współpracujących z nami ekspertów nieruchomości.
Home Experts to ludzie, których w branży nieruchomości, wyróżnia wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata pracy. Naszymi działaniami odpowiadamy na potrzeby i marzenia a zadowolony klient, stanowi dla nas dobro najwyższe.
Umiejętność wyszukiwania najlepszych ofert, profesjonalne przygotowanie do sprzedaży, wysokie zdolności negocjacyjne czy ekspercka wiedza w dziedzinie inwestycji, to tylko niektóre z cech, które czynią nas liderami rynku nieruchomości.
Każda transakcja przeprowadzana jest przez nas kompleksowo, zaczynając od weryfikacji potrzeb klienta aż po przekazanie nieruchomości.
Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i uczciwości, a doskonale zgrany zespół każdorazowo zapewnia wysoką skuteczność.

Najczęściej zadawane pytania

Na jakim obszarze działacie ?
Home Experts to firma z Trójmiasta, swoją siedzibę ma w Gdańsku. Jednak nasz obszar działalności jest o wiele szerszy. Bez problemu obsługujemy klientów z całego województwa pomorskiego. Na życzenie naszego klienta jesteśmy w stanie obsłużyć transakcję w całej Polsce, a nawet Europie.
Czy w przypadku kupna nieruchomości na kredyt macie swoich doradców finansowych ?
Tak, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi, o wieloletnim doświadczeniu. Ich usługa jest dla Państwa bezpłatna.
Co zrobić aby sprzedać z wami mieszkanie ?
Skontaktować się z nami, a my zajmiemy się całą resztą.

Można to zrobić na dwa sposoby:
- poprzez kontakt z biurem pod numerem 690-464-944 lub poprzez formularz na stronie www.homeexperts.pl/sprzedaj ,
- poprzez wybór konkretnego agenta w zakładce zespół na naszej stronie www.homeexperts.pl/zespol

Tylko od Państwa zależy, którą formę kontaktu wybierzecie.
Chcę sprzedać moją nieruchomość i kupić inną, co zrobić ?
Tak zwane transakcje wiązane to bardzo częsta forma współpracy z naszymi klientami. Nasi agenci doradzą, wskażą odpowiednie rozwiązania, wycenią nieruchomość. W kolejnym etapie zajmą się poszukiwaniem nowego mieszkania lub domu. Będą do Państwa dyspozycji przez cały proces, od przygotowania sprzedaży starej nieruchomości, aż do odbioru kluczy do nowej.
Jakie nieruchomości sprzedajecie ?
Tak naprawdę, sprzedajemy każdy rodzaj nieruchomości. Począwszy od mieszkań i domów poprzez produkty inwestycyjne, a na lokalach usługowych i gruntach kończąc.
Nie straszne nam nieruchomości zadłużone, o skomplikowanej sytuacji prawnej. Zajmujemy się też takimi, do których sprzedaży trzeba się odpowiednio przygotować, zbierając dokumenty, występując o opinie, ekspertyzy czy osobne projekty lub plany.

Oceny (15)

Katarzyna G
Termin usługi: styczeń 2024

Bardzo polecam Pana Kamila Królikowskiego, który zawsze służył pomocą i znalazł dla nas idealne mieszkanie. Współpraca przebiegała sprawnie, stały kontakt i pomoc w każdej chwili.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marek Wojniusz
Termin usługi: styczeń 2024

Polecam współpracę z Home Experts. W szczególności jestem pod wrażeniem profesjonalizmu p. Kamila Królikowskiego, który bardzo sprawnie przeprowadził proces sprzedaży nieruchomości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Grzegorz
Termin usługi: grudzień 2023

Zdecydowanie mogę polecić Kamila Królikowskiego wszystkim poszukującym profesjonalizmu, zaangażowania i indywidualnego podejścia w procesie zakupu nieruchomości. Pan Kamil wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w sprawy klienta. Nie tylko doskonale zna rynek nieruchomości, ale także potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby klienta, co czyni cały proces współpracy wyjątkowo efektywnym. Jego umiejętność klarownego przedstawiania wszystkich aspektów związanych z transakcją nieruchomości sprawiła, że czułem się poinformowany. Pan Kamil zawsze służy pomocą w tłumaczeniu wszelkich kwestii prawnych i finansowych, co dla osoby nieobeznanej w branży nieruchomości jest niezmiernie cenne. Dodatkowo, chciałbym podkreślić, że Pan Kamil jest niezwykle sympatycznym i życzliwym profesjonalistą. Jego pozytywne podejście do klienta sprawia, że współpraca staje się nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Podsumowując, Pan Kamil to nie tylko kompetentny pośrednik nieruchomości, ale także osoba, dla której zadowolenie klienta jest priorytetem. Polecam go z czystym sumieniem każdemu, kto poszukuje profesjonalizmu, zaangażowania i przyjaznego podejścia w procesie obrotu nieruchomościami.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.5
Tomasz Rz
Termin usługi: październik 2023

Polecam współpracę z profesjonalistą P. Piotrem Gołębiowskim.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dariusz Gurdała
Termin usługi: listopad 2023

Duży wybór ofert, szybkość w działaniu, profesjonalizm.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
jk
Termin usługi: wrzesień 2023

Bez zastrzeżeń. Duża pomoc i sprawny kontakt

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jakub
Termin usługi: październik 2023

Polecam agenta Kamil Królikowskiego który bardzo sprawnie i szybko sprzedał moje mieszkanie. Nawet jako osoba z branży jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu i zaangażowania.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Zbigniew
Termin usługi: lipiec 2023

Profesjonalne i pełne empatii prowadzenie całego kontraktu przez Pana Kamila Królikowskiego zasługuje na szczególne docenienie. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksander
Termin usługi: lipiec 2023

Bardzo polecam pośrednictwo firmy Home Experts - nazwa adekwatna do jakości świadczonych usług! W szczególności podziękowania dla Pana Kamila Królikowskiego, doradzcy który doskonale orientuje się na rynku, z ogromną wiedzą dzięki czemu pomoże podjąć najtrafniejszą decyzję w kwestii wyboru nieruchomości, modelu biznesowego.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
ANNA
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam Home Experts i Pana Piotra Gołębiowskiego , który zajął się bardzo profesjonalnie transakcją sprzedaży.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Krzysztof Liberacki
Termin usługi: marzec 2023

Po nieudanej próbie sprzedaży mieszkania w innej firmie zajmującej się nieruchomościami zgłosiłem się to pana Piotra Gołębiowskiego z Home Experts i to był bardzo trafiony wybór. Mieszkanie sprzedałem a pomoc pana Piotra bardzo profesjonalna na wysokim w każdym szczególe . Bardzo polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Vera
Termin usługi: grudzień 2022

Dwa miesiące zajmowaliśmy się kupnem mieszkania. Ostatnio w tej sprawie pomagał nam Pan Artur Romanowski Ekspert ds. nieruchomości. Chcielibyśmy szczególnie podziękować Panu Arturowi za wykazanie się profesjonalizmem, wrodzoną inteligencją, umiejętnością w podejściu do trudnych sytuacji życiowych, w rozwiązywaniu nieprzewidzianych problemów, cierpliwość i szacunek dla klienta. Nigdy w naszym życiu nie spotkaliśmy najlepszego profesjonalisty w swojej branży. Niski ukłon i szczególny szacunek dla Pana Artura! Doradzamy wszystkim, którzy potrzebują nie tylko dobrego specjalisty, ale także szczerego i troskliwego profesjonalisty!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Alicja Kulczynska
Termin usługi: październik 2022

Bardzo dobra wspołpraca z Panem Arturem Romanowskim.Konkretny,na wszystkie pytania i ogólnie pomoc dostępny o każdej porze.Bardzo polecam i Panie Arturze-bardzo dziekuję za pomoc.Alicja

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aurelia i Stanislaw
Termin usługi: marzec 2022

Po raz pierwszy mialam doczynienia jesli chodzi o sprzedaz nieruchomosci mozemy smiali polecic Pana Piotra Golebiowskiego

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marek
Termin usługi: maj 2022

Bardzo profesjonalne podejście pana Piotra Gołębiowskiego do tematu. Cały proces od zainteresowania mieszkaniem poprzez formalności po odbiór kluczy całkowicie bezproblemowy i w przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0