Bazuny Hotel***&SPA

Kościerzyna 83-400, Kościuszki 17

Bazuny Hotel***&SPA

Wybierz numer

58 680-21-00
r...@hotelbazuny.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/27 - Bazuny Hotel***&SPA Kościerzyna 4
  • Zdjęcie 2/27 - Bazuny Hotel***&SPA Kościerzyna 3
  • Zdjęcie 3/27 - Bazuny Hotel***&SPA Kościerzyna 2
  • Zdjęcie 4/27 - Bazuny Hotel***&SPA Kościerzyna +24 1

TV Filmy

Kaszubski Rytuał SPA
333

Kaszubski Rytuał SPA

Artykuły o nas

O nas

Bazuny Hotel*** & Spa do doskonały pomysł na spędzenie przyjemnych chwil w kameralnym hotelu SPA na Kaszubach. Aquapark znajdujący się 700 m od hotelu doskonale uzupełnia ofertę hotelu. Restauracja słynie ze smaku potraw - zapraszamy na Kaszuby!
Szukasz miejsca na weekendowy pobyt w SPA? Weekend w Bazuny Hotel*** & Spa do doskonały pomysł na spędzenie przyjemnych chwil w kameralnym hotelu SPA na Kaszubach.
W pakietach weekendowych otrzymają Państwo przyjemne zabiegi relaksacyjne, które otrzymują wyjątkowo wysokie noty wśród Gości hotelu. Kameralny charakter hotelu sprzyja weekendowemu wypoczynkowi. Będą mieli Państwo okazję odpocząć od zgiełku i pośpiechu dnia codziennego.
Tworząc wyjątkowe pakiety na pobyty weekendowe zadbaliśmy o ciekawy dobór zabiegów w połączeniu z niespodziankami sprzyjającym zbliżeniom. Jeśli jesteście spragnieni Państwo bliskości i chcielibyście rozpalić namiętność w Waszych związkach polecamy romantyczne weekendowe pakiety dla dwojga.
Lokalizacja Bazuny Hotel*** & SPA w Kościerzynie, zaledwie godzinę drogi od Gdańska zapewnia doskonałą komunikację dla Gości szukających odpoczynku w województwie pomorskim i sąsiednich województwach.
Goście hotelu w czasie krótkich pobytów najchętniej nie wychodziliby ze SPA. Gdyby jednak chcieli w czasie pobytu weekendowego zobaczyć kaszubskie atrakcje, to dobrze wybrali miejsce na pobyt weekendowy. Bazuny Hotel*** & SPA znajduje się w sercu Kaszub i jest doskonałą bazą wypadową do pobliskich największych atrakcji tj. piękne Jeziora Wdzydzkie, Dom do góry nogami i wiele innych.
W hotelu poza SPA, Goście chętnie korzystają z kręgielni i klubu nocnego. Dwutorowa kręgielnia i kaszubskie drinki w barze sprzyjają relaksowi i wprawiają w dobry nastrój. Czy właśnie nie tego oczekują Państwo od idealnego weekendu dla dwojga?
Gdy o kulinaria dba kucharz gotujący z pasją, Goście mogą skupić się na sobie i na delektowaniu się własnym szczęściem. Przyjemnie jest skosztować dobrej kuchni, która w towarzystwie wina sprawia, że ma się ochotę na słodki deser.
Zapraszamy na Kaszuby!