Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto

Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto

Wybierz numer

58 300-67-00
h...@accor.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/21 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/21 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/21 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/21 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk +18 1
 

TV Filmy

Ibis Gdańsk Stare Miasto
231

Ibis Gdańsk Stare Miasto

Artykuły o nas

O nas

Ibis Gdańsk Stare Miasto Hotel i restauracja usytuowany jest w otoczeniu zabytków Gdańsku, gdzie na każdym kroku czuć historię Tysiącletniego Miasta. Zapraszamy do restauracji codziennie od 12:00 do 21:00

W naszym menu znajdziesz zarówno klasyczne pozycje, jak i wybór pizzy. A może burger foccacia? U nas znajdziesz opcje dla vegan! Makarony, pizza? Restauracja czynna codziennie od 12:00 do 21:00. 

Od godziny 06:30 zapraszamy na przepyszne śniadania w formie bufetu. Śniadanie gwarantuje, iż nie wyjdziecie z restauracji głodni! 

Ibis Gdańsk Stare Miasto usytuowany jest w otoczeniu zabytków Gdańsku, gdzie na każdym kroku czuć historię Tysiącletniego Miasta. Do najważniejszych atrakcji turystycznych – Ratusza Staromiejskiego, Bazyliki Mariackiej, Fontanny Neptuna, Dworu Artusa czy znanego z widokówek Żurawia nad Motławą jest tylko kilka minut spacerem. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się także Europejskie Centrum Solidarności, gdańskie koło widokowe, kino i centrum handlowe, a latem także Jarmark Dominikański. To doskonałe miejsce na wypad z rodziną czy przyjaciółmi. Łatwo dojedziesz do nas pociągiem -dworzec Gdańsk Główny jest zaledwie 10 minut piechotą, własnym autem, które bezpiecznie zaparkujesz na hotelowym parkingu, lub samolotem. 

Oceny (2)

Marta
Termin usługi: listopad 2023   

Wspaniała organizacja naszego pobytu, Pani Ilona wszystko świetnie zaplanowała, nasza grupa była bardzo zadowolona. Pan Maciej- cudowny Szef Kuchni! Wyśmienite jedzenie!

Restauracje

6.0
Zadowolony Klient
Termin usługi: sierpień 2023   

Super jakość dań, szef kuchni Pan Maciej osobiście przywitał nas i polecił dania. Bardzo miła obsługa kelnerska, Pani Ela oraz Pan Wiktor. Miejsce godne polecenia. Lunch w cenie 39 zł za dwa dania (zupa i danie główne), wyszliśmy bardzo zadowoleni, szczególnie że były to zacne porcje.

Restauracje

6.0