Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto

Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto

Wybierz numer

58 300-67-00
h...@accor.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/25 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/25 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/25 - Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto Gdańsk +22 1
 

TV Filmy

Ibis Gdańsk Stare Miasto 207

Ibis Gdańsk Stare Miasto

Artykuły o nas

O nas

Ibis Gdańsk Stare Miasto Hotel i restauracja usytuowany jest w otoczeniu zabytków Gdańsku, gdzie na każdym kroku czuć historię Tysiącletniego Miasta. Zapraszamy do restauracji na lunch dnia! Codziennie w godzinach 12: 00-15: 00- jedyne 33 PLN!
Hotelowa restauracja Ibis Kitchen oferuje specjalne menu - lunch dnia! Na miejscu czy na wynos? Codziennie inne menu- w godzinach 12:00-15:00- jedyne 33 PLN/ osoba. Menu znajdziesz na naszym profilu na FB! 

W naszym menu znajdziesz zarówno klasyczne pozycje, jak i wybór pizzy. Restauracja czynna codziennie od 12:00 do 21:00

Zagraj z nami w zielone menu. 
Naszym menu udowadniamy, że dieta oparta wyłącznie na produktach roślinnych wcale nie musi być nudna i powtarzalna. Kuchnia wegańska to nie tylko sałatki - z warzyw możesz wyczarować cudowne potrawy!

Od godziny 06:30 zapraszamy na przepyszne śniadania w formie bufetu. Śniadanie gwarantuje, iż nie wyjdziecie z restauracji głodni! 

Ibis Gdańsk Stare Miasto usytuowany jest w otoczeniu zabytków Gdańsku, gdzie na każdym kroku czuć historię Tysiącletniego Miasta. Do najważniejszych atrakcji turystycznych – Ratusza Staromiejskiego, Bazyliki Mariackiej, Fontanny Neptuna, Dworu Artusa czy znanego z widokówek Żurawia nad Motławą jest tylko kilka minut spacerem. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się także Europejskie Centrum Solidarności, gdańskie koło widokowe, kino i centrum handlowe, a latem także Jarmark Dominikański. To doskonałe miejsce na wypad z rodziną czy przyjaciółmi. Łatwo dojedziesz do nas pociągiem -dworzec Gdańsk Główny jest zaledwie 10 minut piechotą, własnym autem, które bezpiecznie zaparkujesz na hotelowym parkingu, lub samolotem.