Hotel Number One by Grano

Hotel Number One by Grano

Wybierz numer

58 717-80-10
n...@granohotels.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Hotel Number One by Grano Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - Hotel Number One by Grano Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - Hotel Number One by Grano Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - Hotel Number One by Grano Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

Wirtualna wycieczka po Aparthotelu Number One
1326

Wirtualna wycieczka po Aparthotelu Number One

O nas

Hotel Number One to przyjazny hotel rodzinny, zapewniający komfortowe i przytulne pokoje. Restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka serwuje pyszne dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W One Harmony SPA & Wellness z basenem można oderwać się od codzienności i zrelaksować w przyjemnej atmosferze. Sala konferencyjna jest doskonale wyposażona i zapewnia odpowiednie warunki do przeprowadzenia spotkań biznesowych.
 
W hotelu znajdują się 172 pokoje hotelowe (w tym 62 dwupokojowe studia o najwyższym standardzie). Restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka zapewni kulinarną ucztę opartą na autorskich przepisach Szefa Kuchni.

W strefie One Harmony SPA & Wellness Center Goście mogą zaznać relaksującego wypoczynku. Znajdziecie tu gabinety zabiegowe, basen, saunę fińską i parową, jacuzzi oraz siłownię. Na terenie obiektu znajdują się wygodne miejsca postojowe w hali garażowej. Dodatkową usługą, jaką zapewniamy naszym Gościom to możliwość transferu z lotniska.

Oceny (1)

Katarzyna
Termin usługi: maj 2022  

Hotel nowoczesny , piękny, świetnie zlokalizowany, starówka 5min piechota. śniadania smaczne, zróżnicowane, obiadokolacje uboższe, ale bardzo dobre. Miła obsluga. Jednakże w hotelu zakwaterowani są uchodźcy, którzy spacerują z piwem pod oknami i krzyczą. W basenie-tez oni, głośni. W sali zabaw matki z ukraińskimi dziećmi, których w ogóle nie pilnują. Następny wyjazd w miejsce, gdzie nie ma kwaterunku uchodźcó.

Hotele

5.7