Hotel Renusz

Hotel Renusz

Wybierz numer

58 308-07-86
r...@renusz.com.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/23 - Hotel Renusz Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - Hotel Renusz Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - Hotel Renusz Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - Hotel Renusz Gdańsk +20 1
 

O nas

Lokalizacja hotelu na Wyspie Sobieszewskiej łączy w sobie walory miejsca spokojnego wypoczynku (las i morze) z bliskością miasta - 15 km od centrum Gdańska. To również wspaniałe miejsce do rekreacji.
Organizujemy konferencje, szkolenia, wesela.
Hotel Renusz***, położony jest na Wyspie Sobieszewskiej w malowniczym otoczeniu lasu sosnowego, Wisły i Zatoki Gdańskiej, zaledwie 15 km od centrum Gdańska, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce.

Do dyspozycji Gości oddajemy 110 miejsc noclegowych w 48 komfortowych pokojach i 4 luksusowych apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV-sat, telefon, radio oraz dostęp do internetu.

Na życzenie klientów jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Oceny (2)

Piotr
Termin usługi: lipiec 2022  

Było wszystko śniadania, obiado-kolacje. Dziwił mnie moment ze kucharzem była Ukrainką. I napewno jak każdemu gościowi tego hotelu zachcialousie spróbować danio z Ukrainy. Nie uwierzył sam do póki nie spróbował te świetnie pielmeni z mięsem i barszcz czerwony po ukraińsku. Tak smacznego dania ja w swojem życie nie jadł. Ten zapach tak cudowny ze jadł barszcz przesz ten całej czas co dziennie. Prosił żebym mi gotowali. Bardzo polecam kuchnie w hotelu renusz oraz sam hotel. Pracą była ciężka ale wracając w hotel ja zapominał o prace i odpoczywał na tera się i jadł swój barszcz. Dziękuje za takie miłe przyjęcie hotelu wrócę do was pod koniec sierpnia ze swoją rodziną.

Hotele

6.0
A. Skowrońska
Termin usługi: czerwiec 2022  

Rezerwacje pokoju zrobione już 10.05 w związku z konferencją, dziś otrzymałam informacje że nie będzie zrealizowana bo planowana jest grupa na dłuższy nocleg. Świetne podejście do Klienta, gratuluję

Hotele

1.0