IKA-KOLOR - salon Rumia - Podłogi, drzwi, sztukateria

84-230 Rumia, Grunwaldzka 6
(w budynku Alucolor, obok LIDL)
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 771-40-95, 608-317-699  fax:  58 771-40-95
r...@ika-kolor.com.pl pokaż
www.ika-kolor.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 15:00

Napisali o nas

 • Nietypowe drzwi do wnętrz coraz popularniejsze
  Nietypowe drzwi do wnętrz coraz popularniejsze 22 listopada 2021 (26 opinii) Drzwi ukryte, przesuwne czy szklane - istnieje szereg alternatywnych rozwiązań dla klasycznych skrzydeł. Wybór nietypowych drzwi pozwala na większą swobodę przy budowaniu...

O nas

Oferujemy bogaty wybór podłóg drewnianych, paneli podłogowych, drzwi, listew i sztukaterii. Zapewniamy doradztwo montaż oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży. Kupuj taniej z montażem VAT 8%.

Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze najlepszej oferty. Jednocześnie pragniemy poinformować, że posiadamy bogata ofertę podłóg (Quick-Step, Balterio, Berry Floor, Barlinek, Jawor) i listew przypodłogowych oraz dekoracyjnych (Orac Decor, NMC, Prestige Decor, Mardom) dostępnych od ręki z bieżących stanów magazynowych.

Oferujemy bogaty wybór podłóg drewnianych, paneli podłogowych, drzwi, listew i sztukaterii. Zapewniamy doradztwo montaż oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży. Kupuj taniej z montażem VAT 8%.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Leszek z Gdyni - opinia

Polecam z całym przekonaniem Firme IKA-Kolor Rumia Szukając drzwi wewnętrznych trafiłem na Salon IKA-Kolor w Rumii. Wybór drzwi i klamek ułatwił mi pokaz wzorów na miejscu oraz katalogi różnych firm przez profesjonalna poradę bardzo milej pani Ani w salonie. Doradztwo ostateczne w mieszkaniu podczas pomiaru wnęk drzwiowych przez zespól pomiarowo-montażowy jakiego producenta z naszych trzech faworytów ostatecznie wybrać (chodziło szczególnie o montaż framug) zamknął proces zamówienia. Bardzo profesjonalny i czysty montaż 6-ciu framug i drzwi w krótkim czasie. Zespól posprzątał po montażu i zabrał ze Saba wszystkie odpady oraz kartony. Musze to szczególnie podkreślić, ponieważ po pracy innych firm na moim nowym mieszkaniu posprzątać i winiec śmieci i odpadki musiałem sam. Po prawie roku czasu poprosiłem panią Anie o wizytę serwisowa w celu kontroli i poprawy ustawienia drzwi i framug w krótkim czasie, ze względu na mój ograniczony pobyt w kraju. Poprawa ustawienia drzwi i framug została wykonana szybko i sprawnie ku mojemu pełnemu zadowoleniu. Polecam z cala przyjemnością Firmę IKA-Kolor Rumia. Życzyłbym sobie, aby w Polsce było więcej tak dobrych Firm jak IKA-Kolor Rumia.

 • Leszek z Gdyni
 • Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021