IKA-KOLOR - salon Rumia - Podłogi, drzwi, sztukateria

Rumia 84-230, Grunwaldzka 6 (w budynku Alucolor, obok LIDL)inne oddziały (2)

IKA-KOLOR - salon Rumia

Wybierz numer

58 771-40-95 608-317-699
r...@ika-kolor.com.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy bogaty wybór podłóg drewnianych, paneli podłogowych, drzwi, listew i sztukaterii. Zapewniamy doradztwo montaż oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży. Kupuj taniej z montażem VAT 8%.
Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze najlepszej oferty. Jednocześnie pragniemy poinformować, że posiadamy bogata ofertę podłóg (Quick-Step, Balterio, Berry Floor, Barlinek, Jawor) i listew przypodłogowych oraz dekoracyjnych (Orac Decor, NMC, Prestige Decor, Mardom) dostępnych od ręki z bieżących stanów magazynowych.

Oferujemy bogaty wybór podłóg drewnianych, paneli podłogowych, drzwi, listew i sztukaterii. Zapewniamy doradztwo montaż oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży. Kupuj taniej z montażem VAT 8%.

Opinie (1)

Leszek z Gdyni
Termin usługi: wrzesień 2021

Polecam z całym przekonaniem Firme IKA-Kolor Rumia Szukając drzwi wewnętrznych trafiłem na Salon IKA-Kolor w Rumii. Wybór drzwi i klamek ułatwił mi pokaz wzorów na miejscu oraz katalogi różnych firm przez profesjonalna poradę bardzo milej pani Ani w salonie. Doradztwo ostateczne w mieszkaniu podczas pomiaru wnęk drzwiowych przez zespól pomiarowo-montażowy jakiego producenta z naszych trzech faworytów ostatecznie wybrać (chodziło szczególnie o montaż framug) zamknął proces zamówienia. Bardzo profesjonalny i czysty montaż 6-ciu framug i drzwi w krótkim czasie. Zespól posprzątał po montażu i zabrał ze Saba wszystkie odpady oraz kartony. Musze to szczególnie podkreślić, ponieważ po pracy innych firm na moim nowym mieszkaniu posprzątać i winiec śmieci i odpadki musiałem sam. Po prawie roku czasu poprosiłem panią Anie o wizytę serwisowa w celu kontroli i poprawy ustawienia drzwi i framug w krótkim czasie, ze względu na mój ograniczony pobyt w kraju. Poprawa ustawienia drzwi i framug została wykonana szybko i sprawnie ku mojemu pełnemu zadowoleniu. Polecam z cala przyjemnością Firmę IKA-Kolor Rumia. Życzyłbym sobie, aby w Polsce było więcej tak dobrych Firm jak IKA-Kolor Rumia.

w kategorii

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

5.8
 • obsługa:
  6
 • asortyment:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • czas realizacji:
  6
 • ocena ogólna:
  6