IKA-KOLOR - Podłogi, drzwi, tapety, sztukateria, wykładziny

g...@ika-kolor.com.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
  • Zdjęcie 1/27 - IKA-KOLOR Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/27 - IKA-KOLOR Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/27 - IKA-KOLOR Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/27 - IKA-KOLOR Gdańsk +24 1
 

Artykuły o nas

O nas

Ika-Kolor to sieć czterech salonów stacjonarnych z materiałami wykończeniowymi zlokalizowanych w województwie pomorskim, w: Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 470 oraz przy al. Grunwaldzkiej 211 w Galerii Wnętrz City Meble, Rumi i Starogardzie Gdańskim.
Od 37 lat specjalizujemy się w sprzedaży, doradztwie i usługach montażowych w zakresie podłóg, drzwi i listew przypodłogowych. Oferujemy szeroki wybór podłóg drewnianych, paneli laminowanych i winylowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych o różnym stopniu izolacji termicznej i akustycznej oraz loftowych, tapet, wykładzin, sztukaterii, listew przypodłogowych i dekoracyjnych, lameli i paneli ściennych. W naszych salonach na ekspozycjach znajdują się produkty takich firm, jak m.in.: Barlinek, Mazurska Deska, Old Chapel, Finish Parkiet, Jawor-Parkiet, Quick Step, Meister, Berry Alloc, Premium Floor, Layred, Moods, Parquet Vinyl, Interdoor, Entra, Porta, Simple Door, DRE, Erkado, Portamet, Orac Decor, Mardom Decor, Prestige Decor, Lamelli czy Lagrus.
Nasi doświadczeni specjaliści doradzą, jak wybrać najbardziej wygodne i trwałe rozwiązania i dopasować je do rodzaju, funkcji i stylistyki wnętrza. Posiadamy 900m2 stałej ekspozycji.

Kupuj taniej z montażem VAT 8%.

Oceny (2)

Jerzy
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: czerwiec 2022

Miła i kompetentna obsługa oraz doradztwo, położenie podłogi z desek oraz montaż drzwi wykonane perfekcyjnie i terminowo. Polecam firmę i jej usługi tak potrzebne przy wykończeniu mieszkania w wysokim standardzie.

Podłogi, posadzki, panele

6.0
Kasia
Termin usługi: marzec 2023

Szczerze polecam! Korzystałam z oferty przez wiele lat w innej firmie, lecz IKA na chwile obecną oferuje najlepsze ceny na trójmiejskim rynku. Ku mojemu zdziwieniu na montażu zjawili się ci sami Panowie co we wcześniejszych latach u konkurencji. Bardzo mnie to cieszy, bo montaż przebiegł jak zwykle miło, szybko, sprawnie i po montażu porządek! W salonie doradztwo na najwyższym poziomie. Pan od paneli ma ogromną wiedzę i jest bardzo pomocną osobą dla wymagających klientów. Na pewno wrócę z kolejnymi inwestycjami! Do zobaczenia!

Podłogi, posadzki, panele

6.0