IV Liceum Ogólnokształcące

IV Liceum Ogólnokształcące

Wybierz numer

58 343-13-06 58 739-51-61 58 739-51-62
s...@zso5.edu.gdansk.pl pokaż
 

Oceny (30)

Egi
Termin usługi: wrzesień 2023 

Witam serdecznie proszę o opinię na temat Pani Klimkiewicz oraz nauczycielek z biologii chemii i rosyjskiej Góry dziękuję

Szkoły średnie

6.0
Ewa
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo niski poziom. Moje dziecko nie ledwo co zdało maturę. Musiałam wydać majątek na korepetycje:(

Szkoły średnie

1.6
Rutek
Termin usługi: lipiec 2023 

Wysoka kultura nauczycieli, świetne zaplecze i niezły poziom nauczania. polecam

Szkoły średnie

5.6
Absolwentka
Termin usługi: wrzesień 2022 

Poziom nauczania zależy bardzo od nauczycieli. Zarówno Pani Alina L. od biologii, jak i Pani Asia M. od matematyki, bardzo dobrze przygotowały mnie do matury. W szkole jest tylko jedna nauczycielka od języka polskiego godna polecenia. Poza tym kiepsko. Wyposażenie sportowe na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia dodatkowe organizowane przez patronatów klas mediacyjnych, pracochłonne i zabierające wolny czas. Trzeba naprawdę to lubić, aby zajęcia sprawiały radość i chciało się na nie chodzić, a jedna sesja trwa ok.6h i bardzo dłuży się czas na niej. Jednak serdecznie polecam te szkołę, jeśli uczęszcza się na zajęcia dodatkowe związane z hobby, ponieważ szkoła jest otwarta na pasje uczniów i daje dużo przestrzeni w tym zakresie. Poznałam w tej szkole wiele wartościowych ludzi, nauczyciele w większości mili, pomocni. Moja klasa była bardzo przyjazna. Pozdrawiam:)

Szkoły średnie

3.8
Absolwent
Termin usługi: sierpień 2021 

Tragedia, omijajcie tę szkołę z daleka, przygotowanie do matury na żenującym poziomie, głównie za sprawą p.Klimkiewicz, która tylko potrafiła straszyć niedopuszczeniem do matury. Krótko mówiąc, wyjątkowo nie polecam.

Szkoły średnie

1.2
Kandydat
Termin usługi: czerwiec 2021 

Szeroka oferta edukacyjna, nowo wyremontowane budynki, zaplecze sportowe rewelacyjne.

Szkoły średnie

5.0
ojciec
Termin usługi: sierpień 2020 

bardzo niski poziom nauczania, w tym roku, w klasie mojego dziecka ok 40% ucznów nie zdało matury z matematyki - tragedia i pogrom, omijajcie tą szkołę z daleka,

Szkoły średnie

1.2
Wiola
Termin usługi: maj 2020 

Słaby poziom nauki. Nienowoczesna w nauczaniu. Wymagania niskie. Super zaplecze sportowe.

Szkoły średnie

2.0
rodzic dziecka
Termin usługi: czerwiec 2018 

W szkole jest wysoka zdawalność maturalna, młodzież bierze udział w wielu ciekawych projektach, nauczyciele otwarci na współpracę z uczniami, w szkole panuje ład i porządek. Dyrektor szkoły, to otwarta, ciepła, kreatywna, z otwartą głową, wyjątkowo kompetentna kobieta, z powołaniem, co jest rzadkością... Polecam!

Szkoły średnie

6.0
Rodzic
Termin usługi: czerwiec 2018 

Świetna szkoła. Wspaniała pani dyrektor, reformatorka, otwarta na młodzież, innowacje, zapewnia duże poczucie bezpieczeństwa. Szeroki wachlarz zajęć poza lekcyjnych. Wysokie wyniki nauczania. Ciepło oraz rodzinna atmosfera jaką roztacza dyrektor szkoły, a także pełny profesjonalizm w wielu dziedzinach jest niespotykana w innych ośrodkach nauczania publicznego. Mam pięcioro dzieci i w różnych szkołach bywam. To jedyna szkoła, którą mogę z czystym sumieniem polecić.

Szkoły średnie

6.0
Iwona
Termin usługi: wrzesień 2017 

Jestem absolwentką szkoły. Szkoła jest świetnie wyposażona, panuje w niej bardzo dobra atmosfera. Nauczyciele prezentują wysoki poziom dydaktyczny, są wspierający i zaangażowani. Szkoła dysponuje szeroką ofertą zajęć poza lekcyjnych. Współpracuje z szeregiem organizacji i instytucji, które wzmacniają ofertę dydaktyczną.

Szkoły średnie

6.0
Sylwia
Termin usługi: maj 2017 

Z racji współpracy ze szkołą miałam możliwość bezpośredniego kontaktu z Panią Dyrektor. Okazała się osobową konkretną, otwartą, zaangażowaną w to co robi. Zauważyłam też, że ma świetny kontakt z kadrą i uczniami. Po wejściu do szkoły byłam mile zaskoczona. Piękne stylowo pomalowane ściany zmieniają zupełnie jej wygląd. Czuć pozytywną energię. Super trzymam kciuki. Pełen profesjonalizm. Polecam

Szkoły średnie

5.8
Luki
Termin usługi: maj 2017 

Bardzo fajna szkoła! Nowoczesna i dobrze wyposażona. Dużo wyjść, ciekawe zajęcia. Szkoła jedyna taka w trójmieście

Szkoły średnie

5.4
Tomek
Termin usługi: kwiecień 2017 

Szkoła w Nowym Porcie jest bardzo dobrą placówką oświatową. Zarządza nią energiczny, kompetentny, przyjazny i otwarty na uczniów, nauczycieli, dzielnicę Dyrektor. Widać u Dyrektora wizję i pracę zmierzającą do wykorzystania potencjału drzemiącego w uczniach i nauczycielach! Rozwój szkoły widać na każdym kroku : na terenie "zielonym" wokół budynku szkolnego, w samym budynku (m.in.korytarze, sala sportowa), w salach lekcyjnych ( wyposażenie, estetyka), w słupkach procentowych zdawalności egzaminów zewnętrznych. Proszę pamiętać, że Patronaci ( wywodzący się z "mundurówki", ale nie tylko - GUMed, UG, WSAiB, WSB) z którymi współpracuje szkoła i których co roku przybywa nie firmowali by " bylejakości" godząc się na wspólne działania. A dają oni unikalną w Gdańsku szansę młodzieży z tej szkoły poszerzenia horyzontów o wiedzę specyficzną dla ich zawodów, rozwoju zainteresowań "u źródła"! Szkoła bezwzględnie warta polecenia!

Szkoły średnie

5.4
DC
Termin usługi: 2015, 2016, 2017 

A ja myślę, były absolwenci - kobieto, że przesadzasz mocno z tą swoją opinią. Szkoła jest dobra, coraz lepiej wyposażona, bezpieczeństwo zachowane, z roku na rok lepszy poziom nauczania. Pani dyrektor zorganizowana, energiczna, wymagająca, uśmiechnięta i bardzo pomocna uczniom i nauczycielom. Tylko trzeba coś od siebie chcieć. Tak Ci się nie podobało, trzeba było zrezygnować. Ja zdecydowanie polecam. Fajna, normalna szkoła z perspektywami.... Fajni nauczyciele i dyrekcja szkoły. I bardzo się zmieniło na korzyść w ostatnich 4 latach. Gratulacje i powodzenia i dalszych sukcesów, Pani Dyrektor.

Szkoły średnie

4.0
karolina
Termin usługi: kwiecień 2017 

Uważam,że to bardzo fajna szkoła , szczególnie polecam ją osobom zainteresowanym mundurem. Dobry poziom nauczania.Nauczyciele bardzo dobrzy, a absolwenci z tego co wiem studiują na różnych uczelniach.Jeśli ktoś nie chce się uczyć wszędzie będzie miał problemy. Dyrekcja - ok, wszystko można z nią załatwić.,Uważam ,że nie ma zamiatania problemów pod dywan przeciwnie. Wiem ,że ludzie w trudnej sytuacji uzyskują pomoc.W szkole dużo się dzieje. Dla uczniów jest organizowanych wiele wyjść zależnych od profilu klasy. Atmosfera bardzo życzliwa. Jeśli ktoś jest zainteresowany służbami mundurowymi, będzie zadowolony , Szkoła dobrze wyposażona i nowoczesna.

Szkoły średnie

4.4
Wika
Termin usługi: 2017 

Miła atmosferka. Super nauczyciele. Przesympatyczna pani dyrektor i w ogóle :))

Szkoły średnie

4.8
Uczennica
Termin usługi: teraz 

jestem uczennica 1 klasy i nie żałuję że poszlam do tej szkoły, mundury zajęcia pod profil i naprawdę fajna atmosfera w szkole

Szkoły średnie

5.0
Sandra
Termin usługi: 2017  

Gorąco polecam tą szkołę, jako uczennica jestem zadowolona z jej wyboru :)

Szkoły średnie

5.2
Maturzysta
Termin usługi: korzystam ;-) 

Nie wiem skąd te negatywne opinie, wiadomo, że wszystkim trudno dogodzić. Jeśli o mnie chodzi, nie mam powodów do narzekania. Poziom odpowiedni i na pewno gwarantuje zdanie matury przy minimum wysiłku z mojej strony. Nauczyciele dwoją się i troją, aby nam pomóc. Jasne, że jak ktoś nie chce, to nie skorzysta, bo po co. Lepiej pomarudzić. Ja mogę polecić tę szkołę i nauczycieli, a klasy mundurowe mają naprawdę bogatą ofertę.

Szkoły średnie

5.2