IX Liceum Ogólnokształcące

IX Liceum Ogólnokształcące

Wybierz numer

58 341-86-13
z...@ixlo.webd.pl pokaż
 

Oceny (7)

Rodzic
Termin usługi: marzec 2023 

Mogłaby być to bardzo dobra szkoła. Konflikty zbudowane przez lata przez dyrekcję z nauczycielami i rodzicami powodują, że atmosfera w szkole jest zła. Bardzo dużo dobrych nauczycieli odeszło i planuje odejść ze szkoły. Pozostali pracują w złej atmosferze. Pomimo to starają się dla dobra uczniów.

Szkoły średnie

3.6
XTL
Termin usługi: marzec 2023 

syn kończy w tym roku szkołę gdyby nie był zdolny i sam się nie uczył to byłaby tragedia kadra która tworzyła trzon porostu odeszła nowi nauczyciele niestety muszą jeszcze dużo "soli zjeść " aby im dorównać . kolejna fala odejść się szykuje . to jeżeli chodzi o naukę . w przypadku bezpieczeństwa i opieki pedagogów szkolnych to zupełnie inna bajka tu jest naprawdę dobrze . niestety konflikt pomiędzy dyrektorem a nauczycielami wpływa bardzo niekorzystnie na chwile obecna jak i na przyszłość

Szkoły średnie

3.8
Matka córki
Termin usługi: luty 2023 

Szkoła na dobrym poziomie, córka jest zadowolona z wyboru, dobra komunikacja z kadrą pedagogiczną, można się porozumieć. Córka chętnie chodzi do szkoły, trafiła do zgranej klasy.

Szkoły średnie

5.4
Marcin
Termin usługi: luty 2023 

Córka kończy w 2023 r. 4 klasę, pierwszy rocznik po reformie. Dostała się do klasy z wymaganą najwyższą ilością punktów po podstawówce - profil bio-chem i najbardziej zaawansowanej grupy j. ang. W pierwszej klasie wydawało się, że szkoła jest ok - kluczowe przedmioty prowadzone przez doświadczonych nauczycieli wiele lat pracujący w tej szkole. Ale z każdym rokiem było coraz gorzej. Prawdopodobnie w wyniku konfliktu z dyrekcją wszyscy kluczowi nauczycie (j. ang., j. pol., biologia, chemia) odeszli, w tym wychowawczyni. W zastępstwie przychodzili nauczyciele wcześniej uczący w podstawówce, czy w ogóle bez doświadczenia w przygotowywaniu młodzieży do matury - szczególnie rozszerzonej. Bywało, że dzieci wiedziały na dany temat więcej niż ci nowi nauczyciele, którzy zresztą też się zmieniali. Także jeśli, ktoś chce wybrać tą szkołę i dobrze zdać maturę to nich się przygotuje na wydatki na korepetycje czy kursy przygotowawcze.

Szkoły średnie

1.6
Marzena
Termin usługi: sierpień 2022 

Bardzo dobra Szkola, moja córka jest zadowolona. Przykro, że ludzie piszą takie bzdury jak już ich dzieci przestały uczęszczać do IX LO. Dyrekcja się stara a wszystkim nie jest wstanie dogodzić.

Szkoły średnie

6.0
mama absolwenta
Termin usługi: lipiec 2022 

W tym roku moje dziecko zakończyło edukację w IX LO. Generalnie jest bardzo duży problem, kadrowy w szkole. Pani dyrektor źle traktuje kadrę nauczycielską, rodziców i uczniów. Liceum z ogromną tradycją, niestety na dzień dzisiejszy dosyć kiepsko funkcjonuje. Szkoła jest przereklamowana, dobrze zdana matura jest zasługą korepetycji. Można wybrać wiele profili, z różnych dziedzin, jednakże w praktyce wiele zajęć się nie odbywa. Oczywiście byli wspaniali, zaangażowani nauczyciele, jednakże atmosfera wprowadzona przez dyrekcję jest delikatnie mówią mało komfortowa. Większość nauczycieli , w tym wychowawcy klas maturalnych nie uczestniczyła w balu studniówkowym, co było spowodowane zastraszaniem konsekwencjami służbowymi.

Szkoły średnie

2.8
X
Termin usługi: kwiecień 2022 

Nie polecam, dopiero po latach czuje że przeniesienie się do tej szkoły to był najgorszy błąd i zmarnowane 3 lata. Pierwszy rok to obijanie, bo rozszerzenia wchodziły w kolejnych latach. Przez co po roku nie raz zajęcia od 8 do 17. Mój wychowawca w 1klasie typował potencjalnych na*komanów którzy nie skończą liceum. Jeżeli jest się lizusem to szkoła idealna..ale szanującym się ludziom nie polecam. Nauczyciele żyją swoim światem, wypatrują sobie ofiary do tyrania a potem wszyscy się dziwią, że średnio co roku słychać o przynajmniej jednym przypadku samo*stwa. Porządnych nauczycieli można wyliczyć na palcach jednej ręki.

Szkoły średnie

1.6