Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

IdeaTeam

80-299 Gdańsk, Hery Mapka
515-965-575
b...@ideateam.com.pl pokaż
www.ideateam.com.pl
/1IdeaTeam1
/ideateam.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 19:00
sob10:00 - 14:00
Każda nieruchomość jest inna, dlatego wymaga indywidualnego podejścia.

O nas

Home Staging w Polskim wydaniu, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, dekoracja wnętrz, aranżacja wnętrz, fotografia wnętrz, wykończenie wnętrz, remonty małe i duże...

Kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu, aby szybko i korzystnie sfinalizować transakcję.
 
Firmę tworzą ambitni i pozytywnie nastawieni ludzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach, które skutecznie wykorzystujemy w pracy z klientem. 
Profesjonalnie przygotowujemy właścicieli oraz nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu (Home Staging w Polskim wydaniu), zajmujemy się aranżacją wnętrz, wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, prezentacje multimedialne, opisy marketingowe, pomagamy urealnić cenę ofertową oraz przygotowujemy nieruchomość, jak i Ciebie, do samodzielnego sfinalizowania transakcji.

Oferujemy także usługi remontowo-budowlane.

Regularnie uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje oraz pogłębiając dotychczasową wiedzę. Dzięki temu odnosimy sukcesy na rynku, a przede wszystkim cały czas rośnie grono naszych zadowolonych klientów. 
Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych usług.
 
Zapraszamy do współpracy,
zespół IdeaTeam


1. PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY (Home Staging)
Każdy, kto chce sprzedać swoją nieruchomość powinien odpowiednio się do tego przygotować. Warto zlecić to osobom, które zajmują się tym od lat i doskonale wiedzą jak pokazać atuty nieruchomości. Podpowiedzą na co zwracają uwagę klienci kupujący, pomogą urealnić cenę ofertową sprzedaży, wykonają profesjonalną sesję zdjęciową oraz przygotują nieruchomość jak i właściciela do całego procesu transakcji.

2. WYKOŃCZENIE WNĘTRZ - REMONTY 
Jeżeli kompleksowe zajmowanie się nieruchomościami to również wykończenie wnętrz i remonty. Ponieważ podjęłam współpracę z wykwalifikowanym fachowcem w dziedzinie wykończenia wnętrz jak i remontów, mogę zaproponować pomoc swoim klientom od drobnych poprawek po generalne remonty nieruchomości. Bardzo ważne w tej branży jest doświadczenie, estetyka oraz terminowość wykonywania usług, co mogę zagwarantować. Dzięki dbałości o detale, realizowanie oczekiwań klienta oraz profesjonalizm, grono zadowolonych klientów wciąż rośnie.

Najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować samemu nieruchomość do sprzedaży?
10 kroków do sukcesu ;)

1. IDEALNY PORZĄDEK - wysprzątaj, pochowaj niepotrzebne rzeczy
2. ZADBAJ O MIŁĄ ATMOSFERĘ - wywietrz, zapal świeczkę, zaparz kawę
3. DOŚWIETLONE POMIESZCZENIA - światło powiększa pomieszczenia
4. POZBĄDŹ SIĘ PRZESZKADZACZY - wyłącz TV, ścisz muzykę, zabierz dzieci
5. ODPERSONALIZUJ WNĘTRZA - zbyt dużo osobistych rzeczy przytłacza kupującego
6. WYPROWADŹ ZWIERZĘTA - nie każdy lubi zwierzęta i ich chęć przywitania się oraz specyficzny zapach
7. SPRAWDŹ KLIENTA - poproś o okazanie dowodu osobistego, uczciwy klient nie będzie zaskoczony Twoją ostrożnością
8. NIE MÓW ZA DUŻO - mowa jest srebrem, a milczenie złotem, odpowiadaj konkretnie
9. NEGOCJACJE - nie zgadzaj się na pierwszą lepszą ofertę, która zawsze jest zaniżona
10. PRZYGOTUJ DOKUMENTY - Musisz być przygotowany na każdą ewentualność, np: podpisanie umowy przedwstępnej.
Co to jest Home Staging?
Home Staging to takie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży/wynajmu, które zagwarantuje ofercie jak najlepszy wizerunek, promocję, najwyższą cenę i relatywnie wysoką liczbę oglądających nieruchomość potencjalnych klientów. Zastosowanie techniki - m.in. „dobre pierwsze wrażenie” - nie tylko przyśpieszy sprzedaż/wynajem, lecz także często pozwala osiągnąć wyższą niż ofertowa cenę sprzedaży/wynajmu nieruchomości. Profesjonalnie zaplanowany projekt i późniejsze jego wykonanie z powodzeniem gwarantują sukces.
Jak samemu sprzedać nieruchomość?
Przede wszystkim trzeba się wyróżnić z pośród wielu ofert na rynku, a to wymaga zaangażowania w cały proces przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Zastanów się, poszukaj pomysłu, przeanalizuj jak mają postrzegać Twoją nieruchomość kupujący, jak uskutecznić marketing, jak wyliczyć cenę ofertową, gdzie umieścić reklamę, ile zainwestować i jak przygotować całą oraz spójną ofertę nieruchomości, tak aby pokazać jak najwięcej atutów i tym samym zainteresować potencjalnych klientów.
1. Czasami są konieczne niewielkie zmiany w aranżacji pomieszczeń
2. Przygotuj wizualnie nieruchomość do sesji zdjęciowej
3. Wystaw ofertę na wybrane portale związane z nieruchomościami oraz na FB, Instagrama, itp.
4. Zaprezentuj swoją nieruchomość, na nic się nie nastawiaj, ale wszystkiego się spodziewaj
5. Podczas negocjacji daj sobie czas na analizę propozycji, nie zgadzaj się na pierwszą lepszą ofertę, która zawsze jest zaniżona
6. Przed rozpoczęciem transakcji sprzedaży zaciągnij języka u notariusza
Czy sam/a poradzę obie ze sprzedażą swojej nieruchomości?
Każdy, kto chce sprzedać/wynająć swoją nieruchomość powinien odpowiednio się do tego przygotować. Można oczywiście spróbować samemu, jeżeli ma się na to czas, ochotę, nerwy oraz wiedzę. Wiadomo, że takie transakcje odbywają się na rynku, jednakże często sporym kosztem (nie koniecznie finansowym), o którym już sprzedający się nie chwali.

Warto zlecić to osobom, które zajmują się tym od lat i doskonale wiedzą, jak pokazać atuty nieruchomości. Podpowiedzą na co zwracają uwagę klienci kupujący/najemcy, wykonają profesjonalną sesję zdjęciową, prezentację multimedialną, opis marketingowy, pomogą urealnić cenę ofertową sprzedaży/wynajmu oraz przygotują nieruchomość jak i właściciela do całego procesu transakcji.
Czy przed sprzedażą nieruchomości muszę ją wyremontować?
Nie zawsze jest to konieczne. Tym bardziej, że remont często wiąże się z dość dużymi nakładami finansowymi.
Można zrobić to tanim kosztem nie nadwyrężając budżetu domowego. Często wystarczy drobny lifting koloru ścian (neutralne j jednolite kolory), delikatne przearanżowanie i uporządkowanie wnętrza (nim mniej przedmiotów tym lepiej), naprawa lub wymiana rzeczy popsutych (nie domykające się szafki lub szuflady, nie działający zamek, przepalona żarówka, itp.).
Takie zabiegi pozwolą na uatrakcyjnienie nieruchomości oraz nie dadzą pretekstu klientowi kupującemu do negocjacji ceny ofertowej sprzedaży.
Czy Home Staging jest drogi?
Cena usługi zawiera:
1. Wizualne przygotowanie nieruchomości do sesji fotograficznej (zakup dodatków, niearanżowanie wnętrza, dekoracje)
2. Sesja fotograficzna (zdjęcia, prezentacja multimedialna, opis marketingowy przekazane na jednym nośniku)
3. Pomoc w urealnieniu ceny ofertowej sprzedaży nieruchomości (omówienie rynku oraz marketingu i reklamy oferty)
4. Przygotowanie właściciela do dalszej procedury samodzielnej sprzedaży (lista dokumentów do transakcji, sposoby negocjacji oraz prezentacji nieruchomości)

Cena usługi jest określana indywidualnie, na cenę usługi wpływa stan nieruchomość, ilość pomieszczeń, zakres prac przygotowawczych oraz konieczność dokupienia dodatków.
Z doświadczenia wiem, że przy mieszkaniach 2 pokojowych (około 45 m2) kwota waha się między 1.500 zł a 2.500 zł brutto plus koszt dodatków około 500 zł brutto.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »