Iluzjonista Rafał Reszke

84-200 Wejherowo, Kotłowskiego
505-565-650
i...@rafalreszke.pl pokaż
www.rafalreszke.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Profesjonalne show łączące iluzję i stand up to gwarancja udanego przyjęcia weselnego. Pozwól swoim gościom doświadczyć rzeczy niemożliwych. Pokaż, że magia może stać się również ich udziałem.

Szanowni Państwo,
oferuję Państwu posiadam występy z okazji przyjęć weselnych, imprez firmowych, okolicznościowych, a także pokazy skierowane dla dzieci.

a) Przyjęcia weselne i poprawinowe
Wesele to w katalogu imprez rodzinnych jedno z najbardziej widowiskowych wydarzeń. Każda Para Młoda chciałaby, aby było ono zapamiętane nie tylko przez nich samych, ale także przez gości uczestniczących w przyjęciu. Doskonałe rozwiązanie stanowi zatem zaproszenie na wesele iluzjonisty, który w profesjonalny i zarazem zabawny sposób oczaruje wszystkich gości, a przy okazji wyróżni przyjęcie spośród wielu podobnych! Świetnie sprawdzam się także jako niebanalny prezent dla Nowożeńców, którym odrobina magii z pewnością przypadnie tego dnia do gustu.

Pokaz składa się z dwóch części. Pierwsza to ok. 30 min. magiczno-komicznego występu dla wszystkich gości, podczas którego angażuję osoby z publiczności. Druga część to pokazy mikroiluzji przy stolikach z wykorzystaniem kart, monet i… przedmiotów, które znajdą się akurat w zasięgu mojego wzroku!

b) Impreza firmowa
Jeśli planujesz konferencję, spotkanie firmowe, imprezę integracyjną bądź pragniesz uczcić rocznicę działalności, oryginalnym pomysłem, by zaskoczyć swoich klientów, a przede wszystkim wyprzedzić konkurencję będzie specjalnie zaaranżowany pokaz iluzji. Wyselekcjonowany materiał pomoże w osiągnięciu pożądanego efektu, a przy okazji dostarczy wszystkim gościom niezapomnianych wrażeń. Podczas wykonywania sztuczek istnieje możliwość wykorzystania produktu firmowego! Zapewniam, że taki efekt będzie zapamiętany wraz z pozytywnymi skojarzeniami z Państwa firmą na długo. Podczas występów wykorzystuję również elementy mikroiluzji. Polega ona na przemieszczaniu się pomiędzy grupkami ludzi i wykonywaniu sztuczek w bezpośrednim kontakcie z widzami. Klienci i goście są stale zaangażowani w wykonywanie trików.

c) Pokaz dla dzieci
Występ dla dzieci składa się z pokazu ogólnego dla wszystkich gości (dzieci oraz dorosłych), który trwa około 30-40 minut. Pokaz jest interaktywny, więc dzieci pomagają wykonywać magiczne sztuczki z magikiem. Całość prezentowana jest w zabawnej formie, która jest zrozumiała dla najmłodszych uczestników pokazu.

Opcją dodatkową jest modelowanie balonowych zwierzaków dla dzieci po pokazie. Czas trwania tej atrakcji jest zależna od ilości dzieci na urodzinach, jednak z reguły jest to od 0,5h do 1h.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

Z wyrazami szacunku
Rafał Reszke - iluzjonista
www.rafalreszke.pl
iluzjonista@rafalreszke.pl
www.facebook.com/rafalreszke
505-565-650

Zdjęcia