Immo Nieruchomości Mirosława Karczewska

Immo Nieruchomości

Wybierz numer

607-148-680
i...@gmail.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 

O nas

Profesjonalne pośrednictwo w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości komercyjnych, mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych. Zadbam o twoje interesy, doradzę, wynegocjuję dobrą cenę. Posiadam Licencję Państwową na wykonywany zawód.
Z zawodem jestem związana od 2001r. będąc współwłaścicielką firmy Prodom Sp. z o.o. (powstałą w 1995r) a obecnie prowadząc własną działalność.
Moje kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, wynikające z przeprowadzonych kilkuset transakcji, pasja i miłość do nieruchomości powodują, że moi klienci czują się bezpiecznie i komfortowo. Służę tym doświadczeniem jak i wiedzą od momentu sprecyzowania kryteriów poszukiwań poprzez prezentacje i aktywne wyszukiwanie ofert, pomocy przy załatwianiu formalności, kończąc na procesie finalizowania umów jak i później przy procesie wydawania nieruchomości.
Dla każdego klienta mam indywidualne podejście, cieszy mnie fakt, że klienci do mnie wracają a większość  zleceń pochodzi z rekomendacji. Aby zapewnić większy komfort obsługi współpracuję z wieloma kancelariami notarialnymi, doradcami prawnymi i finansowymi jak również z wieloma biurami nieruchomości i developerami dając możliwość  dostępu  do szerokiej bazy ofertowej.
Posiadam licencję państwową, jestem członkiem PFRN, SPPON, posiadam certyfikat Euro Firma Fair Play, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Oceny (9)

Andrzej
Termin usługi: kwiecień 2022

Profesjonalna i serdeczna obsługa, polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.2
ASawicka
Termin usługi: kwiecień 2022

Rewelacyjny kontakt, pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr Makowski
Termin usługi: marzec 2022

Znamy się wiele lat. Kompetencja, punktualność i duża wiedza.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Kamila Dering
Termin usługi: luty 2022

Pani Mirosława jest przemiłą osobą,pomocną i profesjonalistką.Polecam wszystkim.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Pani Kamilo

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ola
Termin usługi: listopad 2021

Pani Mirosława od pierwszego kontaktu jest osobą rzeczową, konkretną a przy tym sympatyczną. Rozmowa merytoryczna, obsługa na wysokim poziomie.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maria i Ryszard
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo pozytywnie i sprawnie przeprowadzona transakcja zakupu nieruchomości pod inwestycję. Trochę się tego obawialiśmy ale trafiliśmy do biura Pani Mirosławy Karczewskiej, z polecenia zresztą... Pani Mirosława to bardzo miła, kontaktowa i godna zaufania osoba wyróżniająca się indywidualnym podejściem do klienta. Pomogła nam kupić mieszkanie trafnie dobierając lokalizację pod wynajem. Szybko też znalazła odpowiednią osobę do wynajmu. Wszystkim się zajęła, załatwiła wszystkie niezbędne formalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
M&M
Termin usługi: kwiecień 2018

Pani Mirko, podziwiamy Panią za pasję z jaką wykonuje Pani swój zawód. Pani rzetelność nas ujęła, będziemy Panią polecać : ) M&M

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jerzy
Termin usługi: luty 2018

Jestem bardzo zadowolony z obsługi biura, trafny dobór ofert, otrzymałem też dobry kontakt na uzyskanie kredytu na zakup w czym nie byłem zorientowany, zaangażowanie p. Mirki i obsługa na wysokim poziomie. Kupno mieszkania dzięki niej odbyło się bezproblemowo

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.2
Aleksandra Białobrzewska
Termin usługi: maj 2018

Bardzo polecam usługi Pani Mirosławy. Profesjonalizm i wiedza… a przy tym miła i sympatyczna obsługa. Wszystkie formalności były wykonane z wszelką starannością. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym sobie poradzić bez pomocy Pani Mirki. Zrobiła wiele więcej ponad to, co musiała. Bardzo dziękuję Pani Mirko.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8