INDEKS - kursy przygotowujące do egzaminów: matura, 8 klasa

znajduje się w CH Manhattan

INDEKS - kursy przygotowujące do egzaminów:

Wybierz numer

58 767-75-55 785-101-189 605-036-699
i...@indeks.edu.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/4 - INDEKS - kursy przygotowujące do egzaminów: Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - INDEKS - kursy przygotowujące do egzaminów: Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - INDEKS - kursy przygotowujące do egzaminów: Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - INDEKS - kursy przygotowujące do egzaminów: Gdańsk 1
 

TV Filmy

Kursy Indeks
327

Kursy Indeks

O nas

Przygotowujemy do egzaminów już od 26 lat. Współpracujemy z cenionymi, sprawdzonymi nauczycielami i egzaminatorami - uczenie się pod ich okiem mobilizuje, daje satysfakcję i przynosi efekty. Zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej lub zdalnej.
КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Начало курсов каждый месяц.
Место проведения занятий во Вжэшчу (Gdańsk-Wrzeszcz): Manhattan, lok.362
Курсы проводит профессиональный, словоохотливый преподаватель.
Запишитесь на наши курсы польского языка и станьте частью польской культуры.
Ждем Вас!!!

Najczęściej zadawane pytania

Jak obecnie odbywają się zajęcia?
INFORMACJA W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAJĘĆ W NOWYM ROKU SZKOLNYM
1) Kurs główny odbywać się będzie w formie stacjonarnej
2) W przypadku zagrożenia epidemicznego i związanych z tym ograniczeń, nasi nauczyciele prowadzą zajęcia zdalnie – korzystamy z różnych narzędzi i programów zapewniających kontakt z nauczycielem na żywo,
3) Uczniowie, którzy nie wezmą udziału w wybranych zajęciach stacjonarnych w swojej grupie, mogą poprosić o możliwość ich odrobienia podczas zajęć zdalnych,
4) Liczymy na Państwa współpracę i elastyczność co do możliwości zmian w formie zajęć, które są od nas niezależne,
5) Niezależnie od głównego kursu prowadzonego w trybie stacjonarnym, podczas roku szkolnego odbywać się będzie równolegle kurs w trybie zdalnym - uczniowie uczestniczący w kursie stacjonarnym mogą je traktować jako zajęcia uzupełniające.
Czy w sierpniu odbędzie się poprawkowy kurs do tegorocznej matury?
Tak, na pewno przeprowadzimy taki kurs, jak co roku. Liczymy jednak, że nie będzie on potrzebny żadnemu z naszych uczniów, jeśli regularnie brali udział w zajęciach i ćwiczyli sumiennie według wskazówek nauczyciela :-)
Proszę szukać oferty kursu na naszej stronie w odpowiednim czasie, czyli po wynikach matury.
Czy i jak można zapisywać się na kursy w nowym roku szkolnym?
Tak, rekrutacja trwa zarówno w Sekretariacie, jaki również przez internet, bez zmian.
Oferta i formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem:
https://trojmiasto.indeks.edu.pl

Kursy dla ósmoklasistów i maturzystów w trybie stacjonarnym jednorocznym rozpoczną się na przełomie września i października.
Będzie też możliwość udziału w innych edycjach kursów w dalszej części roku szkolnego (kursy semestralne lub ekspresowe). Natomiast w ferie zimowe dostępne są jak co roku warsztaty egzaminacyjne.
Jak można się skontaktować z biurem Indeksu?
1. Sekretariat: Gdańsk-Wrzeszcz, Manhattan, III p., lok. 362, pon.-pt. godz. 9-17
2. Telefon stacjonarny: 58-76-77-555
3. Telefony komórkowe: 785-101-189, 605-036-699
4. E-mail: indeks@indeks.edu.pl
5. Formularze kontaktowe na stronie indeks.edu.pl
6. Facebook: /indekstrojmiasto

Oceny (16)

Elżbieta
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2023 

Firma ze wszech miar godna polecenia, kadra nauczająca prezentuje bardzo wysoki poziom profesjonalizmu w nauczaniu młodzieży. Syn uczestniczył od września w zajęciach z matematyki i języka polskiego w II semestrze, a także we wszystkich polecanych egzaminach próbnych. Sobotnie przedpołudnia wypełnione nauką i powtórkami wymagały mobilizacji, ale przyniosły oczekiwany efekt w postaci egzaminu ósmoklasisty zaliczonego na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z pracy nauczycieli jak i całej obsługi sekretariatu Indeksu, która na bieżąco utrzymywała z nami kontakt w każdym możliwym zakresie. Dziękujemy i polecamy.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Mama ósmoklasisty
Termin usługi: lipiec 2023 

Wspaniałe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Syn ze wszystkich przedmiotów zdobył bardzo wysoki wynik. Zajęcia były dla niego ciekawe, chętnie w nich uczestniczył (mimo, że odbywały się w soboty). Nauczyciele na medal! Jako rodzic bez zastanowienia wystawiam 6 i polecam wszystkim. Dziękujemy całemu Zespołowi Indeksu!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Joanna
Termin usługi: maj 2023 

Syn uczestniczył kursie przygotowującym do egzaminu 8klasisy. Po okresie strajków, pandemii i ogólnie trudnych warunków do nauki zdecydowałam się skorzystać z oferty Indeksu. Od września do maja sobotnie przedpołudnia były dedykowane powtórkom. Synowi zależało więc wyciągnął z lekcji co najlepsze. Efekt przerósł oczekiwania, chociażby 100% z matematyki. Dlatego serdecznie polecam!

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.6
Danuta
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam Indeks. Córka przygotowywała się do egzaminu ósmoklasisty z trzech przedmiotów: polski, matematyka, angielski. Prowadzący zajęcia to fachowcy w każdym calu. Kurs był bardzo dobrze zorganizowany, kontakt z rodzicem prosty, czytelny, dosłownie było się prowadzonym za rączkę i nie trzeba się było dowiadywać - z odpowiednim wyprzedzeniem otrzymywaliśmy informacje o wszystkim, co potrzebne. Co do zajęć: omówiony został cały materiał. Można było zapisać się na poziom kursu: regularny/wyrównawczy bądź rozszerzony po wcześniejszym zdaniu testu poziomującego. Kursy były intensywne, bardzo dobrze przygotowane, zadawane były domowe zadania, które były sprawdzane przez prowadzących. Moim zdaniem z kursu skorzystają najwięcej ci kursanci, którzy będą współpracować z prowadzącymi, przykładać się do odrabiania zajęć. Powiem tak, czuliśmy że bardzo dobrze trafiliśmy i nie musieliśmy się martwić w ogóle o to, jaki materiał jeszcze należy omówić. Omówione było wszystko. Prowadzący dali wiele cennych wskazówek, których córka nie otrzymała w szkole. Efekty: córka zdała ma 100% matematykę, 96% polski i 87% angielski. Szczerze polecam. Z pewnością będziemy korzystać z oferty Indeksu.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
M.
Termin usługi: czerwiec 2023 

Gorąco polecam te kursy! Syn ukończył w tym roku roczny kurs ósmoklasisty i zdał egzaminu na bardzo dobrym wynikiem procentowym. W trakcie kursu widać było jego progres w nauce,była także możliwość przystąpienia do egzaminu próbnego. Gdy tylko był nieobecny na kursie,mailowo otrzymywałam materiały z lekcji,na których nie był.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Magda
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo dziękujemy za energię i trud włożony w nauczanie - jestem pewna, że Nauczyciele Indeksu w dużej mierze przyczynili się do bardzo dobrych wyników syna na Egzaminie Ósmoklasisty Swoim podejściem do młodzieży Kadra spowodowała, że chłopak miał ochotę chodzić na zajęcia i nie czuł się znużony powtarzaniem materiału. Zdecydowanie polecam zarówno kurs 1-semestralny (luty-maj), jak i intensywny podczas ferii (z tych korzystaliśmy).

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Monika Winiarska
Termin usługi: lipiec 2023 

Właśnie odebrałam wyniki córki z egzaminu 8klasisty. Córka chodziła przez rok na kurs przygotowujący do tego egzaminu z matematyki. Dotychczas uczennica trójkowa, a dziś.. 96% z egzaminu, celujący na świadectwie. Jestem zachwycona, że zaufałam rekomendacji znajomej, która z pomocą Indeksu przygotowywała się do matury- wybór szkoły- celujący, kadra- znakomita, córka w końcu zrozumiała, a nawet polubiła matematykę. zdecydowanie indeks to genialny wybór! Proszę przekazać gratulacje i podziękowania nauczycielce, która przygotowywała moją córkę w III LO w Gdańsku z matematyki w roku 2022/23 :)

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Rodzic
Termin usługi: maj 2023 

Polecam. Z pewnością po kursie przygotowującym do egzaminów wiedza będzie bardziej usystematyzowana, mniej stresu na samym egzaminie i wynik bardzo satysfakcjonujący.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Martyna
Termin usługi: czerwiec 2023 

Bardzo polecam, świetna oferta, super przygotowanie do egzaminu i barfzo dobry kontakt z sekretariatem.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Katarzyna
Termin usługi: maj 2022 

Polecam, nauczyciele świetnie przygotowują do egzaminów ósmoklasisty

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Zadowolona
Termin usługi: lipiec 2022 

Córka uczęszczała na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Egzamin z matematyki i angielskiego zdane na 100%. Polecam

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Mama
Termin usługi: lipiec 2022 

Matura zdana matma rozszerzona 78, fizyka rozszerzona 60, angielski rozszerzony 74, podstawowy polski 71 .dużo dały kursy reszta zależała od kursanta.

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.8
Przemek
Termin usługi: kwiecień 2022 

Syn uczestniczył w kursie przygotowującym do egzaminu ósmoklasisty, prawie 6 godziny zajęć w sobotę, przez parę miesięcy...efekt Rewelacyjny! Absolutnie polecam, profesjonalne podejście wykładowców, miła atmosfera i wysoki poziom przekazywanej wiedzy zaowocował świetnym wynikiem.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Dominika
Termin usługi: lipiec 2022 

Serdecznie polecam! Matura zdana z bardzo dobrymi wynikami. Zarówno zajęcia z matematyki jak i języka polskiego prowadzone były na wysokim poziomie. Ogromne zaangażowanie i wsparcie ze strony nauczycieli. Biuro Indeksu również zawsze dostępne i pomocne. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania w szczególności dla Pani Aliny, Pani Ewy oraz Pani Samanty

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Kamil
Termin usługi: kwiecień 2022 

Maturka z pplskiego zaliczona elegancko Dzięki Indeks za pomoc!

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Joanna
Termin usługi: kwiecień 2022 

Polecam kurs ośmioklasisty..bardzo dobrze zebrany i powtorzony materiał. zapisałam już córkę

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.8